שלבי התפתחותם של כסאות משרדיים מאז ועד היום

 » ריהוט משרדי יוקרתי

תהליך התפתחותם של התאגידים הגדולים כמו גם הצורך הגדל בעובדים ניהוליים העלו גם את צורך בריהוט מסוג חדש, שיוכל לענות על כל הדרישות והצרכים הכרוכים במטלות ניהוליות. כך נולדו, למעשה, הכיסאות המשרדיים, שנועדו לספק נוחות בישיבה לאורך זמן ולאפשר את ביצוע המשימות באופן יעיל ומשופר.

בשלבי התפתחותם ההתחלתיים התאפיינו אותם כסאות משרדיים בשתי תכונות בולטות שבידלו אותם מיתר הכיסאות אשר יוצרו עד אז בשוק: הם התאפיינו בגלגלים ויכולת סיבוב, תכונות שנועדו להעלות את ניידות העובדים בסביבת עבודתם, ולאפשר לכל עובד לבצע במקביל מספר רב של משימות.

אנשי המקצוע מבית סופר דסק, חברה המתמחה בייצור, ייבוא ושיווק של ריהוט משרדי איכותי, מסבירים שההתפתחות הטכנולוגית המהירה והיווצרותם של תחומי עיסוק חדשים העלתה את הצורך בשדרוג נוסף של הריהוט המשרדי.

טרנדיים מודרניים וקווים עיצוביים חדשניים

כסאות משרדיים מבית סופר דסק מציינים שכיום יישנם מגוון סוגים שונים של כסאות משרדיים כגון כיסאות ארגונומיים, כיסאות מנהלים וכיסאות מחשב. התפתחותם של הכיסאות המשרדיים הושפעה גם מגורמים נוספים כגון תנאי אקלים, הנדסת אנוש ועיצוב אדריכלי.

ניתן כיום לראות במשרדים רבים בישראל כיסאות הכוללים משענות רשת, והם הפכו לחלק בלתי נפרד מסביבות עבודה חמות ורוויות בלחות. במקביל, במהלך העיצוב של הכיסאות המשרדיים מושם גם הדגש על טרנדיים מודרניים וקווים עיצוביים חדשניים.

מבית סופר דסק מסבירים שכיסאות מחשב עוצבו באופן המאפשר התאמה ונוחות מרביים בעת ישיבה לפרקי זמן ממושכים, והם מתאפיינים בדרך כלל במשענות גב ומשענות יד מתכווננות, עם אפשרות לכוונון הגובה ואופציות נוספות לתוספת נוחות.

תמיכה מלאה להפחתת המתח והלחץ על המפרקים והשרירים

מבית סופר דסק מדגישים כי כסאות משרדיים עם אפשרויות כוונון מגוונות אינם מותרות, היות ולעתים קרובות קורה שמספר עובדים שונים נוהגים להתיישב על אותו הכיסא במשמרות, ועל כן קיימת חשיבות גבוהה ליכולת ההתאמה האופטימלית שלו לכל עובד ועובד.

כיסאות ארגונומיים עוצבו במטרה להעניק למשתמש תמיכה מלאה ולאפשר לו ישיבה בתנוחה נכונה להפחתת המתח והלחץ על המפרקים והשרירים. כיסאות ארגונומיים מומלצים לכל מי שבמסגרת עיסוקו נאלץ לשבת מעל לארבע שעות, שכן הם תוכננו ועוצבו עם אפשרויות ההתאמה המקסימליות בכל הנוגע להנדסת אנוש.

סוג נוסף של כסאות משרדיים הם כיסאות המנהלים המצוידים בדרך כלל בריפוד איכותי ומשענת גב או משענת ראש גבוהה. כיסאות המנהלים הנם על פי רוב ארגונומיים ומיוצרים במגוון דגמים שונים הכוללים גם אפשרויות רבות נוספות מעבר לפונקציות הבסיסיות.

החלטת להחליף את הריהוט הישן שבמשרד? מחפש כיסא מנהלים במבצע? אחת הדרכים המקובלות והנוחות ביותר כיום לעשות זאת היא לבצע את הרכישה אונליין דרך האינטרנט, באמצעות חיפוש "ריהוט משרדי", "שולחנות עבודה" או כיסא מנהלים במבצע, אך שכשהדבר נוגע לבחירת כיסאות מנהלים, כדאי להשקיע קצת יותר זמן למחשבה קרא עוד שולחן עבודה בארגון – מחזיק את הכל על כתפיו שולחן עבודה - חשבתם פעם על שולחנות עבודה שיש בארגונים השונים ? חשבתם על הדרכים הנכונות לבחור את שולחנות העבודה, את... קרא עוד ריהוט משרדי – הפנים של המשרד שלך ריהוט משרדי - התחום של ריהוט משרדי הוא תחום שכיום, כל מנהל של משרד אשר מכבד את עצמו ואת עיסוקו – יודע כי אסור לו לזלזל בו. ריהוט משרדי בא למלא פונקציה שהיא מעבר... קרא עוד כסא מנהלים הוא הרבה יותר מריהוט כסא מנהלים - באופן קצת מפתיע, החשיבות של כסא מנהלים אינה ברורה רק לאילו הנהנים ממנו. כסא מנהלים צריך להיות עבור חברות ועסקים סמל סטאטוס לכל דבר, המשפיע על... קרא עוד
ראשיאודותקטלוג ריהוט משרדימבצעיםפרוייקטיםריהוט מוסדיצבעים וטקסטורותמאמריםחידוש כסאותצור קשראדריכלים