מחפשים ארון משרדי? כוננית לקלסרים? קבלו כמה טיפים לרכישה נבונה

 » ריהוט משרדי יוקרתי

פתרונות אחסון ארון משרדימחפשים ארון משרדי, כוננית לקלסרים ופתרונות אחסון נוספים? כל מי שמחזיק במשרד כלשהו עשוי במרוצת הזמן להיקלע למצב שבו קיים מחסור במקומות אחסון, שכן, מטבע הדברים שלאורך השנים ישנה נטייה להצטברות של ניירת, קלסרים, ספרים ואלמנטים נוספים המצויים דרך קבע במשרדים.

 

המומחים מבית סופר דסק, חברה מובילה המתמחה בייצור, שיווק וייבוא של ריהוט משרדי, מציינים שהדרך הנכונה להתמודדות עם הבעיה היא להיוועץ באנשי מקצוע המתמחים בפתרונות אחסון חכמים.

 

מבית סופר דסק מסבירים שכדי לבחור את המוצר הנכון והמשתלם ביותר לצורכי הלקוח, חשוב להבין את הצרכים שלשמם הוא נועד, היות וישנם כיום בתחום מגוון פתרונות אחסון בדגמים, גדלים, חומרים, עיצובים ומחירים שונים כגון ארונות אחסון מעץ, מתכת, פלסטיק וכיוצא בזה.

 

ההיבט הפונקציונלי: הגדרת אופי השימוש העתידי בארון

ארון משרדי ופתרונות אחסוןהרהיטים המשרדיים, כגון דלפק הקבלה, ארון משרדי, שולחן המזכירה וכדומה, מהווים מרכיב בלתי נפרד מהשירות המוענק ללקוחות אשר פוקדים את המקום, וככל שהם נבחרים בצורה מוקפדת ומושכלת יותר, כך גם עולה היעילות התפקודית ואיכות השירות.

 

אחד מהעקרונות הבסיסיים שאליהם כדאי לשים את הדעת במהלך בחירת ארון משרדי נוגע להיבט הפונקציונלי. במקרים רבים ישנה נטייה לרכישת ארונות אחסון ולגלות לאחר מכן שהם אינם גדולים במידה מספקת על מנת לעמוד בצרכים, או שאינם מותאמים נכון לגודל החלל שבמשרד ותופסים מקום מיותר.

 

הגדרת המטרות שלשמן רוכשים את הארון כמו גם התייחסות לגודל הארון, אופי השימוש והתדירות, כל אלו עשויים למנוע אכזבה מיותרת לאחר הרכישה.

 

התייחסות לסגנון העיצובי וסוג חומר הגלם שממנו הארון עשוי

היבטים נוספים שראוי להתייחס אליהם בעת רכישת ארון משרדי בנוסף להיבט הפונקציונלי נוגעים לסגנון העיצובי וסוג חומר הגלם שממנו הוא עשוי.

 

הארון משמש, אמנם, כחלק מסביבת העבודה במשרד, אך על אף היותו פתרון אחסון, הוא מהווה פריט במכלול הרהיטים אשר יוצרים את הקו העיצובי ותורמים לרושם הראשוני שמקבלים הלקוחות בעת ביקורם במשרד, ורהיטים שנבחרו בטוב טעם תורמים משמעותית ליצירת אווירה נעימה ומזמינה.

 

חברת סופר דסק משווקת ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות אחסון מכונניות פתוחות או משולבות בדלתות בגימור מלמין, דרך ארוניות עם מגירות או דלתות הזזה בדגמים שונים, וכלה בארונות משולבי ויטרינה בצבעים על פי בחירה. ניתן להגיע לאולם התצוגה החדש של החברה, הממוקם בתל אביב ומציע מבחר מרשים של רהיטים משרדיים מכל סוג ודגם ולכל צורך.

לצפיה בקטלוג

החלטת להחליף את הריהוט הישן שבמשרד? מחפש כיסא מנהלים במבצע? אחת הדרכים המקובלות והנוחות ביותר כיום לעשות זאת היא לבצע את הרכישה אונליין דרך האינטרנט, באמצעות חיפוש "ריהוט משרדי", "שולחנות עבודה" או כיסא מנהלים במבצע, אך שכשהדבר נוגע לבחירת כיסאות מנהלים, כדאי להשקיע קצת יותר זמן למחשבה קרא עוד לשים את הדברים על השולחן – שולחן ישיבות כמובן... שולחן ישיבות - כל בית צריך מרפסת וכל ישיבה צריכה שולחן ישיבות מרכזי שישרת את כל המתכנסים בצורה הטובה ביותר. כשתיכנסו לחדר ישיבות, שולחן הישיבות יהיה מן הסתם הדבר... קרא עוד ריהוט משרדי – הפנים של המשרד שלך ריהוט משרדי - התחום של ריהוט משרדי הוא תחום שכיום, כל מנהל של משרד אשר מכבד את עצמו ואת עיסוקו – יודע כי אסור לו לזלזל בו. ריהוט משרדי בא למלא פונקציה שהיא מעבר... קרא עוד כסא מנהלים הוא הרבה יותר מריהוט כסא מנהלים - באופן קצת מפתיע, החשיבות של כסא מנהלים אינה ברורה רק לאילו הנהנים ממנו. כסא מנהלים צריך להיות עבור חברות ועסקים סמל סטאטוס לכל דבר, המשפיע על... קרא עוד
ראשיאודותקטלוג ריהוט משרדימבצעיםפרוייקטיםריהוט מוסדיצבעים וטקסטורותמאמריםחידוש כסאותצור קשראדריכלים