סופר דסק | ריהוט משרדי
לא סתם כסא ושולחן: כל מה שצריך לדעת על ריהוט משרדי

לא סתם כסא ושולחן: כל מה שצריך לדעת על ריהוט משרדי
ריהוט משרדיריהוט משרדי הוא חלק בלתי נפרד ממיתוג המשרד והאווירה השורה במקום, ומכאן החשיבות הגדולה של הבחירה הנכונה של הריהוט המשרדי שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. מומחי הריהוט של חברת סופר דסק, המתמחה בייצור, ייבוא ושיווק של הריהוט המשרדי הטוב ביותר, מספרים מהם הפרטים אליהם כדאי לשים לב בעת בחירת ריהוט למשרד.
 

מה שטוב לעובדים, טוב לבוס


נוחות אינה מילה גסה, ולעובדים צריך להיות נוח. גם מבחינה פיזית וגם מבחינת ההרגשה שלהם במקום. רוב האוכלוסייה מבלה שליש מהיממה בעבודה, כלומר כמחצית מהשעות בהם הם ערים, ומדובר בזמן לא מבוטל. השקעה בעיצוב פנים וריהוט מתאים יגדילו את רמת הנוחות והנינוחות של העובדים, ויעלו את תפוקת העבודה שלהם, הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך, כך שההשקעה הכלכלית משתלמת ומחזירה את עצמה עם ריבית.
 

עיצוב ארגונומי


כאשר מדברים על ריהוט משרדי חייבים להזכיר את המילה ארגונומיה, העוסקת בהשפעתה של סביבת העבודה על גוף האדם, וחשיבותה רבה. כל המחקרים בתחום מוכיחים באופן חד משמעי כי התנוחה בה העובד יושב על הכיסא ומידת הנוחות של ההתנהלות שלו בסביבת העבודה משפיעות באופן ישיר ומכריע על מצב רוחו, על מצב בריאותו, ועל תפוקת העבודה שלו, באופן מיידי ולטווח ארוך. מכאן ברורה חשיבות ההתאמה הארגונומית של הריהוט המשרדי לכל עובד ועובד.
 

ריהוט משרדי שמגדילים יצירתיות


בעשורים האחרונים נערכו מחקרים רבים על התנהלות העובדים במקומות העבודה והוכח, באופן חד משמעי, שדווקא אותן שיחות בטלות במטבחון או פטפוט במסדרון הם הכר הפורה ביותר ליצירתיות, חדשנות ושיפור עבודת הצוות בעסקים השונים. לכן, היום, כל מי ששואף לחדשנות משאיר חללים המיועדים במתכוון לשיחות מסדרון, כולל פינות שיחה הכוללות ריהוט מזמין ונוח.
 

במילה אחת: הרמוניה


על מת ליצור סביבת עבודה נוחה ויעילה יש ליצור הרמוניה, מבחינה אסתטית, ארגונומית, עיצובית, מיתוגית ועוד. ריהוט משרדי הוא חלק מההרמוניה הזאת, ואפילו חלק מכובד ממנה, וכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר כדאי להיעזר באנשי מקצוע לעיצוב המשרד, ולעיצוב הרהיטים שישתלבו בהרמוניה הכללית בצורה הטובה ביותר.

 ריהוט משרדי