סופר דסק | ריהוט משרדי
ריהוט משרדי יוקרתי לעיצוב תדמית העסק 

ריהוט משרדי יוקרתי לעיצוב תדמית העסק ריהוט משרדי יוקרתיהביטוי "ריהוט משרדי יוקרתי" עשוי להעלות אצל כל אחד מאיתנו תמונה של ריהוט איכותי, לרוב מעץ מהגוני, שנבחר בהתאמה אישית, מעוצב בטוב טעם וניחן ברמת גימור מושלמת. כיום, קיימת הבנה והסכמה כללית שהריהוט המשרדי מהווה נדבך חשוב ומרכיב משמעותי בעיצוב התדמית והמסרים של בית העסק, ובפרט כשהדבר נוגע לחברה המספקת מותג יוקרתי או שירות ייחודי.

אי לכך שווה להשקיע זמן ומשאבים בתחום זה, מאחר ולאורך הזמן מדובר בהשקעה משתלמת. אין עוררין על כך שמשרדים המעוצבים בסטנדרט גבוה ונטול פשרות משרים על הסביבה אווירה של מכובדות, סולידיות, שירות מוקפד ורצינות, וזו מוקרנת ומוטמעת בקרב צוות העובדים ושותפיו העסקיים של המשרד, כמו גם הלקוחות, האורחים והמבקרים.

 

גימור מושלם ועיצוב בהתאמה אישית


מבית חברת סופר דסק מציינים שאחד מההבדלים הבולטים שבין ריהוט סטנדרטי לריהוט משרדי יוקרתי מתייחס לאיכות חומרי הגלם שבהם נעשה שימוש לצורך ייצור הרהיטים. מעבר לכך, בעוד שהריהוט הסטנדרטי מיוצר על פי שטנץ קבוע בפס ייצור, הריהוט היוקרתי שם דגש רב על גימור מושלם ועיצוב בהתאמה אישית. 

ההתאמה מתבטאת הן בהיבט הארגונומי אל בעלי התפקידים העתידים לעשות בהם שימוש, הן בהיבט הפונקציונלי אל הצרכים הפרטניים והן בהיבט העיצובי, תוך התאמה מלאה למרחבי העבודה, לחלל הכללי והמסרים השיווקיים של החברה. 

כלל, משרדים המוגדרים כיוקרתיים מתאפיינים בשולחנות מנהלים מהודרים, כיסאות מנהלים ארגונומיים עם מנגנון סנכרון מתקדם לשליטה בגובה המושב והידיות וזווית משענת הגב, דלפקים בגימור מוקפד, פינות המתנה אקסקלוסיביות ועוד.

 

לא כל מה שאיכותי הוא בהכרח יקר יותר


ראוי לציין שריהוט משרדי יוקרתי עשוי, אמנם, מחומרי גלם איכותיים, אך לא כל מה שאיכותי הוא בהכרח יקר יותר, ולא אחת נעשה שימוש בחומרים פשוטים ובסיסיים אשר עברו עיבוד טכנולוגי ייחודי, או שמשולבים יחדיו מגוון חומרים שונים שלא נהוג בדרך כלל שלב, מה שמעניק לפריט הריהוט מראה עיצובי קונטרסטי, ייחודי ומאוד לא שגרתי. 

אלמנטים נוספים כגון חלוקת חלל פרופורציונלית ותאורה נכונה מאפשרים להעצים את אווירת היוקרה השוררת במשרד. היוקרה משחקת תפקיד מרכזי בכל בין עסק המעוניין לספק ללקוחותיו את הרושם הנכון והתחושה שהגיעו למקום המסוגל להעניק להם את השירות הטוב והמקצועי ביותר כבר בהיכנסם אל המקום, אם בהיכנסם באקראי לצורך בירור כלשהו ואם לאחר שנקבעה להם פגישה.