מכניסים אווירה חדשה לבית עם כסאות בר

 » ריהוט משרדי יוקרתי

כל אחד מאיתנו זוכר חלק אחר בבר האהוב עליו: בין אם אלו הברמנים, סוגי הבירות, המוזיקה ואפילו כסאות הבר. בשנים האחרונות, עם העלייה בקרנו של העיצוב המודרני בפאבים ומועדונים, תפסו כסאות בר מקום של כבוד בין השלל הרהיטים, אשר צריכים להרכיב גם את המטבחים ופינות האוכל האישיות. הנוחות של כסאות בר, והעובדה כי הם זמינים וניידים יותר גרמו להם להיות מועדפים על פני חתך רחב מאוד באוכלוסייה. כיום כסאות בר אינם נחלתם של זוגות צעירים או רווקים הוללים בלבד, אלא חלק אינטגראלי מכל דקורציה איכותית.

כסאות בר - משלימים את העיצוב או מובילים אותו

כסאות בר אינם חייבים להגיע רק במטבח. בין אם הבית שלכם מאפשר פינת ישיבה, אליה מתאימים כסאות בר, או אם מדובר בפתרון לסלון, בחירה בסוג כזה של כסאות יכולה לשנות את כל התפיסה האסתטית של הבית. המגוון של כסאות בר הפך גם הוא את הריהוט הספציפי הזה לפופולארי: מגוון סוגי העץ, הברזל, העיצוב, הגובה והסגנון של כסאות בר מחבר אותם לסוגים רבים של קהלים. במילים אחרות, כסאות בר יכולים להגיע באלמנט אשר "שובר" את האסתטיקה השלטת בבית – או לחילופין להיות האלמנט שמוביל אותה. אתם אלו שבוחרים כיצד ייראו החדרים החשובים עבורכם, ובאפשרותכם להחליט לשלב כסאות בר בכל אחד מהם.

לכל בית כסאות בר אחרים המתאימים לו

עם כל היתרונות, ישנם מספר דברים שחשוב לזכור כאשר בוחרים כסאות בר. אם מדובר במשפחה ברוכת ילדים או בעלת תינוקות, כדאי לבחור בכיסאות קלים העשויים עץ או פלסטיק. בנוסף, אם מדובר על בחירה בכיסאות בר עבור החצר או המרפסת, ודאו מראש כי החומר ממנו הם עשויים בנוי לכך. שמש, גשם ואפילו רוחות חזקות יכולים להרוס כל סוג של ריהוט. את כל הפתרונות הללו תוכלו למצוא רק במקום אחד: סופר דסק.

הכיסאות שלכם הם העבודה שלנו

בסופר דסק יודעים שאתם לא מחליפים ריהוט פעם בחודש. ניסיון של שנים הפך את סופר דסק לחברת ריהוט מובילה, אשר יכולה להתאים לכם כסאות בר אידיאליים עוד לפני שהספקתם לדמיין אותם משתלבים אצלכם בבית. בשלב הראשון דואגים בסופר דסק לשמוע מה אתם מחפשים, ורק אחר כך יעשו הכל על מנת שתמצאו את זה. כסאות בר בסופר דסק הם לא רק המילה האחרונה בתחום העיצוב הביתי, אלא הם גם הבטחה לאיכות והנאה של שנים. בשורה התחתונה, כסאות הבר שלכם הם העבודה שלנו – ולכן לא כדאי לבזבז זמן וכסף במקומות אחרים. אנחנו הכתובת שלכם!

לצפיה בקטלוג

איך בוחרים כסא מנהלים ועל מה חשוב לשים דגש בחירת כסא מנהלים חשובה במיוחד כדי לשדר את התחושה הנכונה, בלי לוותר על הנוחות של היושב בו. מומחי חברת סופר דסק, המובילים בתחום הייצור, הייבוא והשיווק של רהיט קרא עוד שולחן עבודה בארגון – מחזיק את הכל על כתפיו שולחן עבודה - חשבתם פעם על שולחנות עבודה שיש בארגונים השונים ? חשבתם על הדרכים הנכונות לבחור את שולחנות העבודה, את... קרא עוד ריהוט משרדי – הפנים של המשרד שלך ריהוט משרדי - התחום של ריהוט משרדי הוא תחום שכיום, כל מנהל של משרד אשר מכבד את עצמו ואת עיסוקו – יודע כי אסור לו לזלזל בו. ריהוט משרדי בא למלא פונקציה שהיא מעבר... קרא עוד כסאות ישיבה – עולם ומלואו כסאות ישיבה - רבים מאיתנו לא מקדישים כמעט מחשבה לשימוש של כסאות ישיבה בחיינו. אנו נוטים לקבל את תפקידם של כסאות ישיבה כמשהו מובן מאליו – הרי אנו יושבים במשך... קרא עוד
ראשיאודותקטלוג ריהוט משרדימבצעיםפרוייקטיםריהוט מוסדיצבעים וטקסטורותמאמריםחידוש כסאותצור קשראדריכלים