סופר דסק | ריהוט משרדי
המדריך לבחירת ריהוט משרדי

המדריך לבחירת ריהוט משרדי 

תהליך בחירתו של ריהוט משרדי איננו עניין של מה בכך, שכן הוא נדרש לענות על מגוון צרכים שונים: עליו להיות גם יעיל ונוח אבל גם ייצוגי ואסתטי, תוך שהוא מעביר בהצלחה את המסר שהמשרד מעוניין להעביר לחוג לקוחותיו, כמו גם לספקיו ולעובדיו, וכאן מתעוררת השאלה כיצד נכון לבחור את מערכות הריהוט בדרך שתשרת אופטימלית את צורכי העסק?

 

המומחים מחברת סופרדסק מסבירים שמדובר בבחירה בעלת השלכות לטווח ארוך, שלעתים עשויה להשפיע משמעותיות על מידת הצלחתו של בית העסק. דוגמה קלסית לכך יכולה להתבטא בתרחיש שבו לקוח נכנס למשרד עורכי דין, תוך כדי התלבטות בנוגע להשכרת שירותי המשרד.

 

בשלב זה, נוהג כל לקוח להעיף מבט סביבו, לרוב באופן בלתי מודע, כאשר הרושם הראשוני שמותיר בו המקום משמש לשון המאזניים שעשוי להכריע את הכף בכל הקשור להחלטה האם לשכור את השירות אם לאו.

 

ריהוט משרדי סופר דסקמסר של מקצועיות והצלחה לעומת מראה עיצובי חסר אטרקטיביות

ריהוט משרדי איכותי ומרשים מדבר בעד עצמו ומסוגל להעביר את המסר גם ללא מילים. יחד עם זאת, במקרים רבים נוטים בעלי עסקים להזניח את העניין, ולהקצות לצורך זה תקציב שולי המאפשר רכישת ריהוט בסיסי בלבד.

 

הדבר עלול להוות כמעין חרב פיפיות, היות ובמקום המסר של מקצועיות והצלחה, מקרין בית העסק מראה חסר אטרקטיביות, מה שעלול לפגוע ביכולת לקשור קשרים עסקיים חדשים, ביכולת להרחיב את מעגל הלקוחות ולמנף את פעילותו.

 

לפיכך, מחברת סופרדסק ממליצים להשקיע מעט זמן ומחשבה בטרם רכישת ריהוט משרדי כזה או אחר, זאת להבנת הצרכים האינדיבידואליים הן של בעל העסק, הן של העובדים והלקוחות והן של המשרד כולו.

 

רהיטים שמשדרים איכות ויוקרה מוקפדת לעומת קו עיצובי נועז וחדשני

כמו כן, פרמטר חשוב נוסף שכבר הוזכר לעיל, נוגע למסר שאותו מעוניינים להעביר בעזרת ריהוט משרדי חדש, וחשוב להקפיד שהמסר אכן יהיה תואם לאופיו של בית העסק. משרד קטנטן, לדוגמה, שמבקש ליצור רושם מכובד, שמרני, רציני ואלגנטי של מקום המעניק שירות בוטיק, מוטב שיעשה שימוש ברהיטים שמשדרים איכות ויוקרה מוקפדת.

 

לעומת זאת, שמשרד העוסק בתחומי ההייטק, הסטארטאפ או הקריאייטיב, יכול להרשות לעצמו שימוש ברהיטים ססגוניים, כאלו שמתאפיינים בעיצוב נועז, חדשני ובלתי שגרתי. בין אם מדובר במשרד שמעוניין ליצור רושם שמרני ומכובד בין אם מדובר במשרד צעיר, תוסס ונועז, מומלץ לבחור במערכות ריהוט בעלות מסר וקו עיצובי אחידים במידת האפשר, זאת כדי להעניק תחושה של רצף הרמוני בכל תחומי המשרד.