ריהוט משרדי יד שנייה: מרהטים וחוסכים?

 » ריהוט משרדי יוקרתי

ריהוט משרדי יד שניההסטארט אפ החדש שלכם יוצא לדרך? מחפשים ריהוט משרדי יד שנייה? ובכן, לאחר שכבר הספקתם למצוא מקורות מימון ואו לקבל הלוואה בנקאית לצורכי פתיחת העסק, סגרתם על המקום המתאים ואף התחלתם בתשלומים בעד השכירות, כל שנותר לכם הוא לאבזר ולרהט את המשרד בציוד היקפי שכולל רשת תקשורת, שרת, מחשבים, מדפסות וכיוצא בזה, ולהותיר גם תקציב עבור הריהוט המשרדי שכולל שולחנות, כסאות, ארונות אכסון, דלפק קבלה, כונניות, ציוד משרדי ועוד.

 

האם אתם באמת ערוכים לכל ההוצאות הללו? המומחים מבית סופר דסק, חברה המתמחה בייצור, ייבוא ושיווק ריהוט משרדי, מסבירים שהיתרון הבולט שברכישת ריהוט משרדי יד שנייה מצד יזמים חדשים נוגע לחיסכון המשמעותי בעלויות, בשל פערי המחירים הגבוהים שבין ריהוט משומש לריהוט משרדי חדש.

 

המלצה: לגשת פיזית אל המקום ולבחון את מצבו הפיזי של הריהוט

מחברת סופר דסק מציינים שכיום, בעידן האינטרנט שבו אנחנו חיים, משימת החיפוש אחר ריהוט משרדי יד שנייה הנה פשוטה וזמינה מתמיד, וכל שנדרש הוא להקליד בגוגל ביטויים בנוסח "ריהוט משרדי משומש" ולבחון את תוצאות החיפוש שהתקבלו.

 

בדרך זו ניתן לרכוש רשימה אין סופית של רהיטים משומשים החל משולחנות מפוארים לחדרי ישיבות, שולחנות למחשב ודלפקי כניסה וכלה בכיסאות אורתופדיים, כיסאות מנהלים וכונניות, שחלקם במצב סביר וחלקם ידעו ימים טובים יותר.

 

לכן, להבדיל מרכישת ריהוט משרדי חדש, שאותו ניתן להזמין ולקנות באופן מקוון דרך אתר האינטרנט מבלי "לקום מהכיסא", כשהעניין נוגע לרכישת ריהוט משומש, מומלץ לגשת פיזית אל המקום ולבחון את מצבו הפיזי של הריהוט על מנת להבטיח שלא רכשתם חתול בשק, גם אם מדובר במשימה סיזיפית.

 

האופציה הנוספת: רכישת ריהוט חדש ואיכותי במבצע

חיסרון נוסף שנעוץ ברכישת ריהוט משרדי יד שנייה מתייחס לצורך בהתאמת הריהוט אל החלל של המשרד הן מהזווית הפונקציונלית וצרכיו האינדיבידואליים והן מבחינת הקונספט העיצובי הכללי, כשחוסר האחידות בין פרטי הריהוט השונים בהיבט העיצובי עלול לבלוט אף יותר, במידה ופרטי הריהוט נרכשים במספר מקומות שונים, זאת להבדיל מעסקת חבילה של ריהוט חדש המותאם לכל הצרכים.

 

יישנה גם אופציה נוספת והיא איתור מקומות שבהם ניתן לרכוש ריהוט חדש ואיכותי במחיר משתלם ואטרקטיבי בדיוק כמו ריהוט יד שנייה, כמו לדוגמה רהיטים במבצע לקראת הבאת קולקציות חדשות, רהיטים מתצוגה וכדומה. בין המבצעים שמציעה חברת סופר דסק ללקוחותיה ניתן למנות פינת המתנה קלסית דקורטיבית חד, דו או תלת מושבית עם ריפוד PU שחור, שולחן המתנה מזכוכית, וכן כסאות מנהלים מפוארים במיוחד, כסאות לחדר ישיבות ועוד.

איך בוחרים ריהוט משרדי - המדריך המקוצר נתחיל בשאלה מהי החשיבות של ריהוט משרדי עבור העסק. התשובה היא כפולה: מצד אחד, עיצוב המשרד, ובכלל זה הריהוט המשרדי שבו, משרים אווירה מסוימת, הן על העובדים והם על לקוחות או אורחים הנכנסים למקום. מצד שני, הריהוט המשרדי, אם הוא נבחר בצורה חכמה, יכול להשפיע רבו קרא עוד ריהוט משרדי זול למכירה אם אתם רוצים לקנות בקרוב ריהוט משרדי זול ואתם לא בטוחים מה עליכם לעשות וכיצד בכלל לגשת למשימה,דעו לכם שאין לכם מה להתבלבל ותוכלו פשוט להתייעץ עם מעצב פנים שיוכל לעזור לכם לבחור את הריהוט הנכון לצרכי המשרד שלכם. בדרך כלל לכל משרד ישנם צרכים שונים באופן טבע קרא עוד שולחן עבודה בארגון – מחזיק את הכל על כתפיו שולחן עבודה - חשבתם פעם על שולחנות עבודה שיש בארגונים השונים ? חשבתם על הדרכים הנכונות לבחור את שולחנות העבודה, את... קרא עוד ריהוט משרדי – הפנים של המשרד שלך ריהוט משרדי - התחום של ריהוט משרדי הוא תחום שכיום, כל מנהל של משרד אשר מכבד את עצמו ואת עיסוקו – יודע כי אסור לו לזלזל בו. ריהוט משרדי בא למלא פונקציה שהיא מעבר... קרא עוד
ראשיאודותקטלוג ריהוט משרדימבצעיםפרוייקטיםריהוט מוסדיצבעים וטקסטורותמאמריםחידוש כסאותצור קשראדריכלים