סופר דסק | ריהוט משרדי
 כסאות משרדיים בהתאמה אישית

כסאות משרדיים בהתאמה אישית



מחפשים כסאות משרדיים? מעוניינים לרכוש כיסא מנהלים, כיסאות לחדר ישיבות או לפינת ההמתנה? הכיסאות המשרדיים מהווים קטגוריה רחבה ומגוונת, שכוללת, בין היתר, גם כיסאות מזכירה, כיסאות לעובדי היי טק, לעובדי מחשב, לעובדי ייצור, סטודנטים וכיוצא בזה, ובעת הרכישה כדאי לוודא שסוג הכיסא מותאם באופן מלא לאופי העבודה. 

אנשי המקצוע של חברת סופר דסק, הנמנית עם החברות המובילות בישראל בתחום ייצור, שיווק וייבוא של הריהוט המשרדי, מציינים שהכיסאות המשרדיים החלו להתפתח במקביל להתפתחותם של תאגידי הענק והצורך הגדל בעובדים ניהוליים. 

השינויים הללו הצריכו ריהוט מסוג חדש, שיהיה מותאם לצרכים האופייניים למטלות ניהוליות, שיאפשר לבצע משימות בצורה יעילה ומשופרת, תוך שהוא מספק נוחות אופטימלית לעבודות הכרוכות בישיבה לאורך זמן.כסאות משרדיים בהתאמה אישית

כיסאות משרדיים המתאפיינים בקווים עיצוביים מודרניים חדשניים

מבית סופר דסק מוסיפים שהדור הראשון של אותם כסאות משרדיים התאפיין בגלגלים ויכולת סיבוב, זאת במטרה להעלות את רמת הניידות של העובדים בסביבת עבודתם. תכונות אלו אפשרו לעובדים לבצע בו זמנית מספר משימות. 

תחומי העיסוק החדשים שנולדו בעשורים האחרונים, כמו גם ההתפתחות הטכנולוגית המואצת, הובילו לכמה שדרוגים נוספים בתחום, שאחד הבולטים שבהם נוגע לכיסאות הארגונומיים שפיתוחם הושפע ממכלול גורמים כמו הנדסת אנוש, תנאי אקלים ועיצוב אדריכלי. 

במשרדים רבים בישראל ניתן להבחין כיום בכיסאות בעלי משענות רשת, המותאמים במיוחד לאקלים הים תיכוני הלוהט והדביק, וכן בכיסאות המתאפיינים בקווים עיצוביים מודרניים חדשניים, המשמשים כמרכיב בלתי נפרד מהסגנון העיצובי הכללי של המשרד.

כיסאות עם אופציות כוונון מגוונות

השוק מציע כיום מגוון הטרוגני וכמעט אינסופי של כסאות משרדיים, שחלקם עוצבו באופן המאפשר נוחות מרבית והתאמה אופטימלית לישיבה ממושכת. הכיסאות הללו כוללים על פי רוב משענות גב ולעתים גם משענות יד מתכווננות, וכן אופציות נוספות כמו אפשרות לכוונון הגובה לתוספת של נוחות. 

חשוב להדגיש שעל אף שלכאורה נדמה שמדובר בהוצאה מיותרת, הכיסאות בעלי אופציות הכוונון המגוונות אינם בגדר מותרות, שכן לא פעם קורה שמספר רב של עובדים שונים העשויים להתיישב על אותם הכיסאות, כמו לדוגמה במקומות עבודה שבהם נהוג לעבוד במשמרות. 

הכיסאות המתכווננים בנסיבות האלו מאפשרים התאמה אופטימלית לכל עובד ועובד. באופן כללי, בטרם רכישת כסאות למשרד מומלץ להיוועץ באנשי מקצוע המתמחים בתחום ולהכיר את מאפייניהם של הכיסאות שבחרתם, זאת כדי להבטיח שהם אכן מותאמים לייעודם.