סופר דסק | ריהוט משרדי
מתעניינים ברכישת כיסאות מנהלים? קבלו כמה טיפים!

מתעניינים ברכישת כיסאות מנהלים? קבלו כמה טיפים! 

כסא מנהליםאם בעבר היו כיסאות מנהלים שמורים לנושאי משרות בכירות בלבד, הרי שרבים כיום נוהגים לעשות בהם שימוש, והם נפוצים ופופולריים מאוד גם בקרב עובדים רגילים, סטודנטים, בני נוער וכל מי שנוהג לשבת שעות ממושכות מול צג המחשב.

 

מבית חברת סופרדסק מציינים שכשמדובר בבחירת כיסא לשימוש משרדי, חשוב וכדאי להתייחס למספר פרמטרים, ובפרט כשהדבר נוגע לתחומי עיסוק המצריכים ישיבה של שעות רבות על הכיסא, כמו לדוגמה עובדי מחשב, מתכנתים, פקידים וכיוצא בזה.

 

מחקרים הוכיחו שבחירה נכונה של כיסאות מותאמים, מסייעת לשמירה על בריאות העובדים, כמו גם לשיפור תפוקת העבודה שלהם. המומחים מחברת סופרדסק מפרטים את הדברים שכדאי לשים עליהם דגש במהלך בחירתם של כיסאות מנהלים על מנת להבטיח שרכשתם את המוצר הנכון!

 

התייחסות להיבט הארגונומי ולאפשרויות הכוונון של הכיסא

אחד מהפרטים שחשוב להתייחס אליהם בעת בחירת כיסאות של מנהלים נוגע להיבט הארגונומי ולקימור של הכיסא מעל למשענת, באזור המפגש שבין המשענת לשקע שבגב התחתון, מהסיבה שכיסא ארגונומי שמתאפיין בקימור מעניק תמיכה טובה באזור חוליות המותניים ומונע עומס יתר וכאבי גב בטווח העתידי.

 

פרט אחר שרצוי לשים אליו לב קשור לאפשרויות הכוונון של גובה הכיסא, המשענת, המושב ומשענת הידיים בהתאם לגובהו ומבנה גופו של מי שיושב עליו. הדבר חשוב שבעתיים כשמדובר בסביבת עבודה שבה הכיסא עשוי לשמש מספר רב של עובדים, כמו לדוגמה מקום עבודה שעובדים במסגרתו במשמרות. כמו כן, מומלץ לבחון את האפשרות לנדנוד משענת הגב קדימה ואחורה באמצעות כוונון, מה שמעודד את זרימת הדם בעת ישיבה ממושכת.

 

כיסאות מנהלים: ריפוד קל ואוורירי לעומת ריפוד מבדים אטומים

מחברת סופרדסק מוסיפים שבעת בחירת כיסאות של מנהלים כדאי להעדיף כיסאות עם גלגלים שתפקידם לעודד תזוזה בשגרת העבודה ובו זמנית גם מייעלים אותה, כשעובדים נדרשים לנוע במהלך עבודתם ממקום למקום.

 

כמו כן, כשמדובר בישיבה ממושכת, רצוי להעדיף כיסאות שמתאפיינים בריפוד קל ואוורירי על פני ריפוד מבדים אטומים כמו עור או פלסטיק, שעשויים לגרום לעובדים להזיע, ובפרט בקיץ הישראלי הלוהט וההביל.

 

באופן כללי, בין אם מעוניינים לרכוש כיסאות מנהלים ובין אם מעוניינים לבצע הזמנה של ריהוט משרדי כזה או אחר, מומלץ תמיד לוודא שהמוצר נושא בתו תקן ישראלי, זאת על מנת להבטיח שאכן מדובר ברהיט איכותי ובטיחותי, עם עמידות גבוהה לאורך זמן.