סופר דסק | ריהוט משרדי
6 דברים שמומלץ לקחת בחשבון כשבוחרים כיסאות לחדר הישיבות

6 דברים שמומלץ לקחת בחשבון כשבוחרים כיסאות לחדר הישיבותחדר ישיבות אמור להכיל בנוחות מספר רב של אנשים. לכן, עיצוב חדר הישיבות כמרחב נעים ומרגיע הוא הכרחי על מנת שישרת נאמנה את המתדיינים בו. חשוב גם שהחדר יעוצב באופן שישרה אווירה מכובדת ורשמית.

חלק גדול ממילוי דרישות אלה נופל על בחירת כיסאות נוחים ומכבדים. אף אחד לא רוצה באמצע דיון חשוב להתמקד בנוחות הכיסא שלו, ובטח שלא בנוחות השותפים עסקיים היושבים מולו. בבחירת הכיסאות מומלץ לקחת בחשבון מספר נקודות.

נוחות וארגונומיה

מחקרים רבים מוכיחים כי ריהוט למשרד המותאם ארגונומית לאופי העבודה ולנוחות המשתמש מגבירה משמעותית את תפוקת העבודה של העובדים. השמירה על יציבה נכונה, ועל תנוחה נוחה ללא כאבים, מסייעת למשתתפי הישיבה לשמור על ערנות ועל מיקוד. חשוב, אם כן, שהכיסא יהיה נוח ולא יסב את תשומת הלב מהנושא הנדון, אך שלא יהיה נוח מדי ויגרום ליושבים לשקוע ולאבד ריכוז. אם בחרתם בכיסאות מרופדים, מוטב שהריפוד יספק תמיכה טובה, אך לא יאפשר "הימרחות" כמו על ספה

ניידות

במידה ונדרשת דינמיות מסוימת מהמשתתפים בישיבה בעסק שלך, עבור חלוקה לקבוצות, למשל, או אולי להסב את המבט למצגת או לעבור מקום, מומלץ לרכוש כיסאות עם גלגלים. אלו יאפשרו הזזה של הכיסאות בצורה חלקה ונוחה ללא רעש ומאמצים מיותרים שיסיחו את הדעת.

קלות לניקוי

מומלץ לבחור ריהוט למשרד מחומרים דוחי לכלוך ונוזלים שניתן לנקות בקלות. כיסאות העשויים ממיקרופייבר, מעור או דמויי עור כמו סקאי או ויניל, או מבד איכותי המצופה במיגון לניקוי קל, יישמרו לאורך זמן על מראה אלגנטי ומכובד ותחזוקתם פשוטה ונוחה.

עיצוב

אחרי הכול, גם למראה הכיסא יש חשיבות רבה. מהו הקו העיצובי של המשרד שלך? יש לחשוב היטב על שאלה זו על מנת לבחור כיסאות שיותאמו לקו הכללי שבו עוצב מרחב העבודה. כיסא שייראה יפה בחדר התצוגה או בצילום המוצר באינטרנט לא בהכרח ייראה יפה במשרד שלנו. חשוב לקחת בחשבון צבע, חומרים, סגנון ואת השילוב של הכיסא במרחב האסתטי.

כוונון

אחד המאפיינים שהכי מזוהה עם כיסא ישיבות הוא היכולת לכוונן את גובהו ואת זווית משענתו. כחלק מהצורך בנוחות והתאמה ארגונומית, חשוב לקחת בחשבון שנוחות היא דבר אינדיבידואלי. מעבר לנוחות, אנשים בגבהים שונים יזדקקו לכוונון שונה של הכיסא. לכן, חשוב שיהיו לכיסא מאפיינים ניתנים לכוונון.

מבנה ארגוני

ייתכן שנרצה לשמר את המבנה ההיררכי של הארגון (אם קיים כזה) גם באמצעים אסתטיים בחדר הישיבות. הכיסאות יכולים להיות מתכווננים, נוחים ומעוצבים יפהפה עבור כל המשתתפים, אבל עבור המנהלים הבכירים, ניתן לספק כמה כיסאות בודדים הראויים למעמד ושייצרו הבחנה מסוימת ביניהם לשאר חברי הישיבה.