סופר דסק | ריהוט משרדי
אוהב לבצע רכישות חכמות? קבל כמה טיפים לבחירת כסאות משרדיים

אוהב לבצע רכישות חכמות? קבל כמה טיפים לבחירת כסאות משרדייםאין ספק שכסאות משרדיים נחשבים לחלק מפריטי הריהוט החשובים ביותר בכל משרד שמכבד את עצמו, שכן מרבית העבודה המשרדית נעשית תוך כדי ישיבה עליהם, על כן רכישתם חייבת להיות מושכלת.

 

המומחים של חברת סופר דסק, הנחשבת לאחת מהחברות המובילות בישראל בענף הריהוט המשרדי, מציינים שהנתונים הסטטיסטיים מראים שבמסגרת עבודתם עשויים עובדי משרד לשבת מידי יום במשך שעות ארוכות אפילו ברצף.

 

בשנים האחרונות, פורסמו מגוון מחקרים רפואיים המעידים שישיבה סיזיפית וממושכת עלולה להזיק לגוף האדם, ולהוביל לשורה ארוכה של תחלואות שונות וכאבים, שהשכיחים שבהם הם כאבי גב, כאבי הצוואר ופגיעות במפרקים. אם נוסיף לכך את העובדה שכל העבודה במאה ה-21 מתנהלת מול צג המחשב, שהרי רשימת הנזקים הגופניים המצטברים עשויה רק ללכת ולהתארך.

 

כסאות משרדיים: להעמיד את הנוחות במרכז

כסאות משרדייםמבית סופר דסק מוסיפים שבמהלך החיפוש אחר כסאות משרדיים, יש להעמיד את הנוחות במרכז, ולהעדיף כיסאות אורתופדיים, המותאמים באופן פרטני ומלא אל סוג העבודה ומאפייני האדם שצפוי לשבת עליהם. כשמדובר בכיסא אורתופדי אשר תוכנן ועוצב בצורה ארגונומית חכמה, אזי השימוש בו עשוי למנוע שיעור לא מבוטל מהנזקים הפוטנציאליים הן בטווח המידי והן בטווח הארוך.

 

יחד עם זאת, מבית סופר דסק מדגישים שגם כשמדובר כיסאות אורתופדיים, מומלץ שלא לעבוד באופן רציף שעות ממושכות, אלא לקום מהכיסא מדי פעם, להתמתח ולהפעיל את הגוף. ממצא חשוב אחר שעולה מהמחקרים בתחום מצביע בבירור שתפוקת העובד עולה פלאים ככל שסביבת העבודה נוחה ומותאמת יותר. התמונה הכללית שעולה מהמחקרים הופכת לברורה והגיונית יותר כשהדבר נוגע לעבודה מונוטונית ושוחקת, הנעשית מול מחשב בישיבה ממושכת ולאורך זמן.

 

להתנסות בישיבה על כיסאות בטרם בחירת הכיסא המתאים

כסאות משרד איכותיים שנבחרו במיוחד עבור העובד והותאמו לצרכיו וממדיו באופן פרטני, מקטינים את הסיכוי שתפוקת העובד תיפגע בעקבות תחושת אי נוחות האופיינית למצבים של ישיבה ממושכת ובלתי נכונה על כסא שאינו מותאם. זוהי בדיוק הסיבה שבגינה אין להתפשר על כסאות משרדיים, ועל אחת כמה וכמה כשהדבר מתייחס לכיסאות מנהלים.

 

חברת סופר דסק ממליצים לשתף את העובדים במהלך בחירת הכסאות, תוך שהם מתנסים בישיבה עליהם בטרם ההגעה להחלטה הנוגעת לכיסא המתאים. עם כל הרצון לצמצם במידת האפשר את ההוצאות של בית העסק, כסאות, כאמור, אינם הפריט שלגביו כדאי להתפשר, ומומלץ להעדיף כסאות העשויים מחומרים איכותיים, ולבצע את הרכישה אצל חברה ידועה ובעלת מוניטין המספקת אחריות על מוצריה.

לצפיה בקטלוג