סופר דסק | ריהוט משרדי
ריהוט משרדי: המקום שבו הפונקציונליות והאסתטיקה נפגשים

ריהוט משרדי: המקום שבו הפונקציונליות והאסתטיקה נפגשים 

ריהוט משרדיפותחים משרד חדש? מרחיבים ואו משדרגים את משרד הקיים? עבור רבים מאיתנו עלול הנושא להישמע כטריביאלי, אולם בחירתו של ריהוט למשרד אינו דבר של מה בכך, היות והוא זה שייקבע ככלות הכול לא רק כיצד המשרד ייראה בהיבט העיצובי, אלא בעיקר את המסר שישדר כלפי הלקוחות והמבקרים, הספקים וצוות העובדים.

 

המידה שבה הוא יהיה מסוגל להפוך את החלל המשרדי לסביבת עבודה מזמינה ונוחה שנעים לשהות ולעבוד בה. המציאות מראה שגם כשמדובר בריהוט משרדי ממותג, יוקרתי ומפואר ככל שיהיה, במידה וסביבת העבודה איננה מצליחה לספק לשוהים בה את תנאי הנוחות המרביים, היא עלולה להשפיע במידה לא מבוטלת על הספק העבודה ותפוקתם של העובדים.

 

סביבת עבודה שמקרינה נינוחות ביתית

אנשי המקצוע מבית חברת סופר דסק מסבירים שבמקומות עבודה רבים כיום שוהים העובדים במשרד במשך מרבית משעות היום, לפיכך חשוב וכדאי להעניק להם סביבת עבודה שמקרינה נינוחות ביתית, תוך כדי התייחסות לשיקול הארגונומי על כל השלכותיו על נוחות התפקוד בעבודה ובריאותם של העובדים לאורך זמן.

 

בשנים האחרונות מסתמנת מגמה של עליה במודעות בכל הנוגע לחשיבותו של ריהוט למשרד איכותי שהוא ארגונומי, כמו לדוגמה כיסאות מחשב, כיסאות מזכירה וכיסאות מנהלים שהנם אורתופדיים וכוללים אפשרויות לכוונון גובה המשענת והמושב בהתאמה מוחלטת לגובה, המשקל ומבנה הגוף של כל מי שמשתמש בהם. הדבר פרקטי במיוחד במקומות עבודה שבהם עשויים מספר עובדים לשבת על אותו הכיסא, כמו למשל במקומות שבהם נוהגים לעבוד במשמרות.

 

סביבת עבודה איכותית וגמישה ללא הזנחת הזווית האסתטית

ריהוט משרדי ארגונומי מתייחס בעיקרו לכיסא והשולחן המשרדיים, כמו גם לתאורה הנכונה, שתואמים את כללי הנדסת האנוש ויוצרים יחדיו סביבת עבודה המותאמת לכל משתמש באופן אישי. מבית סופרדסק מציינים שישנן כיום בשוק מגוון חברות המשווקות ריהוט למשרד במבחר רחב של מחירים, דגמים וסגנונות עיצוביים שונים.

 

כפי שציינו קודם, ריהוט משרדי מפואר ומרשים משמש בעידן העכשווי ככלי עיצובי חיוני והכרחי לשיפור תדמית העסק ולהקרנת יוקרה אל הסביבה. יחד עם זאת, לצד השיקול האסתטי, חשוב להתייחס גם אל השיקול הבריאותי, ובפרט לאור העובדה שחלק גדול מעובדים כיום נוהגים, לא אחת, לשהות במשרד במשך שעות רבות. לפיכך, כדאי לתכנן סביבת עבודה איכותית וגמישה, כזו המאפשרת התאמה אישית, זאת מבלי שיעלה הצורך בהזנחת הזווית האסתטית.