סופר דסק | ריהוט משרדי
כמה דברים שלא ידעתם על כסאות משרדיים

כמה דברים שלא ידעתם על כסאות משרדייםמעוניינים לרכוש כסאות משרדיים? כיסא מנהלים? כסא למזכירה או כסאות לפינת ההמתנה? המומחים מבית חברת סופר דסק, הנחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחום הריהוט המשרדי בישראל, מסבירים שלהבדיל מימים עברו שבהם תחום הנדסת האנוש היה בחיתוליו ומרבית מהכיסאות המשרדיים עוצבו בצורה דומה פחות או יותר, שהרי כיום הם מהווים קטגוריה רבגונית רחבה.

 

קטגוריה זו מונה, בין השאר, לא רק כיסא ייעודי למנהלים, אלא גם כיסאות ייעודים למזכירות והפקידות, לעובדי מחשב, סטודנטים, עובדי ייצור, היי-טק וכן הלאה, כאשר כל כיסא מותאם באופן מלא לסוג העבודה ואופייה. ההתפתחות בתחום חלה בעקבות ההתפתחות בתחום הנדסת האנוש ובמקביל לשינויים שהתרחשו בענפי העבודה השונים שהתאפיינו בצורך הולך וגדל בעובדים ניהוליים ומשרות בעלות אופי יושבני.

 

כסאות משרדייםדור חדש של כסאות משרדיים המותאמים מיטבית אל הצרכים

אנשי המקצוע מבית סופר דסק מציינים שכל השינויים הללו הצריכו סוג חדש של ריהוט, ובפרט סוג חדש של כסאות משרדיים, שיהיו מותאמים אל הצרכים ושיאפשרו לבצע בצורה משופרת משימות הכרוכות בישיבה לאורך זמן, תוך כדי הקניית נוחות מרבית.

 

הכיסאות המשרדיים מהדור הראשון כללו גלגלים והתאפיינו ביכולת סיבוב, זאת על מנת להגדיל את מידת הניידות של העובדים בתוך סביבת עבודתם ולאפשר להם לבצע מספר משימות בו זמנית.

 

בעשורים האחרונים נולדו מגוון תחומי עיסוק חדשים שלא היו קיימים קודם לכן, החל ממפתחי אפליקציות למובייל או יועצים למסחר דיגיטלי ועד למומחי מחשוב ענן ומומחים למנועי חיפוש, מה שהוביל לעוד כמה שדרוגים בתחום מבחינת הנדסת האנוש.

 

קווים עיצוביים חדשניים שתואמים לסגנון הכללי של המשרד

אחד מהשדרוגים הבולטים בתחום קשור לכיסאות הארגונומיים שהפיתוח שלהם הושפע ממכלול רחב של גורמים, לרבות עיצוב אדריכלי ותנאי אקלים. כיום, כל מי שנזקק לשירות משרדי כזה או אחר בישראל, עשוי להבחין בכיסאות משרדיים בעלי משענות רשת, מהסיבה שמדובר בכיסאות שהותאמו ייעודית לאקלים הישראלי הים תיכוני ההביל והדביק.

 

הכיסאות הללו מתאפיינים לרוב גם בקווים עיצוביים חדשניים שתואמים לסגנון הכללי של המשרד ומהווים חלק בלתי נפרד ממנו. הכיסאות הארגונומיים מעוצבים באופן שמאפשר ישיבה ממושכת, תוך כדי נוחות מיטבית, וכוללים בדרך כלל משענות גב ומשענות יד מתכווננות, ולעתים גם מגוון אפשרויות נוספות.

 

במידה והחלטתם לרכוש כסאות משרדיים, מומלץ להיוועץ ולהסתייע באנשי מקצוע המתמחים בתחום, זאת במטרה להבטיח התאמה מלאה של הכיסאות לייעודם.