לשים את הדברים על השולחן – שולחן ישיבות כמובן...

 » ריהוט משרדי יוקרתי

כל בית צריך מרפסת וכל ישיבה צריכה שולחן ישיבות מרכזי שישרת את כל המתכנסים בצורה הטובה ביותר. כשתיכנסו לחדר ישיבות, שולחן הישיבות יהיה מן הסתם הדבר הראשון שעיניכם תראו, לפיכך הוא נדרש להשתלב בעיצוב החדר, לשדר את אווירת החברה ותרבות הארגונית הנהוגה בה ולא פחות חשוב – להיות גם פרקטי, בעל תשתית מתאימה למחשבים נישאים (שמהווים בדרך כלל חלק בלתי נפרד מכל ישיבה) וכמובן, להחזיק לאורך זמן בתחזוקה מינימאלית ככל האפשר.

מהן הדרישות מכל שולחן ישיבות שתציבו בחדר הישיבות הפרטי בחברה שלכם?

שולחן ישיבות צריך להיות פרופורציונאלי לגודל החדר – לא קטן מדי ולא גדול מדי, ולהשאיר מספיק מקום ליושבים מסביבו לשבת בנוחות, לאנשים לעבור מאחור ולעזרים טכניים אחרים בחדר, שיוצבו כך שאנשים היושבים לצד השולחן יוכלו להשתמש בהם.

שולחן ישיבות נדרש להכיל סביבו בנוחות את מספר האנשים הצפויים להשתתף בישיבות ולאפשר הצטופפות במידת הצורך. כולם מכירים את המקרים בהם אל חדר הישיבות מגיעים יותר מוזמנים ממה שהשולחן יכול להכיל, או אז מביאים כסאות מפה ומשם ומצטופפים. השולחן נדרש להיות גדול מספיק על מנת לאפשר את ההצטופפות הזו.
כמובן, שולחן ישיבות צריך למלא את ייעודו, ולאפשר הנחת חומר עסקי עליו, מחשבים, מקרן וכל חומר טכני אחר הדרוש למהלך הישיבה.

השולחן נדרש לשדר את אווירת החברה ולהתאים לעיצוב הפנים משרדי. במילים אחרות, שולחן ישיבות של חברת עורכי דין יראה בדרך כלל אחרת מאותו שולחן ישיבות בחברת היי טק צעירה ודינאמית.
שולחנות ישיבות מגיעים במגוון דוגמאות וצורות. ישנם שולחנות אליפטיים או מלבניים, עגולים ואף רבועים, אולם בבואכם לבחור שולחן ישיבות קחו בחשבון שעדיף שולחן עגול או אליפטי, על מנת שמשתתפי הישיבה יוכלו לראות בנוחות אלה את אלה.
במרבית המקרים ירכשו גם כסאות מתאימים לשולחן. יש לבדוק כי הכיסאות מתאימים בגובהם לגובה שולחן ישיבות שנבחר, כי הידיות שלהם אינם מונעים התקרבות לשולחן, וכי הם מתאימים כמובן לצבע השולחן שנבחר ולאופי החדר (וזה עוד לפני שדיברנו על נוחות ושמירה על הגב והצוואר של המשתתפים בישיבות אלה).

שולחן ישיבות של סופר דסק – מעודד עבודה משותפת

שולחן ישיבות הוא האלמנט החשוב ביותר בקביעת אופיו של חדר הישיבות והרושם שהוא יותיר על יושביו, לפיכך נדרש לבחור את השולחן המתאים ביותר, הפרקטי ביותר לצרכי הארגון, והנכון ביותר מבחינת המסר שאותו שולחן משדר. בין אם תבחרו שולחן מעץ או תעדיפו לשלב בו מתכת, שולחנות הישיבות של סופר דסק הם השולחנות הנכונים עבור הארגון שלכם ואנשי המקצוע של סופר דסק, ישמחו לסייע לכם להתאים את השולחן הנכון עבורכם.

לצפיה בקטלוג

החלטת להחליף את הריהוט הישן שבמשרד? מחפש כיסא מנהלים במבצע? אחת הדרכים המקובלות והנוחות ביותר כיום לעשות זאת היא לבצע את הרכישה אונליין דרך האינטרנט, באמצעות חיפוש "ריהוט משרדי", "שולחנות עבודה" או כיסא מנהלים במבצע, אך שכשהדבר נוגע לבחירת כיסאות מנהלים, כדאי להשקיע קצת יותר זמן למחשבה קרא עוד בחירת שולחן מנהלים כאמצעי ליצירת הרושם הנכון במשרד ריהוט משרדי - התחום של ריהוט משרדי הוא תחום שכיום, כל מנהל של משרד אשר מכבד את עצמו ואת עיסוקו – יודע כי אסור לו לזלזל בו. ריהוט משרדי בא למלא פונקציה שהיא מעבר... קרא עוד ריהוט משרדי – הפנים של המשרד שלך ריהוט משרדי - התחום של ריהוט משרדי הוא תחום שכיום, כל מנהל של משרד אשר מכבד את עצמו ואת עיסוקו – יודע כי אסור לו לזלזל בו. ריהוט משרדי בא למלא פונקציה שהיא מעבר... קרא עוד כסאות ישיבה – עולם ומלואו כסאות ישיבה - רבים מאיתנו לא מקדישים כמעט מחשבה לשימוש של כסאות ישיבה בחיינו. אנו נוטים לקבל את תפקידם של כסאות ישיבה כמשהו מובן מאליו – הרי אנו יושבים במשך... קרא עוד
ראשיאודותקטלוג ריהוט משרדימבצעיםפרוייקטיםריהוט מוסדיצבעים וטקסטורותמאמריםחידוש כסאותצור קשראדריכלים