סופר דסק | ריהוט משרדי
פותחים משרד חדש? קבלו כמה טיפים לבחירת כיסאות משרדיים

פותחים משרד חדש? קבלו כמה טיפים לבחירת כיסאות משרדייםכסאות משרדיים | סופר דסקבין אם אתם פותחים משרד חדש, מרחיבים או מרעננים את המשרד הקיים, אזי סביר להניח שבשלב כלשהו תיאלצו להקדיש זמן כדי לחפש ולהזמין כיסאות משרדיים, החל מכיסא מנהלים וכיסאות מחשב, ועד לכיסא מזכירה, כיסאות לחדר ישיבות, לאורחים ולפינת ההמתנה.

 

אנשי הצוות המקצועי מבית חברת סופר דסק, המתמחה בכסאות משרד, מציינים שעד לפני כמה עשורים, כשתחום הארגונומיה היה שרוי עדיין בחיתוליו, מרבית הרהיטים המשרדיים עוצבו בקו דומה וסטנדרטי פחות או יותר, וללא כל הבדל עיצובי משמעותי בין ענפי המקצוע למיניהם.

 

בעידן העכשווי, ניתן למנות כיסאות משרדיים מסוגים שונים, שכל אחד מהם מותאם פרטנית לייעודיו הספציפיים, כמו כיסאות למנהלים, למזכירות ולפקידות, כיסאות לעובדי מחשב והייטק, וכן כיסאות ללקוחות הממתינים לקבלת שירות, לתלמידים ולסטודנטים.

 

כיסאות המעוצבים בהתאמה מיטבית לסוג העיסוק הספציפי

יתירה מכך, מחברת סופר דסק מוסיפים שבקטגוריה זו של כיסאות משרדיים נמנים גם כיסאות לקופאים, לעובדי מעבדה, עובדי ייצור וכן הלאה, כאשר כל סוג ודגם מיוצר ומעוצב בהתאמה מיטבית לסוג העיסוק הספציפי ומאפייניו האינדיבידואליים.

 

התפתחות התחום התרחשה במקביל להתפתחויות שחלו בתחום הנדסת האנוש והתפתחותם של ענפי מקצוע חדשים שלא היו קיימים עד אז כמו בוני אתרים, מפתחי אפליקציות, מומחים למנועי חיפוש, מומחים למחשוב ענן, יועצים למסחר דיגיטלי וכיוצא בזה.

 

אל הכיסאות המשרדיים מהדור הקודם נוספו בתהליך הייצור גלגלים ומנגנונים נוספים שמאפשרים יכולת סיבוב ומשפרים משמעותית את מידת הניידות בסביבת העבודה. כיום יכולים העובדים לעסוק במגוון משימות בו זמנית, זאת מבלי שייאלצו לקום מהכיסא בעת המעבר ממשימה למשימה.

 

העדפת כיסא ארגונומי עם מנגנונים מתכווננים

כאמור, כיסאות משרדיים מותאמים כיום טוב יותר אל הצרכים האינדיבידואליים של כל תחום עיסוק, מה שמאפשר ביצועים משופרים של מגוון משימות שונות המלוות בישיבה ממושכת, תוך הקניית נוחות מלאה.

 

מחברת סופר דסק מציינים שבאופן כללי אין זה משנה אם מעוניינים ברכישת כיסאות מנהלים, כיסאות לפקידות ולמזכירות ואו כיסאות עובדי מחשב, רצוי תמיד להעדיף ולבחור בכיסא ארגונומי שכולל בתוכו מנגנון גובה מתכוונן.

 

הדבר נועד לאפשר את התאמת גובה המושב באופן אישי, מנגנון מתכוונן למשענות הידיים, תמיכה מתכווננת באזור החוליות המותניות לשמירה על הקימור הפנימי של הגב התחתון וכדומה. כמו כן, כדאי להעדיף כיסא משרדי שהמושב שלו מרופד בבד נושם המונע הזעה ומאפשר ישיבה נינוחה לפרקי זמן ארוכים.