סופר דסק | ריהוט משרדי
כסא עבודה דגם ורטיגו

כסא עבודה דגם ורטיגו

כסא עבודה דגם ניב

כסא עבודה דגם ניב

כסא עבודה דגם ריאליטו

כסא עבודה דגם ריאליטו

כסא עבודה דגם שרטט

כסא עבודה דגם שרטט

כסא עבודה שרפרף שרטט

כסא עבודה שרפרף שרטט

כיסא עבודה דגם יונתן

כיסא עבודה דגם יונתן

כסא עבודה דגם שי בינוני

כסא עבודה דגם שי בינוני

כסא פלסטיק דגם פול

כסא פלסטיק דגם פול

כסא עבודה דגם ספרינט

כסא עבודה דגם ספרינט

כסא עבודה דגם ביסטרו

כסא עבודה דגם ביסטרו

כסא עבודה דגם סביון

כסא עבודה דגם סביון

איך ישפיעו הכיסאות על חיי היום יום שלכם? איך לבחור את כסא העבודה הנכון ביותר עבורכם? מהיכן הכי כדאי לרכוש כסאות המיועדים לעבודה? אילו מוצרים ניתן למצוא בסופר דסק?אין ספק כי לרושם הראשוני יש חשיבות רבה מאוד על ביצוע משימות ושיתופי הפעולה. משרד איכותי וכזה שהוא מעוצב במיטב הרהיטים יכול בהחלט להועיל ולעזור בצורה המשמעותית ביותר לקידום עניינים כאלה ואחרים. כמו כן משרד איכותי המאובזר במיטב האבזור והרהיטים תורם תרומה מכרעת ליכולת הביצוע של עובדי המקום ולרמת המוטיבציה שלהם לעבוד שעות רבות ואפילו ליהנות מהשהות במקום העבודה.

רהיטים הם כאמור עניין חשוב ביותר אולם אין ספק כי כסאות עבודה הינם גולת הכותרת בכל משרד. כסאות אלו משמשים את העובדים לאורך שעות ארוכות ועל כן לנוחיות יש משקל חשוב ביותר. מומלץ ביותר להכיר את סוגי הכיסאות ולקבל את ההכוונה המקצועית ביותר על מנת לבחור את הכיסאות האיכותיים והמשובחים ביותר לנוחיותם של העובדים.

בסופר דסק ניתן למצוא מגוון עשיר מאוד של כסאות עבודה, צבעים שונים וגדלים שונים. כל מה שנדרש הוא לבחור את המוצר המתאים ביותר למבנה גופו ולנוחיות של היושב על הכיסא. בסופר דסק ניתן למצוא כסאות עבודה מעוצבים ובעלי מנגנונים איכותיים ביותר המחזיקים מעמד לאורך שנים ארוכות. מוצרי סופר דסק מיוצרים מהחומרים המשובחים והמעולים ביותר כמו כן סופר דסק מציעה שירותי תיקון לכיסאות ישנים.

כסאות משרדיים? חברת סופר דסק למענכם!

ייצור, שיווק ויבוא כסאות ושאר הרהיטים המשרדיים זו האומנות והמומחיות של חברת סופר דסק. צוות מקצועי ביותר יעמוד לרשות הלקוחות השונים על מנת להעניק את הייעוץ המקצועי ביותר. חברת סופר דסק פועלת כבר למעלה מעשרים שנים בתחום ייחודי זה ורכשה קהל לקוחות נאמנים. שירותי החברה כוללים עמידה בלוחות הזמנים ומחירים מעולים.

מחפשים כסאות מנהלים? אילו עוד מוצרים יש לסופר דסק להציע לכם?


כאמור כל פתרונות הריהוט המשרדי באולם התצוגה של חברת סופק דסק. מבחר מרשים של כסאות כמו: כסאות מזכירה, כסאות מפלסטיק, כסאות בר ועוד. כמו כן מיטב הרהיטים האופנתיים ביותר בסגנונות מרהיבים.

 

כסאות משרדיים - רוצה לשבת לחשוב על זה?

כסאות משרדיים עלולים להיות מלכודת מוות לגב שלכם! כן, למרות שחלקם עשויים להיראות נוחים, או, אפילו, עשויים להרגיש נוחים בדקות הראשונות, הישיבה המצטברת עליהם, במשך שמונה - תשע שעות בכל יום עבודה, לאורך זמן, פשוט הורגת, לאט ובטוח, את הגב שלכם. מעטים האנשים שיושבים בכיסאם באמת כפי שיש לשבת בכסא ישיבה ממושכת, ולכן, השפעתם של כסאות משרדיים על הגב שלנו היא הרסנית. לכן, כאשר רכישת כסא משרדי נמצאת על הפרק, יש, כתנאי סף, להתמקד בחנויות שמתמחות בריהוט משרדי, כמו סופר דסק, לדוגמה, ולא לפנות לחברות אשר עוסקות בריהוט משרדי כהכנסה נוספת, ובעיקר - לא מומלץ להשתמש בכיסאות משרדיים שניתנו לכם כבונוס על עסקת ריהוט שאיננה ריהוט משרדי.

כסאות משרדיים - מדוע חשיבותם גדולה כל כך?

רוב העבודה המשרדית מתנהלת בישיבה, כשאנחנו עובדים מול המחשב, משוחחים בטלפון, מקבלים לקוחות וכן הלאה. לעיתים נדירות מאד, במיוחד בימים עמוסים, אנחנו קמים מהכסא. בימים מסוימים, אפילו אין לנו זמן לקום מהכסא כדי לאכול, אז גם את זמן ההפסקה לכאורה שלנו, אנחנו מבלים בכסא. כך שיוצא, בעצם, שלאורכו של כל יום העבודה, אנחנו תקועים בכסא המשרדי. במידה ומדובר בכסא שאיננו בריא לגב, לפעמים, נחוש את הכאב לאחר מספר שעות, אולם, במקרים אחרים, נחוש אותו לאחר ימים, שבועות או חודשים. מאחר וכאבי הגב נחשבים כאחת מהסיבות השכיחות יותר להיעדרויות מהעבודה, ברור לגמרי, כי גם כסא שמרגיש לנו כרגע בנוח, לא בהכרח בריא לגב שלנו, כך שאת התוצאה האמיתית, סביר להניח שנחוש רק בהמשך חיינו.

אז מה עושים?

ככלל, על מנת לצמצם את הנזק אותו עלולים ליצור כסאות משרדיים, אפשר להתחיל ולמנוע בכך שלא משתמשים בכל כסא פנוי ככסא עבודה. לכסא עבודה ישנם סטנדרטים מסוימים בהם הוא צריך לעמוד, ובלעדיהם, הוא איננו כסא המתאים לישיבה ממושכת. כמו כן, מומלץ לסגל לכם מנהג לקום ולהסתובב פעם כמה זמן (למשל, חמש דקות מתוך שעה) על מנת לשבור את רציפותה של הישיבה.