סופר דסק | ריהוט משרדי
ריהוט משרדי – הפנים של המשרד שלך

ריהוט משרדי – הפנים של המשרד שלךהתחום של ריהוט משרדי הוא תחום שכיום, כל מנהל של משרד אשר מכבד את עצמו ואת עיסוקו – יודע כי אסור לו לזלזל בו. ריהוט למשרד בא למלא פונקציה שהיא מעבר לנוחיות של העובדים (למרות שגם בפונקציה זו יש להתחשב ואסור לבטל אותה כלל וכלל). כשם שהריהוט הביתי שלנו בא ללמד את אורחינו את צורת החיים האישיים שלנו – כך ריהוט של משרד בא להראות ללקוחות ולשותפים שלנו מה הסגנון שהעסק שלנו משדר. בעל עסק אשר לא ידע להתאים את הריהוט המשרדי המתאים לסגנון העסק שלו – עלול למצוא את עצמו מפסיד פעמיים – גם כי הוא קנה ריהוט למשרד לא מתאים, וגם כי הדבר עלול להשפיע על כלל העסק שלו בכך שהמסר הלא נכון ייקלט במראה המשרד.

שאלה של סגנון

מובן כי הריהוט המשרדי איננו דבר אחיד. אמנם אנו נוטים לדמיין בראשנו ריהוט של משרד כריהוט בעל מראה מתכתי ואחיד (ואכן, סוג זה של ריהוט משרדי יכול להתאים לעסקים רבים!), אולם ברור כי אם העסק שלנו בא לשדר דינמיות, מקוריות, רוח רעננה וצעירה, או לחילופין מדובר בעסק אשר עוסק בעולם הבידור, המשחק, האומנות, וכיו"ב – לא בטוח כי נחפש ריהוט של משרד אשר בא באמת לתת את התחושה של "משרד" במובן הקונבנציונאלי.

יתכן בהחלט שעדיף לחפש ציוד משרדי ייחודי יותר, צבעוני יותר, עשוי מחומר "צעיר" יותר. לעומת זאת, ברור כי אם העסק שלנו הינו עסק אשר בא לשדר יוקרתיות ובגרות, נעדיף ריהוט למשרד אשר משדר תחושת בגרות ואחידות – צבעוני פחות, אך כזה אשר ברור כי הבעלים שלו כאן כדי לעשות עסקים. מובן, כי בכל מקרה של סגנון של הריהוט המשרדי אשר נבחר לעסק, אסור לעולם להתפשר על הנוחיות של הריהוט. זכרו, כי הריהוט המשרדי איננו רק המראה לעסק שלך – לבסוף אנשים הולכים להשתמש בו. הם ישבו על הכיסאות, יכתבו על השולחנות ויאכסנו חומרים במגירות. הריהוט המשרדי אשר נראה מרשים – אך איננו פונקציונאלי ונח – איננו שווה פרוטה מכספכם.

סופר דסק – הפיתרון שלך - ריהוט משרדי

חברת סופר דסק מתמחה למעלה מ 20 שנה בתחום של ריהוט למשרד. לאורך השנים צברנו ניסיון רב ולקוחות רבים, ולעולם לא התפשרנו על האיכות של מוצרינו. אם אתם מחפשים ריהוט של משרד אשר מותאם לצרכי העסק שלכם מצד אחד – אך הינו גם נגיש, נח ושימושי – חברת סופר דסק היא הכתובת בשבילכם. סופר דסק הינה חברה אשר חרתה על דיגלה את ערך המצוינות, ועוסקת בייבוא של ריהוט משרדי איכותי ואמין אשר יעמוד בציפיותיכם – הוא יקרין על העסק שלכם את האופי הדרוש לו, וייתן לעובדים, לשותפים, וללקוחות את תחושת הנוחות אשר מצופה ממנו – ואף יותר.

לצפיה בקטלוג

 

ריהוט משרדי