סופר דסק | ריהוט משרדי
כסאות לחדר ישיבות – הבחירה הגורלית

כסאות לחדר ישיבות – הבחירה הגורליתכסאות לחדר ישיבות – הבחירה הגורלית

כיסאות לחדר ישיבותכסאות לחדר ישיבות הינם פריט ריהוט משרדי חשוב ביותר. מדוע? תארו לעצמכם – ישיבה חשובה מתנהלת בחדר הישיבות, החלטות גורליות לחברה או לבית העסק נלקחות ברגעים אלו ממש... אבל הנה המשתתפים בישיבה נעים בכסאותיהם באי-נוחות, מחכים לסיום הישיבה רק כדי לצאת ולהתמתח. האם זה מה שאנו מייחלים שיקרה? הבה נראה מדוע בחירת היא כה חשובה לבית העסק שלכם וכיצד עושים זאת?

 

לעשות את הבחירה הנכונה

כסאות לחדר הישיבות הם במידה מסוימת הפנים של החברה או העסק שלנו. אנשים שמגיעים למשרד – ספקים, שותפים, לקוחות, לקוחות פוטנציאליים – כולם עושים שימוש ברהיט זה. בנוסף, העובדים שלנו משתמשים בכיסאות אלו בזמני ישיבות שלעיתים נמשכות זמן רב. אנו נרצה שבזמן ישיבה העובד יהיה נינוח, יעיל וממוקד. לפיכך ישנה חשיבות מכרעת לבחירת כסאות נוחים, איכותיים ומתאימים. 

סופר-דסק מציעה מגוון רחב של כסאות בעיצובים ובדגמים שונים. בואו נראה איך עושים את הבחירה הנכונה באמצעות מספר כללים פשוטים.

הכללים לבחירת כסאות מתאימים לחדר הישיבות:

  • נוחות – כיוון שכסאות לחדר ישיבות משמשים את העובדים ואורחי המשרד לפרקי זמן ארוכים – מומלץ לבחור בכסאות בעלי מבנה ארגונומי שיגרמו ליושב עליהם להיות נינוח וממוקד, וימנעו כאבי גב ואי-נוחות בזמן הישיבה.
  • איכות – כסאות לחדר ישיבות הינו פריט שאנשים רבים עושים בו שימוש בזה אחר זה, ולכן חשוב לבחור כסאות העשויים מחומרי גלם איכותיים, כדי למנוע בלאי מהיר של הריהוט.
  • אוירה – בחדר הישיבות הכסאות במידה רבה קובעים את האוירה שנוצרת בחדר. אנו נרצה שהאוירה בחדר הישיבות תעודד יעילות ומיקוד, אך גם יצירתיות. לכן חשוב לשים לב כיצד הכסאות משתלבים בחלל החדר.
  • עיצוב – ברור לכולנו שאף פריט ריהוט משרדי אינו עומד בפני עצמו. לכל חברה או עסק ישנו קו עיצובים כללי למשרדים. חשוב לשמור על הרמוניה ואוירה אחידה, ולכן גם לחדר הישיבות נבחר בכסאות שישתלבו בקו העיצובי המנחה של המשרד.
  • תדמית ומיתוג – כפי שכבר אמרנו פעמים רבות הכסאות בחדר הישיבות הינם הפנים של העסק שלנו. אנו רוצים שהאורחים שמגיעים אלינו יקבלו רושם טוב. לכן נבחר בכסאות המתאימים לתדמית של העסק, לאווירה שלו ולמה שאנו רוצים לשדר לאורחים.