מתכננים לפתוח משרד חדש? כמה דברים שכדאי לכם לדעת על כסאות משרדיים

 » ריהוט משרדי יוקרתי

כסאות משרדייםמתכננים לפתוח משרד חדש? לעצב ולשדרג את המשרד הקיים עם סגנון עיצובי חדשני ואו יוקרתי יותר? במידה ואתם לקראת רכישה של כסאות משרדיים, חשוב שלצד האסתטיקה תקפידו לשים את הדעת גם על הפונקציונליות והנוחות.

 

אנשי המקצוע של חברת סופרדסק, הנחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחום הריהוט המשרדי, מציינים ששעות העבודה כיום הולכות והופכות לממושכות יותר, ורבים אינם נותנים את הדעת לעובדה שישיבה ממושכת עשויה להוביל לכאבי גב ולמגוון בעיות אורתופדיות שונות.

 

על כן, בין אם הרכישה נוגעת לכיסאות מנהלים, כסאות מזכירה או כסאות מחשב, מומלץ לוודא שמדובר בכיסאות ארגונומיים מתכווננים, ובפרט אם העבודה כרוכה בישיבה ממושכת מול המחשב.

 

מעוניינים בהספקי עבודה גבוהים?

המומחים מבית סופר דסק מסבירים שבמהלך בחירת כסאות משרדיים יש להתאים את סוג הכסא לאופי העבודה כמו לדוגמה כסאות לעובדי ייצור, כסאות מזכירה, כסאות מנהלים, כסאות לעובדי היי טק, כסאות לפינות המתנה וכיוצא בזה.

 

מבית סופר דסק מוסיפים שסביבת עבודה מוגדרת כארגונומית במידה והציוד המשרדי מותאם באופן פרטני לממדי הגוף של העובד. כסא ארגונומי אשר הותאם לממדי גופו של היושב עליו יעניק תמיכה לגב, יתרום להספקי עבודה גבוהים וימנע התפתחות של כאבי גב ומחלות האופייניות לישיבה לקויה.

 

הכסאות המשרדיים מבית סופר דסק מתאפיינים ברובם במנגנונים לכוונון גובה הכסא ומסעד הגב. כמו כן, מרביתם מצוידים בחמישה גלגלים על מנת לאפשר תנועה נוחה וזורמת במרחב העבודה ומשענות יד מתכווננות להפחתת הלחץ על הידיים.

 

ההבדל הדק שבין גב תפוס למשרה שמלווה בחיוך על הפנים

חברת סופר דסק מציעה כסאות משרדיים במבחר סוגי ריפוד וגוונים שונים, החל מבד רשת טייווני או קוריאני בשחור ובאפור, דרך ריפוד PU דמוי עור באיכות גבוהה לניקיון פשוט וקל כמו גם עמידות לאורך זמן, ריפוד מבד אופק המיוצר מ- 100% פוליאסטר במגוון צבעים ועוד.

 

חשוב להדגיש שבעלי עסקים לא מעטים, מפנקים את עצמם ואת הסגל הבכיר בכסא מנהלים ארגונומי מדגם מפואר, ריהוט מעץ מלא להקניית תחושה מזמינה ויוקרתית, דלפק קבלה מסביר פנים וכורסאות המתנה לנוחיות אופטימלית, בעוד עניין הכסאות עבור המזכירות, הפקידות וסגל העובדים הזוטר נזנח ונדחק מעט הצידה.

 

כדאי לזכור שצוות העובדים שוהה במשרד לא פחות שעות משנדרש לכך הסגל הבכיר, וסביבת עבודה ארגונומית המתאפיינת בהנדסת אנוש גבוהה עשויה להיות ההבדל הדק שבין גב תפוס למשרה שמלווה בחיוך על הפנים.

לצפיה בקטלוג

כסא מנהלים כאחד מסמלי הסטטוס החדשים כסא מנהלים הפך בשנים האחרונות לאחד מסמלי הסטטוס בקרב בעלי חברות ועסקים רבים, וכיום נמדדים המעמד והיוקרה לא רק בשעון הרולקס שעונד המנהל, הסגנון העיצובי של המשרד והגאדג'טים המתוחכמים והמתקדמים שעל לשולחנו. קרא עוד בחירת שולחן מנהלים כאמצעי ליצירת הרושם הנכון במשרד ריהוט משרדי - התחום של ריהוט משרדי הוא תחום שכיום, כל מנהל של משרד אשר מכבד את עצמו ואת עיסוקו – יודע כי אסור לו לזלזל בו. ריהוט משרדי בא למלא פונקציה שהיא מעבר... קרא עוד ריהוט משרדי – הפנים של המשרד שלך ריהוט משרדי - התחום של ריהוט משרדי הוא תחום שכיום, כל מנהל של משרד אשר מכבד את עצמו ואת עיסוקו – יודע כי אסור לו לזלזל בו. ריהוט משרדי בא למלא פונקציה שהיא מעבר... קרא עוד כסאות ישיבה – עולם ומלואו כסאות ישיבה - רבים מאיתנו לא מקדישים כמעט מחשבה לשימוש של כסאות ישיבה בחיינו. אנו נוטים לקבל את תפקידם של כסאות ישיבה כמשהו מובן מאליו – הרי אנו יושבים במשך... קרא עוד
ראשיאודותקטלוג ריהוט משרדימבצעיםפרוייקטיםריהוט מוסדיצבעים וטקסטורותמאמריםחידוש כסאותצור קשראדריכלים