סופר דסק | ריהוט משרדי
שולחנות מנהלים כאמצעי ליצירת הרושם הנכון במשרד

שולחנות מנהלים כאמצעי ליצירת הרושם הנכון במשרדאין חברה ללא מנהל ואין מנהל שאין לו שולחן מנהלים מרשים ומכובד, ואכן – שולחנות מנהלים הם בעלי תפקיד כפול. מצד אחד הם נדרשים להיות פרקטיים וגדולים מספיק בשביל המנהל וחפציו ומאידך, נדרשים לשדר סמכות, מכובדות ולהשאיר את הרושם המתבקש על כל מי שנכנס לחדר. שולחן מנהלים הוא רק חלק מעיצוב משרדם של מנהלים מכל סוג, אולם מדובר ללא ספק באחד האלמנטים המשמעותיים בחדר, הקובע משמעותית את צורתם ומיקומם של שאר החפצים.

הדרך הנכונה לבחירת שולחן מנהלים

על מנת שיצליח המנהל לבחור שולחן הנכון עבורו והמתאים ביותר לשרת את כל צרכיו, נדרש מענה לשאלות הבאות:
למה ישמש השולחן? האם נדרש לחבר אליו גם שולחן ישיבות הממשיך אותו (בצורת T)?

מהו גודל החדר והיכן יוצב השולחן? כאשר משרדו של המנהל אינו גדול במיוחד, יתכן ועדיף יהיה לרכוש שולחן קטן יחסית, ועליו פלטת זכוכית המסוגלת ליצור אשליה של מרווח. בחדרים גדולים יותר, ניתן כמובן להציב שולחנות מנהלים מסיביי ובעלי נוכחות.

וכמובן – איזה מסר מבקש המנהל להעביר? מנהלים בחברות מכובדות ומעונבות (רואי חשבון, עורכי דין, מנהלים בחברות טכנולוגיות גדולות), יבחרו בדרך כלל בשולחנות עץ במראה כבד ורשמי שלצידו ימוקם כסא מנהלים גדול ומרשים. מנהלים אחרים לעומתם (של חברות פרסום או חברות היי טק צעירות) יעדיפו אולי לשדר מסר רציני פחות, לשם כבר יבחרו שולחן מנהלים עשוי מתכת המשולב באלמנטים צבעוניים, שלצידו כסאות במראה קליל
 

הרגלי עבודה נכונים עם שולחנות מנהלים

כן, מצד אחד שולחן הוא שולחן ומצד שני – כדאי לרכוש הרגלי עבודה נכונים בעבודה לצידם. ראשית, גם המנהל המבולגן ביותר נדרש לסדר וארגון על גבי שולחן העבודה שלו, היות ואנשים, הפוגשים שולחן מנהל שאינו מסודר, מקבלים רושם שעשוי להיות מוטעה על החברה כולה. במידה ועל השולחן אמור להיות מוצב מחשבו של המנהל, כדאי לבדוק האם יעדיף המנהל מקלדת על מדף נשלף המהווה חלק מהשולחן וכמובן שבמקרים אלה כדאי לכלול בשולחן חור מתאים לכבלי המחשב (בצידו האחורי של השולחן).

שולחן מנהלים של סופר דסק – מראה מי כאן הבוס

שולחן מנהלים נדרש להיות בראש ובראשונה נוח למי שעובד עליו, לפיכך שולחנות מנהלים של סופר דסק נבנים קודם כל בחשיבה על המנהל שיושב לצידם. כל שולחן מנהל שתבחרו יהיה שולחן שבעיצובו הושקעו חשיבה רבה ומאמצים, וכל שולחן שכזה יעביר בצורה הטובה ביותר את המסר המכובד והמשפיע הנדרש מהמנהל. אנו מזמינים אתכם לבוא ולהכיר את שולחנות המנהלים של סופר דסק, ולחוש את הכימיה עם מי שעומד להיות חברכם הטוב ביותר במשרד.

לצפיה בקטלוג

 

שולחנות מנהלים