סופר דסק - ריהוט משרדי איכותי במגוון ענק של רהיטים למשרד שלכם

קצת היסטוריה אמנת השירות

סופר דסק היא חברה המתמחה בייבוא, ייצור ושיווק ריהוט משרדי מכל סוג ולכל מטרה. חברת סופר דסק היא חברת השיווק של נגריית ישראל לוי, המתמחה בייצור ריהוט משרדי ושיווקו כבר משנת 1991. נגריית ישראל לוי צברה עם השנים מוניטין חסר תקדים בתחום הריהוט המשרדי ובמשך 20 שנות פעילותה היא מעניקה בהצלחה שירות הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות מוסדיים וחברות.

מלבד הנגרייה הוותיקה, נתמכת חברת סופר דסק במפעל ייצור ממוחשב ובמכונות החדישות והמתקדמות ביותר בישראל. כל תהליך הייצור בסופר דסק עובר בקרה קפדנית. בנוסף, מייבאת החברה ריהוט משרדי מהחברות הטובות ביותר בעולם, תוך התאמתו לאקלים הארץ ישראלי.

בסופר דסק, מלבד ריהוט משרדי פרקטי ומעוצב, תמצאו ריהוט משרדי באיכות וברמת גימור גבוהות במיוחד.

ריהוט והקמת פרויקטים – על מוניטין ואיכות 

סופר דסק מתמחה כאמור בייבוא, ייצור ושיווק ריהוט משרדי. אולם התצוגה רחב הידיים והחדש של החברה, ברחוב השקמה 11 באזור, מכיל מבחר גדול ומרשים של שולחנות לחדרי ישיבות, שולחנות מנהלים, כיסאות מנהלים, עמדות ושולחנות המתנה, מגוון כיסאות מכל סוג ולכל צורך, מגוון פתרונות אחסון משרדיים, שולחנות עבודה, דלפקים ועוד.

חברת סופר דסק מציעה ללקוחותיה מגוון מערכות שלמות, כמו מערכות לחדרי ישיבות, מערכות לחדרי מנהלים ועוד.כמו כן, החברה מתמחה בריהוט פרויקטים בכל סדר גודל, וריהטה בהצלחה מגוון פרויקטים מוסדיים ברחבי הארץ, כמו בתי חולים פרטיים, חברות תקשורת ועוד. עם חברת סופר דסק תוכלו ליצור סביבת עבודה נוחה ומרשימה כאחד, אשר תלווה אתכם למשך שנים רבות.

לקוחות רבים יעידו, כי הניסיון הרב, המוניטין, האיכות הבלתי מתפשרת, רמת הגימור הגבוהה והשירות המקצועי – בהחלט עושים את ההבדל וממקמים את סופר דסק כחברה מובילה בישראל בתחום הריהוט המשרדי.

סופר דסק – שירות, שירות, שירות


צוות העובדים של סופר דסק מתאפיין בתודעת שירות גבוהה ביותר.

עם כניסתכם אל אולם התצוגה המרשים של החברה, תיפגשו בצוות עובדים צעיר, מקצועי ודינאמי, אשר ייעץ, יספק לכם מענה לכל שאלה, ויסייע לכם לבחור את הריהוט המשרדי המתאים ביותר לצרכים שלכם.

בחברת סופר דסק המקצועיות, האמינות והשירות האדיב הם מעל הכל.

בנוסף, חברת סופר דסק מציעה ללקוחותיה מחירים תחרותיים והוגנים ביותר.

הצוות המקצועי של החברה ילווה אתכם בעיצוב כל משרד או פרויקט מתחילתו ועד סופו, ויסייע לכם לתכנן ולעצב כל חלל בצורה היעילה והמרשימה ביותר.

לא על העובד לבדו הכי חשוב - שיעורי בית

למרות שנהוג להתייחס אל ריהוט משרדי כאל חלק מהדרך בה בוחר עסק להציג את עצמו, צריך להתחשב גם בצד השני. תפקידו של ריהוט משרדי הוא בראש ובראשונה לשרת את העובדים.

ריהוט משרדי בריאותי ואיכותי נותן תוספת מסוימת אל תחושת המחויבות של העובדים, וכך מוסיף לתפוקת מקום העבודה. מנהלים מנוסים יודעים, כי בעזרת שיפוץ או רכישה של ריהוט משרדי חדש, ניתן לשפר פלאים את רמת המוטיבציה של העובדים הבכירים והזוטרים כאחד.

הכי חשוב - שיעורי בית

על מנת לבחור ריהוט משרדי בדרך הנכונה, רצוי קודם כל להגדיר מטרות ויעדים. מחירו של ציוד המרכיב ריהוט משרדי יכול לנוע בין מאות לאלפי שקלים, ולכן על העסק להחליט מראש מהו התקציב המוקדש לעניין. בנוסף, על מנת להימנע מאכזבה או עוגמת נפש בעתיד כדאי להתייעץ עם העובדים לגבי ריהוט משרדי העדיף עליהם.

החלטה משותפת יכולה לתרום לאווירה החיובית לעיצוב פני העסק העתידיים, ולכן מומלץ להיעזר בה.

 

ריהוט משרדי - על מה הוא משפיע?

ריהוט משרדי הוא השם הכולל של כל המוצרים במשרד, כלומר ריהוט משרדי הוא גם שידות וגם שולחנות, גם כסאות מנהלים וגם חדרי המתנה, גם דלפקי קבלה וגם מערכות מנהל. למעשה, ריהוט משרדי הוא כל הריהוט במשרד, המייצר הן את התפאורה המשרדית והן את הפרקטיקה היומיומית.

מהסיבות הללו ריהוט משרדי משפיע לא רק על הרושם שהמשרד מייצר עבור הלקוחות שלכם, גדולים כקטנים, אלא גם עבור הקולגות שלכם, הספקים השונים, ושאר אורחים מזדמנים, שבעזרת ריהוט משרדי כמו יוצרים לעצמם תמונה של העסק שלכם, כרטיס ביקור תדמיתי מלא דרך מבט אחד.

בחירה נכונה של ריהוט משרדי עשויה להשפיע לא רק על יכולת סגירת העסקאות שלכם עם הלקוחות, המקבלים בעזרת ריהוט משרדי שבחרתם רושם אלגנטי, מכובד ויוקרתי של העסק שלכם, אלא גם ובעיקר על העובדים עצמם. מדובר על אלו שמגיעים לעבודה בכל יום, ועושים שימוש נרחב וקבוע של ריהוט משרדי יותר מכל אורח מזדמן.

ריהוט משרדי - הרבה יותר מסביבת עבודה

חשוב מאוד לדעת, כי השקעה תקציבית נכונה המיועדת עבור ריהוט משרדי תשפר לא רק את סביבת העבודה, אלא גם את שביעות הרצון של העובדים, את התדמית של המשרד בעיני לקוחות, ספקים ועוברי אורח. השקעה שכזו עשויה אפילו להעלות את תפוקת העבודה ואת התחושה הכללית במשרד.

איך לבחור ריהוט משרדי נכון?


ריהוט משרדי חייב להתאים לכל אחת מהמטרות שלשמן הוא נועד. מבחינת העובדים, חשוב לבחור ריהוט משרדי ארגונומי המותאם לצרכים שלהם, מגן על הבריאות שלהם ומציע להם פתרונות אורתופדיים לישיבה ממושכת מול מחשב או ליד שולחן. בעזרת ריהוט משרדי ארגונומי נהנים העובדים מהיכולת להתרכז בעבודה עצמה ללא הפרעות ותחושות של אי נוחות, והמעסיקים מצידם נהנים מתפוקה רבה יותר ומפחות היעדרויות.

בנוסף, עובדים אשר מגיעים למקום עבודה שיש בו ריהוט מקצועי שמותאם להם במיוחד, חשים שביעות רצון גבוהה יותר כלפי מקום העבודה, ומרגישים צורך להחזיר את ההשקעה ו"לתת את הנשמה", ולהצליח יותר בעבודתם. חשוב להתאים בין ריהוט משרדי ובין אופיים של המשתמשים בו, ולחשוב האם אותו ריהוט משרדי יהיה נייד או נייח, היכן ימוקם, מי ישתמש בו ומהם הצרכים שלו.

כמו כן, כאשר אתם בוחרים ריהוט משרדי חשוב מאוד להביא בחשבון את סוג העסק שלכם, ולבצע התאמה לצרכים שלכם ולהעדפות הסגנוניות המוכתבות כתוצאה מכך. בעזרת ריהוט משרדי ניתן להעביר מסר חד וחלק, על כן חשוב לתכנן מראש מהו אותו מסר שהייתם רוצים להעביר. כיום ישנו מבחר גדול של סוגי ריהוט משרדי איכותי בטווח גדול של חומרי גלם, עיצובים, צבעים ומחירים. רק תבחרו!