סופר דסק | ריהוט משרדי
מתכננים לפתוח משרד חדש? לרכוש ארון משרדי? קבלו כמה טיפים טובים

מתכננים לפתוח משרד חדש? לרכוש ארון משרדי? קבלו כמה טיפים טובים 

פתרונות אחסון ארון משרדיפותח משרד חדש? בית העסק מתרחב? נזקק לארון משרדי ולפתרונות אחסון נוספים? אין עוררין על כך שמשרד מדוגם, מעוצב, מסודר ואסתטי, שבו כל דבר ופריט נמצא במקומו, הוא משרד שמשדר את המסר הנכון של חברה מקצועית ומסודרת, המספקת שירותים איכותיים ומוקפדים.

 

אנשי המקצוע מבית סופר דסק, המתמחה בייבוא, ייצור ושיווק של ריהוט משרדי, מציינים שארונות משרדיים משמשים לאכסון ניירות, קלסרים, מסמכים, וכן תיקי לקוחות, פנקסי חשבוניות וקבלות וחפצים נוספים שניתן למצוא דרך קבע במשרדים.

 

עם זאת, מעבר להיותם פתרונות אחסון, הארונות המשרדיים מייצרים סביבת עבודה אסתטית, נעימה ונכונה, כזו המנטרלת את בליל הגירויים והצבעים שנוטים לרצד אל מול העיניים, ומאפשרת עבודה מקצועית, מסודרת ובעיקר יעילה.

 

הקלה על תפקודו השוטף של המשרד ומניעת תרחישים של איבוד מסמכים

משרד טיפוסי אינו יכול להתנהל ללא ארונות משרדיים המשמשים לאחסון שורה ארוכה של אביזרים ופריטים הקיימים, סביר להניח, בכמויות מסחריות בכל משרד ישראלי ממוצע, אולם מטרת העל שלהם היא להקל על התפקוד השוטף של המשרד, שהופך לפשוט יותר כאשר כל פריט נמצא במקומו הנכון וכולם יודעים היכן לחפש אותו בעת שהוא נדרש.

 

בהמשך לכך, ארון משרדי מונע תרחישים שבהם אין היכן למקם פריטים וחפצים מסוימים, ובאין ברירה אחרת, הם מוצאים את מקומם מעל לשולחן המשרדי ובכל מקום מרכזי אחר. במקרים מסוג זה, לעתים קרובות עלול להיווצר מצב שבו אנשי המשרד משקיעים זמן מיותר בניסיונות לאתר מסמכים ספציפיים, זאת בנוסף לסיכון שמסמכים שונים ייעלמו.

 

ארון משרדי: התייחסות אל ההיבט הפונקציונלי וההיבט העיצובי

הבחירה נכונה של ארון משרדי אחד או יותר נעשית תוך כדי התייחסות למספר שיקולים כגון צורכי האחסון הספציפיים הנדרשים במשרד, אופי והיקף הציוד הנדרש לאחסון, דפוסי העבודה הנהוגים במשרד, ובהתאם לכך לבחור את כמות הארונות, סוגי הארונות וצורתם, וכן גודלם, המידוף הפנימי וכיוצא בזה.

 

מבית סופר דסק מציינים שבעבר נהוג היה להתייחס אל הארונות המשרדיים בהיבט הפונקציונלי בלבד, ובמרבית מהמקומות המוסדיים נהגו לעשות שימוש בארונות המתכת האפורים והסטנדרטיים.

 

עם זאת, במרוצת השנים החלו להבין את השפעתו ותרומתו של המראה האסתטי לקידום העסקים, שכן העיצוב מהווה כמעין כרטיס ביקור המעיד על אופן תפקודו של המשרד ולפיו נקבע הרושם הראשוני בקרב כל באי ומבקרי המקום. לפיכך, במהלך בחירת הריהוט המשרדי, מומלץ להתאימו, בין היתר, גם אל העיצוב הכללי של החלל.