סופר דסק | ריהוט משרדי
פתרונות אחסון חכמים: המדריך לבחירת ארון משרדי

פתרונות אחסון חכמים: המדריך לבחירת ארון משרדיארון משרדיבין אם החלטתם לפתוח משרד חדש או לשפץ ולרענן משרד קיים, שהרי בשלב כלשהו תידרשו להזמין ארון משרדי. במידה ומדובר בשדרוג של משרד קיים או מעבר למקום חדש, שאז זוהי הזדמנות נפלאה לעשות "סדר בבלגן", להיפטר מכול הפריטים המיותרים ולאחסן את הקלסרים, ציוד העזר והניירת בצורה מאורגנת ומסודרת.

עד לתחילת המאה הנוכחית, הארונות המשרדיים הסטנדרטיים היו רובם ככולם עשויים ממתכת שנצבעה בגוון אפור, והתאפיינו בסגנון עיצובי בנלי אחיד. ניתן היה להיתקל בהם במוסדות ציבוריים, משרדי ממשלה, מוסדות חינוך, משרדים פרטיים נותני שירות וכן הלאה.

מבית חברת סופר דסק מסבירים שכשהייתה המדינה בחיתוליה, תוכננו פריטי הריהוט מתוך פרספקטיבה פונקציונלית טהורה, וכך גם הארונות המשרדיים, שהיו עמידים לאורך זמן וזולים מאוד, מה שהתאים לרוח התקופה.

 

פתרונות האחסון הטרנדיים ביותר כיום

להבדיל מימים עברו, כל מי שמעוניין כיום לרכוש ארון משרדי, עשוי להיות אובד עצות לנוכח ההיצע העצום של פתרונות האחסון החכמים, המעוצבים בקפידה ומותאמים אל הטרנדים החדשניים ביותר השולטים בענף.

בין פתרונות האחסון הטרנדיים ביותר ניתן למנות ארונות הזזה, ארונות נמוכים וארונות פתיחה במידות שונות ודגמים שונים, ארוניות לתיקיות, כונניות פתוחות עם או ללא שילוב של דלתות וכוורות מודולריות.

החומרים המשמשים כיום לייצור פתרונות האחסון כוללים, בין השאר, עץ מלא, פורניר, מתכת, מלמין, זכוכית וכדומה ואו שילוב בין חומרים. לנוכח המבחר הבלתי נדלה של פתרונות האחסון, מספקים המומחים מבית חברה כמה טיפים ועצות, זאת במטרה להבטיח בחירה נכונה ומושכלת של פתרונות אחסון.

 

טיפים ועצות לבחירה נכונה ומושכלת

במהלך בחירתו של ארון משרדי ואו כול פריט ריהוט משרדי כזה או אחר, הנטייה הטבעית היא להתמקד בהיבט העיצובי. חשוב ורצוי, אמנם, להתאים את הארון אל הסגנון העיצובי של החלל הכללי, אך מוטב למקד את מרבית תשומת הלב אל ההיבט הפונקציונלי, שכן זוהי בעצם מטרתו העיקרית של הארון, והוא אמור למלא את תפקידו באופן מיטבי בשגרה היומיומית ולאורך זמן.

אי לכך, מומלץ בשלב החיפושים לבחון את החומרים שמשמשים לייצור הארון, וכן את חוזקו ועמידותו, ובפרט כשמדובר בארון שאמור להוות פתרון אחסון לחפצים ומכשירים כבדים. רצוי להצטייד מבעוד מועד במידות הנדרשות, למניעת תרחיש של רכישת ארון קטן מכדי לעמוד בצרכים או לחלופין גדול מידי ביחס לגודל החלל. כמו כן, כדאי להעדיף פתרונות אחסון מודולריים המאפשרים התאמה אופטימלית אל הצרכים המשתנים.