סופר דסק | ריהוט משרדי
איך בוחרים כסא מנהלים ועל מה חשוב לשים דגש

איך בוחרים כסא מנהלים ועל מה חשוב לשים דגש
כסא מנהלים דגם פאשןלכסאות עליהם ישבו העובדים והמנהלים יש חשיבות מכרעת על האווירה במשרד ועל הרושם שיקבלו הנכנסים אליו. בחירת כסא מנהלים חשובה במיוחד כדי לשדר את התחושה הנכונה, בלי לוותר על הנוחות של היושב בו. מומחי חברת סופר דסק, המובילים בתחום הייצור, הייבוא והשיווק של רהיטים משרדיים כבר מעל 20 שנה, מסבירים איך בוחרים כסאות מנהלים.
 

נוח לך?


כשבוחרים כסאות הכי חשוב זה שיהיה נוח. העובדים מצופים לשבת בכסא שלהם 8-9 שעות כל יום, ולפעמים יותר, וככל שיהיה להם יותר נוח כך הם יקומו פחות. אבל חשוב להבין כי לא מדובר פה על נוחות של כסא מנוחה אלא על נוחות של עבודה, כלומר כסא שאפשר לשבת בו ישר וזקוף ולעבוד ביעילות.
 

לעצב כסא מנהלים


המיוחד בעיצוב כסא מנהלים הוא הרושם שהוא אמור להשאיר. על הכסא להיות נוח, כמובן, ומותאם ארגונומית ליושב בו. על התאמה ארגונומית תוכלו לקרוא בפסקה הבאה, אך לכסאות מנהלים יש תפקיד נוסף, והוא להשאיר רושם של כוח על היושב בצד השני של השולחן. לכן, כסאות מנהלים מעוצבים תמיד מעור כהה, והם גדולים וכבדים. הגודל, הצבע והחומרים מהם עשוי הכסא משדרים מראה של סמכות וכבוד ומשפיעים על הרגשתו של הנכנס לחדר בצורה פסיכולוגית ובלתי מורגשת.
 

על חשיבות ההתאמה הארגונומית


התאמה ארגונומית של הכסא ליושב בו היא חיונית כדי לשמור על נוחות מקסימלית ושמירה על בריאות העובד לאורך זמן, וכן להגדלת תפוקת העבודה שלו.ההתאמה הארגונומית היא חלק בלתי נפרד מעיצוב הריהוט המשרדי, והיא מביאה ליעילות מקסימלית בעבודה, בטווח הקצר ובטווח הארך גם יחד. אם ניקח כסא מנהלים לדוגמא, ברור לנו שכל אדם הוא בעל גוף אחר, ולכן גובה הכסא צריך להיות שונה, וגם עומק משטח הישיבה, גובה המשענת, מיקום משענות הידיים ופרטים אחרים חייבים להיות שונים. התאמה ארגונומית של ריהוט משרדי מקטינה את כאבי הגב של העובדים, את דלקות המפרקים, את כאבי הראש והצוואר ואפילו מקטינה את מידת העייפות של העובדים, כך שהיא חיונית לטובת כולם.

 כסאות מנהלים_סופר_דסק