סופר דסק | ריהוט משרדי
מכניסים אווירה חדשה לבית עם כסאות בר

מכניסים אווירה חדשה לבית עם כסאות ברכל אחד מאיתנו זוכר חלק אחר בבר האהוב עליו: בין אם אלו הברמנים, סוגי הבירות, המוזיקה ואפילו כסאות הבר. בשנים האחרונות, עם העלייה בקרנו של העיצוב המודרני בפאבים ומועדונים, תפסו כסאות לבר מקום של כבוד בין השלל הרהיטים, אשר צריכים להרכיב גם את המטבחים ופינות האוכל האישיות. הנוחות של כסאות הבר, והעובדה כי הם זמינים וניידים יותר גרמו להם להיות מועדפים על פני חתך רחב מאוד באוכלוסייה. כיום כסאות בר אינם נחלתם של זוגות צעירים או רווקים הוללים בלבד, אלא חלק אינטגראלי מכל דקורציה איכותית.

כסאות לבר - משלימים את העיצוב או מובילים אותו

כסאות לבר אינם חייבים להגיע רק במטבח. בין אם הבית שלכם מאפשר פינת ישיבה, אליה מתאימים כסאות לבר, או אם מדובר בפתרון לסלון, בחירה בסוג כזה של כסאות יכולה לשנות את כל התפיסה האסתטית של הבית. המגוון של כסאות של בר הפך גם הוא את הריהוט הספציפי הזה לפופולארי: מגוון סוגי העץ, הברזל, העיצוב, הגובה והסגנון של כסאות הבר מחבר אותם לסוגים רבים של קהלים. במילים אחרות, כסאות לבר יכולים להגיע באלמנט אשר "שובר" את האסתטיקה השלטת בבית – או לחילופין להיות האלמנט שמוביל אותה. אתם אלו שבוחרים כיצד ייראו החדרים החשובים עבורכם, ובאפשרותכם להחליט לשלב כסאות בר בכל אחד מהם.

לכל בית כסאות בר אחרים המתאימים לו

עם כל היתרונות, ישנם מספר דברים שחשוב לזכור כאשר בוחרים כסאות לבר. אם מדובר במשפחה ברוכת ילדים או בעלת תינוקות, כדאי לבחור בכיסאות קלים העשויים עץ או פלסטיק. בנוסף, אם מדובר על בחירה בכיסאות בר עבור החצר או המרפסת, ודאו מראש כי החומר ממנו הם עשויים בנוי לכך. שמש, גשם ואפילו רוחות חזקות יכולים להרוס כל סוג של ריהוט. את כל הפתרונות הללו תוכלו למצוא רק במקום אחד: סופר דסק.

הכיסאות שלכם הם העבודה שלנו

בסופר דסק יודעים שאתם לא מחליפים ריהוט פעם בחודש. ניסיון של שנים הפך את סופר דסק לחברת ריהוט מובילה, אשר יכולה להתאים לכם כסאות של בר אידיאליים עוד לפני שהספקתם לדמיין אותם משתלבים אצלכם בבית. בשלב הראשון דואגים בסופר דסק לשמוע מה אתם מחפשים, ורק אחר כך יעשו הכל על מנת שתמצאו את זה. כסאות בר בסופר דסק הם לא רק המילה האחרונה בתחום העיצוב הביתי, אלא הם גם הבטחה לאיכות והנאה של שנים. בשורה התחתונה, כסאות הבר שלכם הם העבודה שלנו – ולכן לא כדאי לבזבז זמן וכסף במקומות אחרים. אנחנו הכתובת שלכם.

 

 

כסר בר

 

 

לצפיה בקטלוג