סופר דסק - ריהוט משרדי איכותי במגוון ענק של רהיטים למשרד שלכם

מה היא מידת החשיבות של פתרונות אחסון למשרד בעסק או במשרד? איך לבחור את המוצרים הנכונים ביותר לאחסון ציוד משרדי? 

כל מי שברשותו משרד כזה או אחר יודע כי לאורך השנים נוצרת בעיה לא פשוטה של מחסור במקומות אחסון. מטבע הדברים לאורך שנים רבות של עבודה ועשייה במשרד מצטברת עוד ועוד ניירת, קלסרים על גבי קלסרים וכמו כן ספרים ועוד אלמנטים כאלה ואחרים המצויים במשרדים. אחת הדרכים הנכונות ביותר להתמודד עם בעיה זו היא כאמור לקבל ייעוץ והכוונה לבחירת פתרונות אחסון למשרד ממומחי חברת סופר דסק.

אלו פתרונות אחסון קיימים בשוק?
 

כאמור רהיטים עבור העסק או המשרד שלכם הם חלק בלתי נפרד מהשירות שהנכם מעניקים הן לעובדי המקום וכמו כן לאורחים וללקוחות הפוקדים את המקום. שרות איכותי הוא מתחיל במראה המקום, בחום וביצירת סביבה נעימה. אין ספק כי פתרונות אחסון כאלה ואחרים כמו ארונות, מדפים כוורות וכו', כל אלה ביחד עם שאר רהיטי המשרד בונים את הסגנון ואת הרושם הכללי שמקבל כל מי שמבקר במשרד זה.

על מנת לבחור את המוצר המשתלם ביותר והנכון ביותר עבורכם יש כאמור להבין מה הם הצרכים שאותו מוצר זה צריך לשרת. ישנם גדלים שונים וצורות שונות של פתרונות אחסון למשרד. חשוב להבין באילו תנאים יעמוד אותו ארון קלסרים או כל מוצר אחר וזאת על מנת לדעת לבחור את החומר ממנו תעדיפו את הרהיט  שלכם (אחסון ממתכת, מעץ פלסטיק וכולי).

המדריך לרכישת ארון משרדי
 

 שדרוג המשרד מהווה הזדמנות מצוינת ל"עשיית סדר בבלגן" ואחסון הניירת, הקלסרים וכל ציוד העזר באופן מסודר ומאורגן. עד לפני עשרות שנים בודדות, מרבית מארונות המשרד היו עשויים ממתכת, בדרך כלל פח, והתאפיינו בעיצוב סטנדרטי, אחיד בנלי ובגוון אפור, משמים ומשעמם.

את הארונות המשרדיים הללו ניתן היה לפגוש בכל מקום בו נעשתה עבודה משרדית, החל ממשרדי ממשלה, מוסדות ציבוריים ומוסדות חינוך, וכלה במשרדים פרטיים קטנים נותני שירות. הסיבה לכך נעוצה, לא במעט, באורח החיים הסגפני שאפיין את המדינה כשהייתה בחיתוליה, כאשר כל פריט ריהוט יוצר מתוך שיקולים פונקציונליים טהורים. הארונות המשרדיים דאז היו זולים מאוד ועמידים מאוד לאורך זמן, כך שהם התאימו בדיוק לרוח התקופה.

עיצוב מוקפד בהתאם לטרנדיים החדשניים ביותר השולטים בזירה העסקית
 

עם זאת, כל מי שמחפש כיום פתרונות אחסון למשרד, עשוי למצוא את עצמו אובד עצות לנוכח המבחר ההטרוגני העצום של ארונות משרדיים המעוצבים בקפידה בהתאם לטרנדיים המודרניים והחדשניים ביותר השולטים בזירה העסקית. מבית סופר דסק מציינים שהארונות המשרדיים הללו עשויים כיום ממגוון חומרי גלם שונים כגון עץ מלא, מלמין, פורניר, מתכת, זכוכית ועוד, כשלעתים נעשה שילוב של מגוון חומרים.

זאת ועוד, פתרונות האחסון כוללים בין היתר, כונניות פתוחות בדגמים, גדלים, עיצובים וצבעים משתנים, כונניות פתוחות משולבות בדלתות, וכן ארוניות ושידות דקורטיביות עם או ללא גלגלים, ארונות ארכיב כפול עם דלתות הזזה וכיוצא בזה. לנוכח המבחר העצום הכמעט אינסופי של ארונות משרדיים, מעניקים המומחים מבית סופר דסק כמה טיפים, על מנת להבטיח רכישה מושכלת ונבונה.

דגש על ההיבט הפונקציונלי של הריהוט
 

במהלך בחירת ארון משרדי חשוב, להתייחס אל ההיבט העיצובי, זאת לצורך התאמתו אל הסגנון העיצובי הכללי, אך מומלץ שלא להזניח את ההיבט הפונקציונלי, היות ומטרתו המרכזית של אחסון המשרד היא לשרת נאמנה את עובדי המשרד בשגרת היום יום ולאורך זמן.

לפיכך, בשלב החיפוש אחר ארון משרדי יש לשים דגש על החומרים שמהם הוא עשוי, חוזקו ועמידותו, ובפרט אם הארון מיועד להוות פתרון לאחסון מכשירים וחפצים כבדים. כמו כן, מומלץ מבעוד מועד להצטייד במידות הנדרשות, שכן, לעתים קרובות קורה התרחיש שבו מגלים לאחר הרכישה שהארון גדול מידי בהשוואה לגודל החלל שבמשרד והוא תופס מקום מיותר, או לחלופין שהארון קטן מידי בכדי לעמוד בצרכים.