החלטת להחליף את הריהוט הישן שבמשרד? מחפש כיסא מנהלים במבצע?

 » ריהוט משרדי יוקרתי


כסא_מנהלים_במבצעהחלטתם להחליף את הריהוט הישן שבמשרד בריהוט מעוצב ומודרני יותר? הגיע הזמן לרכישת כיסא מנהלים איכותי? המומחים מבית סופר דסק, חברה מובילה בייצור, ייבוא ושיווק ריהוט משרדי איכותי, מציינים שאחת הדרכים המקובלות והנוחות ביותר כיום לעשות זאת היא לבצע את הרכישה אונליין דרך האינטרנט, על ידי הקלדת הביטויים "ריהוט משרדי", "שולחנות עבודה" או כיסא מנהלים במבצע.

עם זאת, מבית סופר דסק מסבירים שכשהדבר נוגע לבחירת כיסאות מנהלים, כדאי להשקיע קצת יותר זמן למחשבה, מהסיבה שאין מדובר בכיסא סטנדרטי נוסף, ומעבר לתפקידם ביצירת הרושם המתאים על הלקוחות הפוטנציאלים, הם אמורים לאפשר למנהלים לשבת בכיסאם בנוחות האופטימלית במשך כל שעות העבודה הנדרשות, ועל כן מומלץ שלא להקל ראש במהלך בחירתם כי להחליף כסא במשרד זה קל אך להחליף את הגוף אי אפשר.

תפקיד מרכזי בהקניית אווירה, תדמית ורושם שמעוניינים להשרות על הסביבה


אם בזמנים עברו התייחסו אל הריהוט המשרדי כלא יותר מעזרים פרקטיים, הרי שבשנים האחרונות נתפס הריהוט הרבה מעבר להיבט הפונקציונלי, ואנשים רבים נוהגים כיום כדבר שבשגרה להסתייע בשירותיו של מעצב פנים ומשקיעים סכומי כסף לא מבוטלים על מנת שהריהוט ישמש כאמצעי להדגשת הקו העיצובי של החלל.

עם זאת, מבית סופר דסק מדגישים שהדבר אינו תמיד נחוץ והכרחי, וניתן לרהט את המשרד באופן עצמאי ובהשקעה סבירה על ידי רכישה מתצוגה, איתור מבצעים וכיוצר בזה.

ואולם, במידה ומחליטים לרכוש כיסא מנהלים במבצע, אל לנו לשכוח שלכיסא יש, אמנם, תפקיד מרכזי בהקניית האווירה, התדמית והרושם שמעוניינים להשרות במהלך ניהול שיחה עם העובדים או משא ומתן עם לקוחות, אך האלמנט החשוב ביותר שאותו יש להציב בראש רשימת השיקולים הוא הנוחות.

ארגונומי, אורתופדי ומעניק תמיכה מלאה לעמוד השדרה ולגב התחתון


אמנם לא מדובר במשימה לא פשוטה כשעולה הצורך בבחירת כיסא מנהלים במבצע שיהיה ארגונומי, אורתופדי ויעניק תמיכה מלאה לעמוד השדרה ולגב התחתון, ובו בזמן ישדר גם סמכות ושליטה מסוימת, כשהכול במחיר סביר ומניח את הדעת, אך לאחר יום עבודה ממושך במשרד, מגיעים להבנה שההשקעה אכן משתלמת.

חברת סופר דסק מציעה כיסא מנהלים במבצע מדגם אומגה בגוון שחור. כיסא המנהלים מיוצר עם ריפוד מפוליאוריתן, משענת גב גבוהה המעניקה תמיכה בגב התחתון. כיסא כולל מנגנון סנכרוני, ידיות מרופדות ואפשרות לכוונון הגובה.

דגם נוסף של כיסאות מנהלים במבצע הוא כיסא מדגם טוארג שהנו רחב וגבוה במיוחד, ומתאפיין במנגנון סנכרוני לשליטה בשינויי זוויות המושב והגב ואפשרות לנעילה בכל מצב. כיסא המנהלים משולב בידיות מרופדות ובסיס המורכב מ-5 זרועות וגלגלים כפולים. הכיסא משווק בצבע שחור וכולל אחריות לשנה.

לחצו כאן לריהוט משרדי במבצע

לשים את הדברים על השולחן – שולחן ישיבות כמובן... שולחן ישיבות - כל בית צריך מרפסת וכל ישיבה צריכה שולחן ישיבות מרכזי שישרת את כל המתכנסים בצורה הטובה ביותר. כשתיכנסו לחדר ישיבות, שולחן הישיבות יהיה מן הסתם הדבר... קרא עוד מכניסים אווירה חדשה לבית עם כסאות בר כל אחד מאיתנו זוכר חלק אחר בבר האהוב עליו: בין אם אלו הברמנים, סוגי הבירות, המוזיקה ואפילו כסאות הבר. בשנים האחרונות, עם העלייה בקרנו של העיצוב המודרני... קרא עוד בחירת שולחן מנהלים כאמצעי ליצירת הרושם הנכון במשרד ריהוט משרדי - התחום של ריהוט משרדי הוא תחום שכיום, כל מנהל של משרד אשר מכבד את עצמו ואת עיסוקו – יודע כי אסור לו לזלזל בו. ריהוט משרדי בא למלא פונקציה שהיא מעבר... קרא עוד ריהוט משרדי – הפנים של המשרד שלך ריהוט משרדי - התחום של ריהוט משרדי הוא תחום שכיום, כל מנהל של משרד אשר מכבד את עצמו ואת עיסוקו – יודע כי אסור לו לזלזל בו. ריהוט משרדי בא למלא פונקציה שהיא מעבר... קרא עוד
ראשיאודותקטלוג ריהוט משרדימבצעיםפרוייקטיםריהוט מוסדיצבעים וטקסטורותמאמריםחידוש כסאותצור קשראדריכלים