סופר דסק | ריהוט משרדי
המדריך לבחירת כיסא מנהלים

המדריך לבחירת כיסא מנהלים 

כסא מנהליםמעוניינים להחליף את הכיסא המשרדי שלכם בכיסא מנהלים יוקרתי ומפואר? מאז ומתמיד היווה כיסא המנהלים כאחד מסמלי הסטטוס של נושאי משרות בכירות, זאת לצד שעון הרולקס ועוד מגוון הגאדג'טים המתוחכמים המונחים מעל לשולחנם, כמו גם הקו העיצובי המוקפד והמאופק של משרדם, ששם דגש על כל הפריטים עד לאחרון והקטן שבהם.

 

מבית חברת סופרדסק מציינים שהשימוש בכיסא כזה כאמצעי להפגנת מעמדו ההיררכי ומאפייני אישיותו של מי שיושב עליו הנו נפוץ ומקובל, ולא מעט מאלו המחזיקים במשרות בכירות מודעים לרושם העז שהכיסא עשוי ליצור בקרב הלקוחות, העובדים, הספקים והאורחים. יחד עם זאת, גם אם הכיסא אמור לשמש כאובייקט להפגנת מעמד, עוצמה וכוח, מוטב לוודא שהוא אכן ארגונומי ומותאם לבעליו.

 

כיסא מנהלים: טווח מחירים שנע בין מאות לאלפי שקלים

מחברת סופרדסק מסבירים שכיסא מנהלים ארגונומי כולל בדרך כלל מנגנוני סינכרוניזציה עם משאבה פנאומטית בין משענת הגב ומושב הכיסא, כמו גם משענת גמישה, תמיכת גב צווארית, ידיות מתכווננות לצדדים ולגובה ומנגנון נדנדה המאפשר הישענות לאחור ביתר נוחות.

 

כיסאות המנהלים התאפיינו בעבר בעיצובים מסיביים, רחבים וגבוהים במיוחד, באופן שדמה מאוד לכורסאות הטלוויזיה, אולם העדפה כיום היא לכיסאות ארגונומיים מסיביים פחות ובעיצוב נקי ומתוחכם יותר.

 

מחיריהם של כיסאות המנהלים נעים בטווח שבין מאות לאלפי שקלים, כשעלותם נגזרת מכמה פרמטרים שונים, החל ממיתוגו של הכיסא ומוניטין החברה היצרנית, וכלה בחומרי הגלם שבהם נעשה שימוש לצורך ייצורם, השכלולים והמנגנונים הטכנולוגיים שמתאפיין כל אחד מהם.

 

המלצה: לבדוק ולנסות את הכיסא בטרם הרכישה

אחת מהדרכים המקובלות והנפוצות ביותר כיום לרכוש מוצרים היא דרך רשת האינטרנט. עם זאת, כשמדובר ברכישת כיסא מנהלים, מומלץ שלא לבצע את ההזמנה באופן מקוון ולא להסתפק רק במראה עיניים, אלא לגשת אל החנות באופן פיזי על מנת לבדוק ולנסות אותו לפני הרכישה.

 

מבית סופרדסק מדגישים שההמלצה הזו נכונה גם כשהדבר נוגע לכיסאות יוקרתיים וממותגים, זאת במטרה לוודא שהכיסא מותאם באופן מלא לממדי גופו וצרכיו של הרוכש.

 

כמו כן, במהלך בחירת הכיסא, חשוב לוודא שכפות הרגליים אכן מגיעות עד אל הרצפה כשהברכיים כפופות בזווית של 90 מעלות. רצוי, כאמור, להעדיף ולבחור בכיסא ארגונומי שכולל מנגנונים מתכווננים לישיבה נוחה ונכונה ולמניעת כאבי גב וצוואר לאורך הזמן.