סופר דסק | ריהוט משרדי
מחפשים כיסאות לחדר ישיבות? קבלו כמה טיפים

מחפשים כיסאות לחדר ישיבות? קבלו כמה טיפיםחדר ישיבותמחפשים כיסאות לחדר ישיבות? ניתן למצוא כיום חדרי ישיבות בכל מוסד ממשלתי, מוסד ציבורי או ארגון גדול עד בינוני, והם ממלאים בהם תפקיד מרכזי לקיום דיונים וישיבות וקבלת החלטות חשובות. מדובר בחדרים המשמשים למספר רב של משתתפים, ולא אחת נוכחים בהם לפרקי זמן של שעות ממושכות, לפיכך חשוב לוודא שיהיו נעימים ומרווחים, וישרו אווירה מכובדת ורצינית. 

אנשי הצוות המקצועי מבית חברת סופר דסק מסבירים שחדרי ישיבות מכילים על פי רוב שולחן גדול, כיסאות, מתקנים אורקוליים, לוח המיועד למצגות גרפיות ואמצעי עזר נוספים על פי צרכים. בחירת כיסאות לחדר ישיבות צריכה להיעשות בהתאם למספר שיקולים, שהמרכזי שבהם הוא הקניית נוחות אופטימלית עבור כול מי שנוכח בדיונים.

עריכת סקר שוק מקיף לקבלת דעה מגובשת בנוגע לדגמים המועדפים וטווח המחירים בשוק 


בחירה לקויה של כיסאות לחדר ישיבות, כמו לדוגמה כיסאות שאינם מתאימים לישיבה ממושכת, עשויה לגרום לחוסר נוחות בקרב המשתתפים ולפגוע ביכולת לנהל ישיבה תקינה. ההשלכות עלולות להיות חמורות אף יותר במקרים שבהם עולה הצורך בקבלת הכרעות חשובות או הניהול משא ומתן מול גורמים חיצוניים, כגון לקוחות פוטנציאליים, אורחים רמי דרג, ספקים וכן הלאה. 

בהגיענו לבחור כיסאות מתאימים עבור חדר הישיבות, יש למקד את השיקולים על ארגונומיה והתאמה אורתופדית, על בטיחות, סגנון עיצובי, ושקלול של פרמטרים נוספים בהם המחיר, איכות ועמידות לאורך זמן, קלות הניקוי וכדומה. מומלץ לערוך סקר שוק מקיף, זאת על מנת לקבל דעה מגובשת בנוגע לטווח המחירים בשוק, הדגמים המועדפים ועוד.

התאמת הכיסאות ומספרם לגודל השולחן וגודל החלל


פרט נוסף שחשוב לשים עליו את הדעת בהגיענו לבחור כיסאות לחדר ישיבות נוגע לסוגיה האם לרכוש כיסאות שכולם זהים, או שמא אולי להעדיף כיסאות הנבדלים זה לזה ובהתאמה לסטטוס בחברה. מעבר לכך, ישנם ארגונים שבוחרים בכיסאות מדגמים שונים כדי לבדל בין מארחים ואורחים. 

בין כך ובין כך, בטרם הזמנת הכיסאות, יש לוודא שגודל ומספר הכיסאות והמרחב שהם תופסים אכן מותאם לגודל השולחן וגודל החלל, ושסידור הכיסאות סביב שולחן הישיבות מאפשר שמירה על מרווח סביר בין המשתתפים השונים, למניעת התחככות ומגע בין באי הישיבה ושמירה על הפרטיות. 

מנגד, מספר מועט מידי של כיסאות ביחס לגודל שולחן הישיבות ואו מרחק גדול מידי בין הנוכחים, עלול ליצור אווירה של ריחוק ולפגוע באינטראקציה ושיתוף פעולה ביניהם.ש