סופר דסק | ריהוט משרדי

שולחנות המנהלים של סופר דסק – כדי לבחור את השולחן הנכון ביותר!

  • אחד הפריטים החשובים ביותר בחדרו של כל מנהל הוא שולחן המנהלים שלו. קיימים סוגים שונים של שולחנות מנהלים, המתאימים לסגנונות עבודה שונים ועונים על צרכים שונים ומגוונים.
  • בחירתם של שולחנות מנהלים חשובה במיוחד, שכן עובדים מולם שעות רבות, בדרך כלל, ואלה, נדרשים לתת את המענה הטוב ביותר, והחשוב מכל – הנוח ביותר.

 
 

כיצד בוחרים שולחנות מנהלים

על מנת לבחור שולחנות מנהלים מתאימים, חשוב תחילה להתייחס לחלל בו אמורים להימצא. במידה ומדובר בחלל קטן, חדר עבודה שאיננו גדול במיוחד, מומלץ לרכוש שולחנות מנהלים קטנים יחסית ואף כאלה המתאימים לפינות החדר.

בדרך זו יתפסו פחות מקום ויאפשרו נוחות מרבית. נקודה נוספת, הדורשת אף היא התייחסות בטרם בחירתם של שולחנות מנהלים אלה, הינה אופי השימוש בשולחן. במידה ומדובר בשולחנות מנהלים המיועדים, למשל, לחדרי ישיבות, מומלץ לרכוש שולחנות מנהלים גדולים ומרווחים. במידה ומדובר בשולחנות, המאפשרים לשבת משני צדדיהם, חשוב לרכוש שולחנות מנהלים נוחים, המתאימים לישיבה גם אל מול המנהל. וכמובן, שולחנות מנהלים חשוב שיאפשרו ארגון וסדר.

כדאי לבחור שולחנות מנהלים, הכוללים כמה פתרונות אחסון שונים, בהם ניתן לאחסן מסמכים, ציוד משרדי, למשל, פריטים אישיים וכדומה. ונקודה נוספת, וחשובה לא פחות, אם חשוב לכם ליצור אווירה יוקרתית ורצינית במשרד בו אתם עובדים, מומלץ לכם לבחור שולחנות מנהלים בהתאם. כאלה שישדרו את המסר, בו אתם מעוניינים, ויצרו את האווירה המתאימה במקום. שילוב בין כל הפרמטרים השונים, בין אם נוחות השולחן, עיצובו של השולחן ומידת התאמתו לחלל בו הוא נמצא, חשובים במיוחד, שכן הם אלה, שיעזרו לכם לבחור את השולחן הנכון ביותר עבורכם.

 

שולחנות מנהלים הפכו ברבות הזמן לחלק מפרטי הריהוט שמהווים סמל סטטוס, וככל שהשולחנות איכותיים ויוקרתיים יותר, כך עולה מידת הרצינות והמכובדות שהם משדרים אל המרחב המשרדי. הדבר נובע מעצם היותם מסוג הרהיטים שמקרינים נוכחות רבה, אם בשל גודלם ביחס לכל שאר הרהיטים, הפריטים והאביזרים המאכלסים את החדר ואם בשל העובדה שהם בדרך כלל ממוקמים במרכז החדר, כך שהם מצליחים לצוד באופן מיידי את עיניהם של כל אלו הנכנסים אל המשרד. לפיכך, ישנה חשיבות לא מבוטלת לבחירה נכונה של שולחן המנהלים והתאמתו לאופי השירות המוענק במשרד, לצורכי העבודה הספציפיים ולקו העיצובי הכללי.

 

הפרמטרים לבחירת ריהוט משרדי

המומחים של חברת סופר דסק מסבירים שבאופן כללי, כדאי תמיד להקפיד בבחירת הריהוט המשרדי, תוך שימת דגש על כמה פרמטרים כגון סוג ואיכות חומרי הגלם שמהם עשויים הרהיטים, כמו גם לעמידות ופונקציונליות, נוחות וארגונומיה, גודל החלל בבית העסק, מאפייני העבודה, הסגנון העיצובי הכללי וכמובן גם שיקולי תקציב.

 

שולחנות מנהלים המשמשים נושאי משרות בכירות נבדלים בדרך כלל משולחנות מחשב סטנדרטים, שכן מעבר לשיקול הפונקציונלי, הם אמורים להעביר מסרים שיווקיים, כמו יוקרה ואיכות מוקפדים, מתן שירות בוטיק, כמו גם יצירתיות, סמכותיות, רצינות וכדומה, תוך כדי השארת רושם טוב על צוות העובדים הכפוף אליהם, על הקולגות, וכן הלקוחות החשובים הנוהגים להגיע אל המשרד דרך קבע לצורך סגירת עסקאות, הלקוחות המזדמנים, הספקים למיניהם וכן הלאה.

 

התאמה פרטנית למאפייניו וצרכיו הספציפיים של המנהל

אספקט נוסף שכדאי להתייחס אלי בעת בחירת שולחנות מנהלים נוגע להיבט הארגונומי, ובפרט לאור העובדה שמנהלי חברה ונושאי משרות בכירות נוהגים על פי רוב לשהות במשרד שעות ממושכות, הן במסגרת אחריותם ותפקידם או בעקבות עומס העבודה המוטל על כתפיהם.

 

על כן חשוב לוודא במהלך הבחירה שמדובר בשולחן המותאם פרטנית למאפייניו וצרכיו הספציפיים של המנהל, זאת כדי להבטיח עבודה נוחה ופרודוקטיבית ומבלי לחשוש לנזקי גוף מצטברים לאורך הזמן. עניין נוסף שחשוב לשים עליו את הדעת נוגע לגודל השולחן. בעידן הנוכחי נוהגים מנהלים להחזיק מעל לשולחנם, בין היתר, מחשב ומקלדת, וכן מדפסת אישית וסורק. יתרה מכך, במהלך עבודתם נוהגים המנהלים לעיין בחומר מקצועי, לטפל בניירת, לחתום על מסמכים וכן הלאה. לפיכך, רצוי לבחור בשולחנות רחבים או לחלופין שולחנות המגיעים עם מגירות אחסון ו\או כוננית צמודה.

 

חברת סופר דסק תעזור לכם למצוא את השולחן המתאים

חברת סופר דסק, המתמחה בייבוא, ייצור ושיווק ריהוט משרדי, הינה בין החברות המובילות בתחומה ומציעה ניסיון של למעלה מעשרים שנה. לצד נגרייה וותיקה במיוחד, נגריית ישראל לוי, וכן מפעל ייצור ממוחשב, הנעזר במכונות חדשניות ביותר וצוות מקצועי ומיומן, מציעה חברת סופר דסק פתרונות מתאימים לכל אלה המחפשים אחר ריהוט משרדי איכותי ונוח.

חברת סופר דסק מציעה מגוון של שולחנות מנהלים, המאפשרים לכם נוחות מרבית ומשטח עבודה מתאים במיוחד. תודעת השירות הגבוהה של החברה, השימוש בחומרים איכותיים, העמידה בסטנדרטים גבוהים ביותר וכן עלויות נוחות ומשתלמות, הופכות את חברת סופק דסק לכתובת המתאימה והנכונה ביותר. אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל חברת סופר דסק וליהנות מריהוט משרדי מובחר, שיענה לצרכיכם המדויקים ויהיה הפתרון הטוב ביותר עבורכם.