סופר דסק - ריהוט משרדי איכותי במגוון ענק של רהיטים למשרד שלכם
המדריך לרכישה נבונה: כיסאות מנהלים במבצע

המדריך לרכישה נבונה: כיסאות מנהלים במבצע 

כסאות מנהלים במבצעהחלטתם שהגיע הזמן להחליף את כיסא המנהלים שלכם בכיסא איכותי, מעוצב ומרשים יותר אבל במחיר סביר ושווה לכל כיס? אחת הדרכים הנוחות, הפשוטות והפופולריות כיום לעשות זאת היא להקליד במנוע החיפוש של גוגל ביטויים כדוגמת "כיסאות מנהלים במבצע" ולבצע אונליין את ההזמנה.

 

המומחים מבית חברת סופר דסק מציינים שמדובר, אמנם, בדרך המקובלת לבצע רכישות בעידן העכשווי, מאחר והיא מאפשרת לרכוש כל מוצר בתוך דקות ספורות מכל מקום ברחבי העולם ומבלי לטרוח ולקום מהכיסא.

 

יחד עם זאת, כשהדבר נוגע לבחירת כיסא כזה או אחר, מומלץ שלא להסתפק במראה עיניים בלבד אלא לטרוח אל אולם התצוגה של החברה כדי לבחון מקרוב את המוצר ורכיביו ואפילו להתיישב עליו ולנסותו בתנוחות שונות, על מנת להבטיח שבחרתם בכיסא המותאם לכם ביותר.

 

הדרך לחיסכון של מאות שקלים

מבית חברת סופר דסק מוסיפים שניתן בהחלט למצוא כיום כיסאות מנהלים ארגונומיים ואיכותיים, שמאפשרים ישיבה ממושכת בנוחות מרבית וגם מעוצבים בקווים מודרניים מוקפדים, זאת מבלי שנידרש להשקיע סכומי כסף מופרזים, כמו לדוגמה רכישה של כיסאות מנהלים במבצע, רכישה מתצוגה וכן הלאה.

 

מבית סופר דסק מציינים גם שחנויות או רשתות רהיטים רבות נוהגות לצאת מפעם לפעם במבצעים אטרקטיביים כאלו ואחרים, אם לצורך חיסול הקולקציה הישנה ואו קידום קולקציה חדשה ואם לצורך סיום המלאי לקראת סוף שנה. בדרך זו ניתן לחסוך מאות שקלים ולעתים אף הרבה למעלה מזה, בעיקר כשמדובר בחברה או ארגון גדולים ועולה הצורך ברכישה של יותר מכיסא מנהלים אחד.

 

כיסאות מנהלים במבצע מבית חברת סופר דסק

כיסאות מנהלים במבצע מבית חברת סופר דסק כמו כיסא שחור מדגם טיטאניק שמתאפיין במשענת גב גבוהה לשם תמיכה בגב התחתון, מנגנון סינכרוני, ידיות מרופדות וריפוד PU (דמויי עור).

כיסא מנהלים אחר המשתתף במבצע החורף של חברת סופר דסק הוא כיסא מדגם גאיה שעשוי מבד רשת שחור וכולל מנגנון סינכרוני משוכלל וידיות מתכווננות המונעות החלקה.

מוצר נוסף במבצע היכרות מבית החברה הוא כיסא מנהלים מדגם יונתן שעשוי מבד רשת טיוואני בגוונים שחור או אפור ובסיס מאלומיניום. כיסא מדגם זה מתאפיין בעיצוב חדשני ומתקדם וכולל מנגנון סינכרוני משוכלל אשר מופעל מתוך משענות הידיים, וכן משענת ראש, תומך גב תחתון והחלקת מושב.

כל מי שנוהג לשבת במסגרת עיסוקו שעות מרובות מודע לחשיבות איכותו של הכיסא המשרדי והשפעותיו הישירות על טיב תפוקת העבודה, ובפרט כשהדבר נוגע לבעלי תפקידים ונושאי משרה בכירים שבמסגרת עיסוקם נאלצים על פי רוב לשהות במקום העבודה מידי יום שעות ממושכות.

באופן כללי, כל עיסוק בעל אופי יושבני מצריך התייחסות לסוג הכיסא עליו יושבים, ומומלץ שיהיה זה כיסא המספק מענה מבחינה ארגונומית, למניעת לחצים מיותרים על הגב ואו עצם הזנב. ישנם כמה סימנים המרמזים שהגיעה העת לשקול ברצינות את החלפתו של הכיסא, בהם לחץ מוגבר, אי נוחות או כל סוג של כאב בישבן, בעצם הזנב, בגב התחתון, השכמות ואזור הצוואר, ואו צורך לקום ולהתמתח כדי לשחרר לחצים מצטברים.

כיסאות מנהלים המיוצרים עם ספוג יצוק

המומחים מבית סופר דסק מציינים שכשבוחנים כיסאות מנהלים במבצע כדאי להתייחס לכמה פרמטרים שאחד החשובים שבהם נוגע לספוג המושב, שכן מדובר במקור המשפיע ביותר על הלחצים המצטברים והכאבים שעשויים להופיע במרוצת הזמן. ספוגים באיכות ירודה נוטים לצנוח ולהימעך לאחר שימוש של חודשים ספורים, בעוד שספוגים באיכות גבוהה נותרים באותו העובי גם בחלוף שנים ומהווים חוצץ בין משטח העץ לבין הגוף.

ניתן למצוא כיום כיסאות משרדיים מנהלים המיוצרים עם ספוג יצוק. מדובר כיסאות המיוצרים בהזרקה ושומרים לאורך זמן על צורתם המקורית. מבית סופר דסק מדגישים שגם כשרוכשים כיסא ארגונומי, מוטב להגיע אל חנות הריהוט ולהתיישב על הכיסאות הרלוונטיים כדי לנסותם, מאחר ולא כל כיסא ארגונומי מתאים בהכרח לכל אדם.

החלפת חלקים שנשחקו ויצאו משימוש

כיסאות מנהלים הם מסוג הרהיטים שמרבים לעשות בהם שימוש כמעין סמל סטטוס ולהדגשת המעמד התדמית המקצועית. יחד עם זאת, ראוי לציין שהכינוי "כיסאות מנהלים" והסמליות שדבקה בכיסאות הללו יכולה לא פעם להטעות, היות ואין מדובר במוצרי מותרות השמורים בלעדית לנושאי משרות בכירות בלבד, זאת על אף היוקרה שדבקה בהם.

כיום, ניתן בהחלט לרכוש כיסאות מנהלים במבצע ובמחירים סבירים והוגנים ומבלי להוציא סכומי עתק, על ידי רכישת כיסאות מתצוגה, לרגל החלפת קולקציה, במבצעי סוף שנה וכיוצא בזה. בנוסף, חשוב לדעת שלא תמיד עולה הצורך בהחלפת הכיסא, ובפרט אם זהו כיסא איכותי שאחד מחלקיו נשחקו ויצאו משימוש, כמו לדוגמה גלגל שבור, מנגנון תקול, בוכנת הכיסא שאינה מתפקדת וכדומה. בנסיבות הללו ניתן להחליף את החלק התקול בלבד ובעלות נמוכה לאין שיעור בהשוואה לרכישת כיסא חדש.

 

יושבים? כך תרכשו כיסאות מנהלים במבצע


אז החלטתם שהגיעה העת להחליף את הריהוט הישן שבמשרד בריהוט מודרני, נאה ומעוצב. אלא שאתם מעוניינים שלא לחרוג מהמסגרת התקציבית שהקצאתם לצורך זה, וכאן מתעוררת השאלה כיצד לרכוש רהיטים איכותיים במחירים סבירים? 

מבית חברת סופר דסק מציינים שאחת הדרכים המקובלות כיום לרכישת מוצרים היא רשת האינטרנט, וכול שנדרש הוא להקליד במנוע החיפוש של גוגל ביטויים כדוגמת "פתרונות אחסון מהיבואן לצרכן", "כיסאות מנהלים במבצע", "ריהוט משרדי מאולם תצוגה", "שולחנות זולים לחדרי ישיבות" וכן הלאה. 

שיטה זו של רכישת מוצרים מקוונת הפכה בשנים האחרונות לפופולרית מאוד, בעיקר בקרב הדור הצעיר, והיא הולכת ותופסת תאוצה בתקופה הנוכחית על רקע מגיפת הקורונה.

 

להסתפק במראה עיניים בלבד או להגיע פיזית לחנות הרהיטים?


באופן כללי, הזמנת מוצרים באינטרנט כוללת בתוכה אינספור יתרונות: ניתן לרכוש מוצרים בכול זמן ומכול מקום מבלי לקום מהכיסא. יחד עם זאת, בין אם מדובר בכיסאות מנהלים במבצע, כיסאות מנהלים ממותגים ויקרים, כיסאות עבודה משרדיים ואו כיסאות לחדר ישיבות, כשהדבר כרוך בבחירת כיסאות, כדאי לחרוג מהנוהג ולגשת באופן פיזי אל חנות הרהיטים. 

מבית חברת סופר דסק מסבירים שלהבדיל מרהיטים משרדיים אחרים, תפקידם של הכיסאות הוא לאפשר למשתמשים בהם נוחות מרבית לאורך כול שעות העבודה, ובפרט כשהכיסאות מיועדים לשימושם של בעלי משרות בכירות, שאופי תפקידם מאופיין על פי רוב בישיבה ממושכת. אי לכך, מומלץ שלא להקל ראש ולא להסתפק במראה עיניים בלבד באתר הבית של חברת הרהיטים, אלא לטרוח ולהגיע פיזית לחנות הרהיטים.

 

חידוש כיסאות משרדיים והחלפת חלקים שיצאו משימוש


בעת ההגעה לחנות הרהיטים, יש לבחון את הכיסאות פוטנציאליים, להתיישב עליהם כדי לבדוק את רמת הנוחות ואף לנסות את כול התנוחות והפונקציות האפשריות. בהקשר זה, ראוי להבהיר שגם כשמזמינים כיסאות ארגונומיים, עדיין רצוי לגשת אל חנות הרהיטים כדי לבדוק ולנסות את הכיסאות, מהסיבה שלא כול כיסא ארגונומי אכן מתאים בהכרח לכולם. 

ניתן בהחלט כיום למצוא כיסאות מנהלים במבצע אטרקטיבי ומשתלם במיוחד, זאת מבלי שיעלה הצורך בהוצאת סכומי עתק, אם באמצעות רכישת כיסאות מתצוגה, מבצעי סוף שנה, לרגל החלפת קולקציה וכדומה. 

מעבר לכך, חשוב לדעת שישנן חברות המתמחות בתיקון וחידוש כיסאות משרדיים, לרבות חידוש הריפוד של הכיסאות, החלפת בוכנות ומנגנוני סנכרון שיצאו משימוש, גלגלים שנשברו, בסיסי כיסא, ידיות ועוד, כשהחלפת החלק שנשחק עשויה ברוב המקרים לעלות הרבה פחות מרכישת כיסא חדש.