סופר דסק - ריהוט משרדי איכותי במגוון ענק של רהיטים למשרד שלכם
כסא מנהלים הוא הרבה יותר מריהוט

כסא מנהלים הוא הרבה יותר מריהוטבאופן קצת מפתיע, החשיבות של כסא מנהלים אינה ברורה רק לאילו הנהנים ממנו. כסא כזה צריך להיות עבור חברות ועסקים סמל סטאטוס לכל דבר, המשפיע על האופן בו תופסים את החברה הלקוחות והעובדים הפשוטים כאחד. דמיינו בוס, אשר יושב על כסא מהודר ואיכותי, המצביע על טעם טוב, לעומת מנהל שבוחר כיסא של מנהלים פשוט, אשר מרמז על חוסר טעם ואולי אפילו קמצנות. למעשה, כבר לפני מספר שנים הבינו בחברות הגדולות בעולם, כי הצלחה מתחילה ב...
 
למרות שכולנו רגילים להתייחס רק לפרסום, לשיווק או לקידום מכירות – הרי שכיום ידוע כי ללא פרספקטיבה נכונה מקרבי העסק הפנימיים - לא ניתן להשיג הצלחה. האופן בו תופסים מנהלים את עצמם, משפיע על הדרך בה שאר העובדים רואים את העבודה שלהם, וכמובן גם על הצורה בה הלקוחות יתייחסו לחברה בסופו של דבר. כסא המנהלים הוא צעד חשוב מאוד בדרך להשגת המטרה הזו, וכך צריך להתייחס אליו. מנהלים מצליחים מתייחסים אל העסק שלהם כמו שהם מתייחסים לעצמם: שמים דגש על ביטחון עצמי, חזות מרשימה וכמובן אסתטיקה ואיכות. אך כיצד ניתן לשים את הדגש על כיסא של מנהלים טוב באמת, ואיפה ניתן להשיג אותו?

 

כל רהיט במקום

 כסא מנהלים הוא אמנם גולת הכותרת של המשרד, אך הוא צריך להיות חלק אינטגראלי מהעיצוב הכולל. הכסא חייב להתכתב עם שולחנות המנהל, הדקורציה של הקירות וכמובן שאר הרהיטים. כיסא מנהלים מהודר ככל שיהיה, אשר לא יתאים לפן הכללי ולמסר שהמשרד רוצה להעביר, לא יעשה את העבודה. לכן, הקדישו מחשבה לא רק לכל פריט ריהוט בפני עצמו, אלא גם למכלול הרהיטים יחד. הסוד הוא בשילוב הנכון והמתאים לכם וללקוחות שלכם, ואל זה ניתן להגיע רק בעזרת חברת ריהוט מתאימה.

 

בסופר דסק מודעים לחשיבות של כסא מנהלים

ישנן הרבה חברות לריהוט משרדי, אך מעט מאוד מהן מחזיקות בניסיון ובידע הרצוי לכם. אחרי שהבנתם את החשיבות של כסא יוקרתי טוב, אין לכם מה לחפש במקום אחר, שהוא לא סופר דסק....
 
לחברת סופר דסק צוות מקצועי, אשר יכול לעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה, או לפחות לשפר עבורכם את מערכת השיקולים. למרות שהרבה מנהלים חושבים, שהם יודעים הכל על העסק שלהם, כשם שהם לא יפקידו את מלאכת ניהול החשבונות בידי פקידים לא מנוסים, כך לא כדאי להם להפקיד את מלאכת הריהוט בידי חברה חובבנית. עבור סופר דסק, כל כסא מנהלים שתבחרו יהיה כרטיס הביקור של העסק – ולכן אנחנו נעשה הכל כדי לעמוד בסטנדרטים שלכם.

לצפיה בקטלוג