סופר דסק - ריהוט משרדי איכותי במגוון ענק של רהיטים למשרד שלכם
מחפשים ארון משרדי? כוננית לקלסרים? קבלו כמה טיפים לרכישה נבונה

מחפשים ארון משרדי? כוננית לקלסרים? קבלו כמה טיפים לרכישה נבונה ארון משרדימחפשים ארון משרדי, כוננית לקלסרים ופתרונות אחסון נוספים? כל מי שמחזיק במשרד כלשהו עשוי במרוצת הזמן להיקלע למצב שבו קיים מחסור במקומות אחסון, שכן, מטבע הדברים שלאורך השנים ישנה נטייה להצטברות של ניירת, קלסרים, ספרים ואלמנטים נוספים המצויים דרך קבע במשרדים.

 

המומחים מבית סופר דסק, חברה מובילה המתמחה בייצור, שיווק וייבוא של ריהוט משרדי, מציינים שהדרך הנכונה להתמודדות עם הבעיה היא להיוועץ באנשי מקצוע המתמחים בפתרונות אחסון חכמים.

 

מבית סופר דסק מסבירים שכדי לבחור את המוצר הנכון והמשתלם ביותר לצורכי הלקוח, חשוב להבין את הצרכים שלשמם הוא נועד, היות וישנם כיום בתחום מגוון פתרונות אחסון בדגמים, גדלים, חומרים, עיצובים ומחירים שונים כגון ארונות אחסון מעץ, מתכת, פלסטיק וכיוצא בזה.

 

ההיבט הפונקציונלי: הגדרת אופי השימוש העתידי בארון משרדי

ארון משרדי ופתרונות אחסוןהרהיטים המשרדיים, כגון דלפק הקבלה, שולחן המזכירה וכדומה, מהווים מרכיב בלתי נפרד מהשירות המוענק ללקוחות אשר פוקדים את המקום, וככל שהם נבחרים בצורה מוקפדת ומושכלת יותר, כך גם עולה היעילות התפקודית ואיכות השירות.

 

אחד מהעקרונות הבסיסיים שאליהם כדאי לשים את הדעת במהלך בחירת ארון משרדי נוגע להיבט הפונקציונלי. במקרים רבים ישנה נטייה לרכישת ארונות אחסון ולגלות לאחר מכן שהם אינם גדולים במידה מספקת על מנת לעמוד בצרכים, או שאינם מותאמים נכון לגודל החלל שבמשרד ותופסים מקום מיותר.

 

הגדרת המטרות שלשמן רוכשים את הארון כמו גם התייחסות לגודל הארון, אופי השימוש והתדירות, כל אלו עשויים למנוע אכזבה מיותרת לאחר הרכישה.

 

התייחסות לסגנון העיצובי וסוג חומר הגלם שממנו הארון עשוי

היבטים נוספים שראוי להתייחס אליהם בעת רכישת ארון משרדי בנוסף להיבט הפונקציונלי נוגעים לסגנון העיצובי וסוג חומר הגלם שממנו הוא עשוי.

 

הארון משמש, אמנם, כחלק מסביבת העבודה במשרד, אך על אף היותו פתרון אחסון, הוא מהווה פריט במכלול הרהיטים אשר יוצרים את הקו העיצובי ותורמים לרושם הראשוני שמקבלים הלקוחות בעת ביקורם במשרד, ורהיטים שנבחרו בטוב טעם תורמים משמעותית ליצירת אווירה נעימה ומזמינה.

 

חברת סופר דסק משווקת ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות אחסון מכונניות פתוחות או משולבות בדלתות בגימור מלמין, דרך ארוניות עם מגירות או דלתות הזזה בדגמים שונים, וכלה בארונות משולבי ויטרינה בצבעים על פי בחירה. ניתן להגיע לאולם התצוגה החדש של החברה, הממוקם בתל אביב ומציע מבחר מרשים של רהיטים משרדיים מכל סוג ודגם ולכל צורך.

לצפיה בקטלוג