סופר דסק | ריהוט משרדי
כסאות פלסטיק במשרדים – נוחות, קלילות ופאסון...

כסאות פלסטיק במשרדים – נוחות, קלילות ופאסון...כסאות פלסטיק למשרד הם הדור החדש של עיצובי משרדים מודרניים, המאפשרים את הלוק העיצובי הקליל והנעים, המאפיין משרדים המבקשים להעביר את המסר הזה. כסאות מפלסטיק קלים להצבה ולהעברה, עיצובם נעים לעין, הם קלים מאוד לתחזוקה. יתרונותיהם רבים, הם מושלמים, והניגוד שביניהם לבין כסאות המנהלים הכבדים האחרים שיש באותו משרד, יוצר פעמים רבות דווקא ניגוד נעים לעין.

מהם השימושים של כסאות מפלסטיק למשרד ?

לפעמים נדמה שכל הכיסאות במשרד הם כסאות מרופדים של מנהלים ועובדים, אולם חשוב לזכור גם את אותם כסאות מפלסטיק פשוטים לכאורה, הטומנים בחובם כל כך הרבה תועלת בחלקי המשרד השונים:
כסאות מפלסטיק מתאימים מאוד לאזור הקבלה, היות והם נוחים מאוד לאורחים היושבים עליהם לזמן קצר. כסאות העשויות מפלסטיק באזור זה משדרים אוירה קלילה ונעימה.

כסאות הפלסטיק מתאימים מאוד כמובן גם לקפיטריה ולמטבח, עליהם אפשר לשבת בנוחות ולאכול, ולנקותם במידת הצורך באמצעות מטלית לחה ותו לא. כסאות של פלסטיק למטבח יכולים להיות גם כסאות בר, המקנים לאזור הישיבה מראה צעיר, קליל ושיקי.
בנוסף, מתאימים כסאות הפלסטיק גם לחדרי הרצאות בחברות, ולחדרים בהם מתרחש לימוד פרונטאלי או עצמי מכל סוג. לעיתים תהיה הבחירה לחדרים אלה דווקא של כסאות הפלסטיק בעלי ידית בעלת מדף קטן המשמש כשולחן.

 על מאפייניהם של כסאות פלסטיק למשרד

כסאות הפלסטיק למשרד מאופיינים בדרך כלל בקווים נקיים ובעיצוב מינימליסטי, מודרני או קלאסי. הם יכולים להופיע בצבעוניות מאופקת, בצבעי שחור, לבן, אפור או קרם, או לחילופין להגיע בצבעים בעוצמה במיוחד, בעיקר במשרדים בהם נבחר עיצוב יוצא דופן בצבעים ובמסר המועבר באמצעותו. כסאות אלה עשויים כולם מקשה אחת של פלסטיק או לחלופין משלבים שלד עשוי מתכת, כשהמושב והגב עשויים פלסטיק.

ואגב, יתרון משמעותי נוסף של כסאות פלסטיק הוא היכולת לערום אותם זה על גבי זה, כך שקל לאחסן אותם ולהוציא אותם בשעת הצורך, במיוחד עבור משרדים הנדרשים לאירוח מדי פעם של כמויות אנשים גדולות.

כסאות פלסטיק של סופר דסק – על מה תרצו לשבת היום ?

חשבתי שפלסטיק משמש רק במטבח ובגינות? טעיתם, ללא ספק. אולמות התצוגה של סופר דסק יפתחו בפניכם עולם שלם של כסאות מפלסטיק המיועדים למשרדים ולארגונים, כסאות פלסטיק שמצד אחד טמונה בהם קריצה וחביבות, ומצד שני הם מתחברים מצוין לכל עיצוב משרדי שתבחרו. כסאות הפלסטיק של סופר דסק מגיעים במבחר גדול, ממנו תוכלו לבחור את הכיסאות המתאימים לכם בדיוק.

 

כסאות פלסטיק