סופר דסק | ריהוט משרדי
כל מה שרציתם לדעת על כסאות משרדיים

כל מה שרציתם לדעת על כסאות משרדייםהעובדים מתלוננים על כאבי גב בלתי פוסקים, ובזמן שהם לא מתלוננים טורד אותם כאב גב בלתי נגמר? יתכן וזה נובע מחוסר שימת לב לנושא הכיסאות במשרד. הצוות המקצועי של סופר דסק מספק לכם את כל המידע שאתם צריכים על כסאות משרדיים, כך שתוכלו לבחור את הכיסאות הטובים ביותר. 

ריהוט ותפוקה

כסאות משרדייםהריהוט המשרדי עשוי להשפיע בצורה מכרעת על הרגשתם ובריאותם של העובדים. ריהוט משפיע על האווירה במשרד, אך יותר משהוא משפיע על האווירה הוא מהווה כלי פונקציונלי. כך כאשר הריהוט לא נוח העבודה נפגעת. 

על חשיבותם של כסאות משרדיים

אחד מאביזרי הריהוט המשמעותיים במשרד הוא הכיסאות. העובדים במשרד יושבים במשך רוב שעות היום, לכן כיסא משרדי נוח הינו מהותי במיוחד. כיסא שאינו נוח עשוי לגרום לעובד לחוסר נוחות שיגרום לו להפסיק בעבודה פעמים רבות יותר, ולהאריך את הפסקותיו. בנוסף, כיסא לא נוח עלול לגרום לעייפות ולבעיות בריאותיות. כיסאות שיתאימו לעובדים יביאו לחיבור בין גוף לנפש וימקסמו את התועלת והתפוקה של עובדי המשרד.

תמיכה מלאה

כאשר ניגשים לבחור כסאות משרדיים חשוב לבחור בכאלה שיתנו תמיכה מלאה לגב. הגב הוא האבר המועד ביותר לבעיות, וכאשר הגב כולו נתמך על מסעד הכיסא זוהי ערובה לכסא נוח וטוב יותר. חשוב לזכור שכאשר משענת הגב מהווה משען נכון הגוף כולו חש טוב יותר. כך היושב בכיסא יכול להתרכז בדברים החשובים ולא בבעיות גופניות.

כיוונון

בנוסף לתמיכה לגב, חשוב שיהיה ניתן גם לכוונן את הכיסא כך שיתאים באופן אישי ליושב עליו. קיימים כיסאות עם מנגנוני הזזה שונים, והכיסא הטוב ביותר הוא כזה בעל שלוש ידיות כיוון. הכיוונים כוללים את כיוון גובה הכיסא, כיוון ההטיה של משענת הגב וכיוון זווית ההטיה של הכיסא. בכיסאות טובים פחות יהיו פחות אפשרויות כיוון, כאשר בכיסאות הפשוטים יותר כלל אין אפשרות לכוון את הכיסא.

חנות אמינה ומקצועית

כאשר ניגשים לקנות כסאות משרדיים לעסק כדאי לבחור בחנות מקצועית, אמינה ובעלת מוניטין. החנויות השונות מציעים דגמים שונים, אולם יש חנויות שיוכלו להציע לכם מבחר כמעט בלתי מוגבל של דגמים ועיצובים. על ידי בחירה בחנות עם מלאי רחב תוכלו לבחור בדיוק את שמתאים לכם.