סופר דסק | ריהוט משרדי
צמחיה מלאכותית בסביבת העבודה - הרבה יותר ירוק ממה שדמיינתם!

צמחיה מלאכותית בסביבת העבודה - הרבה יותר ירוק ממה שדמיינתם!צמחיה מלאכותית ריהוט משרדימעוניינים להוסיף מעט נופך ירוק לסביבת העבודה שלכם? אזי ישנם כמה דברים שכדאי לכם לדעת על צמחיה מלאכותית! המראה הירוק כמו גם האנרגיה החיובית והרעננות שמביאים עימם הצמחים, מושכים אנשים לשלב אותם בחייהם בכל היבט ובכל מקום אפשרי.

יחד עם זאת, אורח החיים האינטנסיבי שמתאפיין במירוץ אינסופי סביב השעון, מקשה על חובבי הטבע, שכן הוא מצריך לא מעט זמן והשקעה. הפתרון האולטימטיבי שעומד להפוך לטרנד הבא בעולם העיצוב האקולוגי הוא צמחיה שהיא מלאכותית.

מבית חברת סופר דסק מסבירים שנראה כי לא מדובר בשיגעון חולף, אלא במגמה קבועה שהולכת ותופסת תאוצה, וניתן להבחין בה כיום בלא מעט משרדים, אולמות וחללים פרטיים, עסקיים וציבוריים.

אשליה מושלמת המתאפיינת במראה טבעי, מרענן ומוריק

מבית חברת סופר דסק מציינים שבעבר נמנעו אנשים מלרכוש צמחיה מלאכותית, היות ואפשר היה לזהות למרחוק שמדובר בחיקוי זול מפלסטיק של הדבר האמתי.

ואולם, השינויים הטכנולוגיים שחלו בתחום מאפשרים ייצור של צמחים סינתטיים יפהפיים שנראים בדיוק כמו צמחים אמתיים, מה שמעניק אשליה מושלמת של סביבות עבודה וחללי מגורים המתאפיינים במראה טבעי, מרענן ומוריק.

היתרון הגדול ביותר נוגע לעובדה שהצמחים הסינתטיים אינם נזקקים לתחזוקה שוטפת על בסיס קבוע כפי שדורשים הצמחים הטבעיים. אין צורך בהשקייתם, וגם אין צורך בהשקעת מאמצים כלשהם בדישון, בהחלפת אדמה או כלי קיבול לעציץ לגדול יותר כשהם צומחים, וכמובן גם שלא בגיזומם בעת הצורך או בסילוק העלים שנשרו.

צמחיה מלאכותית: מקסימום של רעננות טבעית במינימום השקעה

באמצעות שימוש בצמחיה מלאכותית, ניתן לקשט כיום חללי מגורים וסביבות עבודה באופן מיטבי מבלי שניתן יהיה להבחין שלא מדובר בצמחים טבעיים. כמו כן, ניתן למקם את הצמחים הסינתטיים בכל מקום ובכל פינה מבלי להתחשב בתנאי ההצללה, באפשרויות הגידול, עונות השנה ומזג האוויר.

ישנו כיום מבחר כמעט אינסופי של צמחים מלאכותיים, החל משיחים קטנים בעציצים דקורטיביים ומלאי חן, כמו לדוגמה פיקוסים ירוקים ושיחי זיו נוצה וכלה באדניות גדולות של עצי שלכת במגוון מרהיב של צבעים, קני במבוק או עצי דקל ננסיים. לאחרונה החלה חברת סופר דסק לשווק, בין היתר, צמחיה שהיא מלאכותית משתלבת נפלא בחללים שונים ומאפשרת להשרות בו מקסימום של רעננות טבעית במינימום השקעה.