סופר דסק | ריהוט משרדי
מתכננים לפתוח משרד חדש? לרכוש ריהוט משרדי? קבלו כמה טיפים טובים

מתכננים לפתוח משרד חדש? לרכוש ריהוט משרדי? קבלו כמה טיפים טובים 

מתכננים לפתוח משרד חדש? עומדים לרכוש ריהוט משרדי? מחקרים לא מעטים הוכיחו זה מכבר את הקשר שבין סביבת העבודה לבין מידת שביעות רצונם של העובדים והפרודוקטיביות שלהם במקום העבודה. לפיכך, במידה והנכם עומדים בפני פתיחת משרד חדש, אזי כדאי להסתייע באנשי מקצוע המתמחים בתחום העיצוב העסקי, במטרה ליצור סביבת עבודה מיטבית הכוללת, בין היתר, ריהוט למשרד ארגונומי ואיכותי, פתרונות אחסון מתקדמים וחכמים וכדומה.

 

המומחים מבית סופר דסק, חברה מובילה המתמחה בייצור, ייבוא ושיווק של ריהוט למשרד, מסבירים שתכנון ועיצוב משרדים דורש את אפיון צורכי העסק ואפיון פלח השוק הפוטנציאלי, תוך התייחסות למגוון שיקולים כגון אופיו של בית העסק, סוג המוצרים שהוא מציע, התרבות הארגונית שלו והאופן שבו מתנהלת העבודה.

 

התאמה האופטימלית לצורכי המשרד והעובדים

ריהוט משרדי סופרדסקאפיון בית העסק נועד להכרת הצרכים האינדיבידואליים שלו, ומתייחס גם לגודל החלל של סביבת העבודה, כמות העובדים השוהה במקום וזרימת הלקוחות הצפויה, כשרק בשלב שלאחר מכן ניתן לפנות לתכנון הקונספט העיצובי ולפיו לבחור ריהוט משרדי שתואם לאווירה הספציפית ולמסרים השיווקיים שמעוניין בית העסק לשדר ולהטמיע בקרב צוות העובדים, הלקוחות, הספקים ועוברי אורח במקום.

 

מבית סופר דסק מציינים שבחירה נכונה של ריהוט למשרד מתייחסת הן להיבט הפונקציונלי וההתאמה האופטימלית לצורכי המשרד והעובדים, והן להיבט העיצובי המכיל בתוכו את המיתוג כמו גם ההתאמה לגודל החלל, לחלוקה הפנימית שלו, לריצוף ולגווני הקירות. במהלך רכישת הריהוט המשרדי חשוב להימנע מהעמסת יתר של רהיטים שאינם נחוצים, היות והם תופסים מקום ונפח ועשויים להשרות על המקום אווירה מחניקה ודחוסה.

 

העדפת פתרונות אחסון חכמים ויעילים

יתרה מכך, במהלך בחירת ריהוט משרדי כדאי להעדיף פתרונות אחסון חכמים ויעילים, שתורמים משמעותית בשמירה על הסדר והארגון ומשפיעים להקניית תחושת מרחב והרמוניה עיצובית. כמו כן, במידה ואופי העבודה מלווה בישיבה ממושכת מול צג המחשב, אזי מומלץ לבחור כיסאות מנהלים, כיסאות מחשב וכיסאות מזכירה ארגונומיים, העמידים לאורך זמן ומותאמים פרטנית לכל מי שצפוי לעשות בהם שימוש.

 

מחקרים מראים כי ישיבה לא נכונה לאורך זמן על כסא שאיננו מותאם, עלול להוביל לנזקי גוף מצטברים, בהם הגב, חוליות הצוואר, השרירים והמפרקים, זאת בנוסף לעייפות המצטברת והשחיקה הנפשית כתוצאה מאופיה היושבני והמונוטוני של העבודה מול צג המחשב, בעוד שישיבה נכונה על כיסא ארגונומי שמותאם לממדי הגוף, מאפשר שמירה על סגנון עבודה נכון ובריא.

במידה ואתם בעלי עסק חדש או שהחלטתם לערוך בו שיפוץ כללי, אזי אחד מהנושאים שתידרשו לתת עליו את הדעת נוגע לרכישת ריהוט משרדי. אנשי המקצוע מבית חברת סופר דסק מציינים שבטרם הזמנת הריהוט מחברה כזו או אחרת, כדאי להכין רשימה מפורטת של סוג וכמות פרטי הריהוט הנדרשים, מאחר ורבים מיצרני רהיטים מתמקדים בייצור סוג מסוים של פרטי ריהוט בלבד ולא את כלל הרהיטים להם נזקק משרד סטנדרטי.

 

באופן כללי, כדאי להעדיף הזמנה מחברה שמייצרת את כלל סוגי הרהיטים כדי להימנע מפיצול התקשרות, מאחר ועל פי רוב יהיה זה פתרון נוח, יעיל וזול יותר, הן מבחינת עלות הובלה והן מבחינת העלות הכוללת.

 

בחירה בריהוט ארגונומי

 

בין אם מחליטים להסתייע או לא להסתייע במעצב פנים, ובין אם מחליטים להזמין ריהוט משרדי יוקרתי או שמסתפקים בריהוט משרדי סטנדרטי, מחברת סופר דסק ממליצים להגדיר תמיד מראש את התקציב ולהיצמד אליו, ובפרט כשמדובר בעסק מתחיל.

 

כמו כן, כדאי לקחת בחשבון שמחירו של ריהוט ארגונומי יהיה בדרך כלל גבוה יותר, אבל שווה לעתים להשקיע תוספת במחיר, שכן הארגונומיה מעניקה תמיכה לצוואר, לגב ולגפיים, מה שמאפשר עבודה בנוחות למשך שעות ארוכות והנאה מתפוקה גבוהה יותר. מי שמעוניין לחסוך מוטב שלא יוותר על הארגונומיה אלא יבחר ריהוט במידות סטנדרטיות, מאחר ולא פעם קורה שהבדל של כמה ס"מ בגודל הרהיט מקפיץ את מחירו בעשרות אחוזים.

 

התאמת הסגנון העיצובי לרוח המשרד

 

אחת מהדילמות שעשויה לצוץ ולהגיח במהלך בחירת ריהוט משרדי קשורה לסגנון העיצובי והתאמתו לרוח המשרד. בעידן העכשווי ניתן לפגוש משרדים במגוון סוגי סגנונות עיצוב, החל מעיצוב בסגנון מודרני, קלאסי או הייטקי ועד לעיצובים בסגנון וינטאג' או כפרי. הסגנון הקלאסי מתאפיין ברהיטים בעלי גימור נקי ובגוונים דומיננטיים של אפור בהיר, לבן ונגיעות צבעוניות בחלל.

 

מדובר בסגנון המשדר מראה סולידי ומכובד ובטוב טעם שמתאים מאוד למשרדים של עורכי דין, רואי חשבון, יועצים עסקים וכן הלאה. הסגנון ההייטקי מותאם לחברות סטארט-אפ והייטק המשדרות אמירה של חדשנות פורצת דרך, בעוד שסגנון וינטאג' ורטרו מעניק לחלל מראה ייחודי ועשוי להתאים מאוד למספרות, מכוני יופי, קליניקות וכדומה.