ריהוט משרדי – הפנים של המשרד שלך

 » ריהוט משרדי יוקרתי

התחום של ריהוט משרדי הוא תחום שכיום, כל מנהל של משרד אשר מכבד את עצמו ואת עיסוקו – יודע כי אסור לו לזלזל בו. ריהוט משרדי בא למלא פונקציה שהיא מעבר לנוחיות של העובדים (למרות שגם בפונקציה זו יש להתחשב ואסור לבטל אותה כלל וכלל). כשם שהריהוט הביתי שלנו בא ללמד את אורחינו את צורת החיים האישיים שלנו – כך ריהוט משרדי בא להראות ללקוחות ולשותפים שלנו מה הסגנון שהעסק שלנו משדר. בעל עסק אשר לא ידע להתאים את הריהוט המשרדי המתאים לסגנון העסק שלו – עלול למצוא את עצמו מפסיד פעמיים – גם כי הוא קנה ריהוט משרדי לא מתאים, וגם כי הדבר עלול להשפיע על כלל העסק שלו בכך שהמסר הלא נכון ייקלט במראה המשרד.

שאלה של סגנון

מובן כי ריהוט משרדי איננו דבר אחיד. אמנם אנו נוטים לדמיין בראשנו ריהוט משרדי כריהוט בעל מראה מתכתי ואחיד (ואכן, סוג זה של ריהוט משרדי יכול להתאים לעסקים רבים!), אולם ברור כי אם העסק שלנו בא לשדר דינמיות, מקוריות, רוח רעננה וצעירה, או לחילופין מדובר בעסק אשר עוסק בעולם הבידור, המשחק, האומנות, וכיו"ב – לא בטוח כי נחפש ריהוט משרדי אשר בא באמת לתת את התחושה של "משרד" במובן הקונבנציונאלי.

יתכן בהחלט שעדיף לחפש ציוד משרדי ייחודי יותר, צבעוני יותר, עשוי מחומר "צעיר" יותר. לעומת זאת, ברור כי אם העסק שלנו הינו עסק אשר בא לשדר יוקרתיות ובגרות, נעדיף ריהוט משרדי אשר משדר תחושת בגרות ואחידות – צבעוני פחות, אך כזה אשר ברור כי הבעלים שלו כאן כדי לעשות עסקים. מובן, כי בכל מקרה של סגנון של ריהוט משרדי אשר נבחר לעסק, אסור לעולם להתפשר על הנוחיות של הריהוט. זכרו, כי ריהוט משרדי איננו רק המראה לעסק שלך – לבסוף אנשים הולכים להשתמש בו. הם ישבו על הכיסאות, יכתבו על השולחנות ויאכסנו חומרים במגירות. ריהוט משרדי אשר נראה מרשים – אך איננו פונקציונאלי ונח – איננו שווה פרוטה מכספכם.

סופר דסק – הפיתרון שלך לריהוט משרדי

חברת סופר דסק מתמחה למעלה מ 20 שנה בתחום של ריהוט משרדי. לאורך השנים צברנו ניסיון רב ולקוחות רבים, ולעולם לא התפשרנו על האיכות של מוצרינו. אם אתם מחפשים ריהוט משרדי אשר מותאם לצרכי העסק שלכם מצד אחד – אך הינו גם נגיש, נח ושימושי – חברת סופר דסק היא הכתובת בשבילכם. סופר דסק הינה חברה אשר חרתה על דיגלה את ערך המצוינות, ועוסקת בייבוא של ריהוט משרדי איכותי ואמין אשר יעמוד בציפיותיכם – הוא יקרין על העסק שלכם את האופי הדרוש לו, וייתן לעובדים, לשותפים, וללקוחות את תחושת הנוחות אשר מצופה ממנו – ואף יותר.

לצפיה בקטלוג

כסאות פלסטיק במשרדים – נוחות, קלילות ופאסון... כסאות פלסטיק למשרד הם הדור החדש של עיצובי משרדים מודרניים, המאפשרים את הלוק העיצובי הקליל והנעים, המאפיין משרדים המבקשים להעביר את המסר הזה... קרא עוד מכניסים אווירה חדשה לבית עם כסאות בר כל אחד מאיתנו זוכר חלק אחר בבר האהוב עליו: בין אם אלו הברמנים, סוגי הבירות, המוזיקה ואפילו כסאות הבר. בשנים האחרונות, עם העלייה בקרנו של העיצוב המודרני... קרא עוד בחירת שולחן מנהלים כאמצעי ליצירת הרושם הנכון במשרד ריהוט משרדי - התחום של ריהוט משרדי הוא תחום שכיום, כל מנהל של משרד אשר מכבד את עצמו ואת עיסוקו – יודע כי אסור לו לזלזל בו. ריהוט משרדי בא למלא פונקציה שהיא מעבר... קרא עוד כסא מנהלים הוא הרבה יותר מריהוט כסא מנהלים - באופן קצת מפתיע, החשיבות של כסא מנהלים אינה ברורה רק לאילו הנהנים ממנו. כסא מנהלים צריך להיות עבור חברות ועסקים סמל סטאטוס לכל דבר, המשפיע על... קרא עוד
ראשיאודותקטלוג ריהוט משרדימבצעיםפרוייקטיםריהוט מוסדיצבעים וטקסטורותמאמריםחידוש כסאותצור קשראדריכלים