סופר דסק | ריהוט משרדי
בעל עסק? מחפש כסא מנהלים מפואר ויוקרתי? בוא קבל כמה טיפים!

בעל עסק? מחפש כסא מנהלים מפואר ויוקרתי? בוא קבל כמה טיפים!כסא מנהליםבעל עסק? מעוניין לרכוש כסא מנהלים מפואר ויוקרתי? בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבה משמש כסא המנהלים כאחד מסמלי הסטטוס שלפיהם נמדד מעמדם של בעלי חברות וארגונים, לצד שעון הרולקס, הגאדג'טים המתוחכמים הניצבים מעל לשולחנו של המנהל, כמו גם הסגנון העיצובי המאופק והמוקפד ששם את הדגש על כל פריט ריהוט עד לפריטים הקטנים והשוליים ביותר.

 

כיום, נהוג, אמנם, לעשות שימוש בכסא המנהלים כאמצעי להעצמת מאפייני אישיותו ומעמדו של זה היושב עליו, ולא מעט מהמנכ"לים ובעלי התפקידים הבכירים מודעים היטב לרושם הרב שהכיסא יוצר בקרב אנשים, כמו עובדים, לקוחות, ספקים או אורחים. עם זאת, במקביל לשימוש בו כאובייקט להפגנת כוח, עוצמה ומעמד, כדאי לוודא שהכיסא אכן מותאם ארגונומית לבעליו.

 

העדפה לכסא מנהלים בעיצוב מתוחכם

אנשי המקצוע של חברת סופרדסק, חברה ישראלית ותיקה ובעלת מוניטין בענף הריהוט המשרדי, מציינים שכסא מנהלים ארגונומי מתאפיין על פי רוב במנגנוני סינכרוניזציה בין מושב הכיסא למשענת הגב, המושתתים על משאבה פנאומטית, וכולל בין היתר תמיכת גב צווארית, משענת גמישה, ידיות מתכווננות לגובה והצדדים ומנגנון נדנדה כדי לאפשר הישענות לאחור בנוחות.

 

אם בעבר נהגו לייצר כסאות מנהלים בעיצובים מסיביים, עמוקים, גבוהים ורחבים במיוחד, שדמו לא במעט לכורסאות טלוויזיה, שהרי כיום קיימת העדפה לכיסאות מנהלים בעיצוב מתוחכם יותר ומסיבי הרבה פחות.

 

מבית סופרדסק מציינים שטווח המחירים של כיסאות מנהלים הנו נרחב ביותר ועשוי לנוע בין כמה מאות ועד לאלפי שקלים, כשהמחיר מהווה נגזרת של מספר פרמטרים, החל מהמיתוג, וחומרי הגלם המשמשים לייצורם, ועד למנגנונים הטכנולוגיים והשכלולים הקיימים בכל אחד מהם.

 

המלצה חמה: לגשת פיזית אל החנות ולנסות את הכסא לפני הרכישה

 מבית חברת סופרדסק מדגישים שבמידה והחלטתם לרכוש כסא מנהלים, מומלץ שלא להזמין באופן מקוון דרך אתר האינטרנט ולא להסתפק במראה עיניים בלבד, אלא לטרוח ולגשת פיזית אל החנות כדי לבדוק אותו ולנסותו בטרם הרכישה, גם במקרים שבהם מדובר בכסא מנהלים ממותג ויוקרתי, זאת על מנת להבטיח שהכיסא אכן מותאם אופטימלית לצורכיכם.

 

כמו כן, כדאי לוודא שמדובר בכסא אורתופדי למניעת היווצרות של כאבי גב, ושבסיס הכיסא כמו גם המשענת אכן יציבים. רצוי, כאמור, להעדיף כיסא שכולל מנגנון מתכוונן לשינוי הגובה ושניתן להטותו אחורנית. בנוסף, בזמן הישיבה על הכסא, יש לוודא שכפות הרגליים מגיעות עד לרצפה, תוך שהכיפוף של הברכיים בזווית 90 מעלות.