סופר דסק | ריהוט משרדי
לשים את הדברים על השולחן – שולחן ישיבות כמובן...

לשים את הדברים על השולחן – שולחן ישיבות כמובן...כל בית צריך מרפסת וכל ישיבה צריכה שולחן ישיבות מרכזי שישרת את כל המתכנסים בצורה הטובה ביותר. כשתיכנסו לחדר ישיבות, שולחן הישיבות יהיה מן הסתם הדבר הראשון שעיניכם תראו, לפיכך הוא נדרש להשתלב בעיצוב החדר, לשדר את אווירת החברה ותרבות הארגונית הנהוגה בה ולא פחות חשוב – להיות גם פרקטי, בעל תשתית מתאימה למחשבים נישאים (שמהווים בדרך כלל חלק בלתי נפרד מכל ישיבה) וכמובן, להחזיק לאורך זמן בתחזוקה מינימאלית ככל האפשר.

מהן הדרישות מכל שולחן ישיבות שתציבו בחדר הישיבות הפרטי בחברה שלכם?

שולחן ישיבות צריך להיות פרופורציונאלי לגודל החדר – לא קטן מדי ולא גדול מדי, ולהשאיר מספיק מקום ליושבים מסביבו לשבת בנוחות, לאנשים לעבור מאחור ולעזרים טכניים אחרים בחדר, שיוצבו כך שאנשים היושבים לצד השולחן יוכלו להשתמש בהם.

שולחן של ישיבות נדרש להכיל סביבו בנוחות את מספר האנשים הצפויים להשתתף בישיבות ולאפשר הצטופפות במידת הצורך. כולם מכירים את המקרים בהם אל חדר הישיבות מגיעים יותר מוזמנים ממה שהשולחן יכול להכיל, או אז מביאים כסאות מפה ומשם ומצטופפים. השולחן נדרש להיות גדול מספיק על מנת לאפשר את ההצטופפות הזו.
כמובן, שולחן לישיבות צריך למלא את ייעודו, ולאפשר הנחת חומר עסקי עליו, מחשבים, מקרן וכל חומר טכני אחר הדרוש למהלך הישיבה.

השולחן נדרש לשדר את אווירת החברה ולהתאים לעיצוב הפנים משרדי. במילים אחרות, שולחן של ישיבות של חברת עורכי דין יראה בדרך כלל אחרת מאותו שולחן הישיבות בחברת היי טק צעירה ודינאמית.
שולחנות ישיבות מגיעים במגוון דוגמאות וצורות. ישנם שולחנות אליפטיים או מלבניים, עגולים ואף רבועים, אולם בבואכם לבחור שולחן הישיבות קחו בחשבון שעדיף שולחן עגול או אליפטי, על מנת שמשתתפי הישיבה יוכלו לראות בנוחות אלה את אלה.
במרבית המקרים ירכשו גם כסאות מתאימים לשולחן. יש לבדוק כי הכיסאות מתאימים בגובהם לגובה שולחן של ישיבות שנבחר, כי הידיות שלהם אינם מונעים התקרבות לשולחן, וכי הם מתאימים כמובן לצבע השולחן שנבחר ולאופי החדר (וזה עוד לפני שדיברנו על נוחות ושמירה על הגב והצוואר של המשתתפים בישיבות אלה).

שולחן ישיבות של סופר דסק – מעודד עבודה משותפת

שולחן ישיבות הוא האלמנט החשוב ביותר בקביעת אופיו של חדר הישיבות והרושם שהוא יותיר על יושביו, לפיכך נדרש לבחור את השולחן המתאים ביותר, הפרקטי ביותר לצרכי הארגון, והנכון ביותר מבחינת המסר שאותו שולחן משדר. בין אם תבחרו שולחן מעץ או תעדיפו לשלב בו מתכת, שולחנות הישיבות של סופר דסק הם השולחנות הנכונים עבור הארגון שלכם ואנשי המקצוע של סופר דסק, ישמחו לסייע לכם להתאים את השולחן הנכון עבורכם.

 

שולחן ישיבות

 

 

לצפיה בקטלוג