סופר דסק | ריהוט משרדי
כסא מנהלים במבצע

כסא מנהלים במבצעכסא מנהלים במבצעכשחושבים על עיצוב המשרד, כיסא מנהלים הוא לא בדיוק הדבר הראשון שחושבים עליו, והרבה פעמים נוטים להתייחס לכסאות במשרד מהצד הפונקציונלי בלבד. אבל כיסא מנהלים מספר לכל מי שנכנס למשרד הרבה מאוד על האדם שישב עליו – המנהל, ועל המשרד או החברה בכלל. אז למה זה כל כך חשוב והאם כדאי להעדיף כסא מנהלים במבצע? את התשובות קיבלנו ממומחי חברת סופר דסק לריהוט משרדי. 

כסא מנהלים במבצע


כמו שלכל אדם יש סיפור משלו, כך גם הכסאות המשרדיים מספרים ספורים על החברה, וכסא מנהלים מספר גם על המנהל היושב עליו. ברור שכסא מנהלים, כמו כל כסא אחר במשרד, צריך להיות נוח לישיבה ממושכת, אבל לכיסא מנהלים יש פונקציה נוספת, לא פחות חשובה: השארת רושם מסוים על כל מי שנכנס לחדר. מנהל שיושב על כיסא גבוה, כהה, ורחב מעמיד את עצמו בעמדת סמכותיות עליונה על פני כל אחד אחר, ולהיפך.

 הכיסא הוא אינקידציה


הכיסא משרת את מידת הסמכותיות הנדרשת מהמנהל, אך הוא גם אינדיקציה למידת ההשקעה של הנהלת החברה במשאבים הבסיסיים ביותר שלה- העובדים. כפי שציינו בהתחלה, בקניית כסא מנהלים יש להשקיע מחשבה, כמו בקניית כל ריהוט משרדי אחר, כולל התאמה ארגונומית של הכסא ליושב עליו. לכן, חברה שרוכשת כסא מנהלים במבצע, אינה מוודאת שהוא מותאם למנהל עצמו, לאדם, ולוקחת בחשבון את התקציב בלבד חוטאת על עצמה חטא כבד. התוצאה של מהלך כזה עשוי להיות עובד עייף, הסובל ממיחושים שונים כמו כאבי גב וצוואר ומחלות חוזרות הנוסעות מעייפות מצטברת.

 

אחת הדרכים הנהוגות כיום לרכישת רהיטים היא הזמנתם דרך רשת האינטרנט, כשמשימת החיפוש נעשית באמצעות הקלדת ביטויים בגוגל כמו "כיסא מנהלים במבצע", "ריהוט משרדי זול", "שולחנות מנהלים יד שנייה" וכן הלאה. מבית חברת סופר דסק מציינים שרכישת מוצרים אונליין דרך האינטרנט הפכה בשנים האחרונות לשיטה הפופולרית והמועדפת בקרב הדור הצעיר, מאחר וניתן לבצע את ההזמנה בפשטות ובמהירות מכל מקום ובכל שעה מבלי לטרוח ולקום מהכיסא. יחד עם זאת, כשהדבר כרוך בבחירת כיסאות מנהלים, מוטב לחרוג מנוהג זה ולגשת פיזית אל חנות הרהיטים.

 

נוחות מרבית לאורך כל שעות העבודה

מחברת סופר דסק מסבירים שבין אם מדובר בכיסא מנהלים ממותג ומפואר ובין אם מדובר בכיסא מנהלים במבצע מתצוגה, לרגל החלפת קולקציה או סוף שנה, כשמדובר בכיסא מנהלים מוטב להשקיע מעט יותר זמן למחשבה, מאחר ומעבר לתרומתם הרבה להקניית הרושם המתאים בקרב לקוחות פוטנציאליים, קולגות ועובדים, הם אמורים לאפשר נוחות מרבית לאורך כל שעות העבודה.

 

לפיכך כדאי שלא להקל ראש בשעת בחירתם. מבית סופר דסק מוסיפים שבעבר נהוג היה לייחס לריהוט המשרדי מעמד של עזרים פרקטיים בלבד, בעוד שכיום נתפס הריהוט כאמצעי להדגשת הסגנון העיצובי של המשרד, ורבים נוהגים אף להסתייע בשירותי עיצוב פנים כדבר שבשגרה, תוך כדי הקצאת סכומי כסף לא מעטים לצורך זה.

 

העדפת כיסא מנהלים ארגונומי שמעניק תמיכה מלאה לעמוד השדרה

חשוב להדגיש שהדבר לא תמיד באמת נחוץ והכרחי, ואפשר בהחלט לרהט את המשרד בהשקעה סבירה ובאופן עצמאי, אם באמצעות איתור מבצעים ואם באמצעות רכישה מתצוגה. ואולם, במידה ומחליטים להזמין כיסא מנהלים במבצע, רצוי, אמנם, לשים על כף המאזניים גם את האלמנט העיצובי, אולם השיקול שכדאי למקם בראש רשימת השיקולים נוגע לנוחות.

 

לפיכך, בכל הקשור לבחירת כיסא מנהלים, מומלץ לגשת פיזית לחנות, לבחון את ההיצע מקרוב, להתיישב עליהם ואף לנסותם בפוזיציות שונות, על מנת לוודא לנוחות אופטימלית, כשבאופן כללי, מומלץ תמיד להעדיף כיסא מנהלים אורתופדי וארגונומי, כזה המעניק תמיכה מלאה לעמוד השדרה, הצוואר והגב התחתון, מה שמבטיח עבודה נינוחה ואפקטיבית גם כשהדבר כרוך בישיבה ממושכת.

ריהוט משרדי


כמובן שאם מצאתם כסא מנהלים במבצע, שהוא כיסא טוב ואיכותי, מחברה מקצועית ואמינה, שגם מתאים לאדם העומד לשבת עליו – הרווחתם מכל הכיוונים. הכלל הזה נכון, כמובן, לגבי כל הריהוט המשרדי ובפרט שולחנות המחשב ושולחנות העבודה, והכסאות עליהם יושבים העובדים השונים, ולא רק המנהלים. אנחנו מזמינים אתכם לפנות למומחי סופר דסק בכל שאלה או בקשה, ונשמח לעמוד לשירותכם ולמצוא עבורכם פתרון לכל ריהוט משרדי שאתם זקוקים לו. גם לנו יש כסאות מנהלים במבצע.