סופר דסק | ריהוט משרדי
מרבה לקיים דיונים ופרזנטציות? מחפש שולחן לחדר ישיבות?בוא וקבל כמה טיפים

מרבה לקיים דיונים ופרזנטציות? מחפש שולחן לחדר ישיבות?בוא וקבל כמה טיפיםחדר הישיבות משמש, בין היתר, לקיום ישיבות, עריכת דיונים, הרצאות ופרזנטציות, או אירוח לקוחות פוטנציאליים. הרושם הראשוני שמקבל הלקוח הוא זה שיכריע בסופו של דבר באם הוא יהפוך ללקוח קבוע באותה החברה או שיעדיף לבחון את השירותהמוצר המוצע במקום אחר. חדר הישיבות עשוי במקרים רבים להיות אחד מהמקומות הראשונים שאליו מוכנסים לקוחות מכובדים להמתנה לפגישה שנקבעה עימם.

החדר אמור לכלול על פי רוב כיסאות ושולחן לחדר ישיבות, כמו גם פונקציות נוספות, בהן מערכת לניהול שיחות ועידה, מערכת מולטימדיה משוכללת, מסך חכם, עמדות הטענה לטלפונים ומחשבים ניידים וכיוצא בזה, ובשעת ההמתנה לקיום הפגישה סוקר הלקוח הפוטנציאלי במבטו את החלל שבו הוא נמצא.

נוהג לקיים ישיבות רבות משתתפים?

שולחן לחדר ישיבותשולחן לחדר ישיבות עשוי להיות מעץ, זכוכית וכיוצא בזה, או משולב במספר חומרים שונים, כגון מתכת או מלמין. במהלך בחירתו של השולחן, חשוב להתאימו אל החלל של החדר וייעודו העתידי, הן מבחינת גודלו והן בסגנון העיצובי. במידה והמקום נוהג לקיים ישיבות רבות משתתפים, אזי מומלץ להעדיף שולחן מרווח על מנת למנוע תחושה של צפיפות ואי נוחות באוויר.

עניין נוסף שכדאי לשים עליו את הדעת במהלך רכישת הריהוט עבור חדר הישיבות, נוגע לבחירת כיסאות תואמים. לעתים קרובות קורה שמתקיימות בחדר ישיבות ממושכות, אי לכך, מומלץ שגם הכיסאות שעליהם המשתתפים יושבים יהיו מרווחים ונוחים, ובהתאמה מלאה לשולחן הישיבות, אם מבחינת התאמת הגבהים ואם מבחינת הקו העיצובי.

 

הרהיט המרכזי והבולט ביותר בחלל החדר

המומחים מבית סופר דסק, הנחשבת כיום לחברה מובילה בענף הריהוט המשרדי בישראל, מציינים שהרושם הראשוני עשוי לנוע בין כמה אלפיות השנייה לכמה דקות ומהווה את אחד מן המרכיבים המכריעים בקביעת התפיסה הכללית הנוגעת לאופי ואיכות השירות המוענק במקום. היות והשולחן של חדר הישיבות הנו הרהיט המרכזי והבולט ביותר בחלל החדר, הוא צד את עינו של הלקוח וממקד אליו את מרב תשומת הלב.

בית סופר דסק מוסיפים שניתן לייצר כיום שולחן לחדר ישיבות בכל גודל, עיצוב וגימור, תוך עשיית שימוש במגוון חומרי גלם שונים והוספת אלמנטים לחשמל ותקשורת על פי צרכים. לשולחן הישיבות ישנה, כאמור, השפעה לא מבוטלת על מראהו הכולל של החלל, וככל שהשולחן הנו מהוקצע ואיכותי יותר, כך הוא עשוי להטמיע בקרב הנוכחים את המסר הסמוי של חברה רצינית המספקת שירותים איכותיים.

שולחן לחדר ישיבותשולחן לחדר ישיבות עם תיבת חיבורים

כיום ניתן להטמיע בתוך שולחנות מגוון רב של תיבות חיבורים ופתחים על מנת לאפשר גישה קלה ונקיה למגוון אופציות הקיימות בחלל.

זו יכולה להיות האופציה לספק לאורחים גישה נוחה ומהירה לשקעי חשמל ,לאפשר לאורח לחבר את המחשב שלו לרשת האינטרנט המקומית באמצעות חיבור קווי (מאובטח) או לחבר את מחשב האורחים ישירות למקרן ו/או למערכת השמע בחדר ,ובאופן כללי לחלוק מידע ונתונים באופן רציף ובטוח יותר תוך שמירה על קו עיצובי נקי .בסוף הישיבה ניתן לנתק את האורחים והציוד מהתיבה , ולהעביר אותה למצב סגור ומוסלק.

 

שולחן לחדר ישיבות