סופר דסק - ריהוט משרדי איכותי במגוון ענק של רהיטים למשרד שלכם
מעוניינים להרשים את הלקוחות? כל מה שכדאי לכם לדעת על ריהוט משרדי יוקרתי

מעוניינים להרשים את הלקוחות? כל מה שכדאי לכם לדעת על ריהוט משרדי יוקרתיריהוט משרדי יוקרתיכל משרד שמכבד את עצמו מקפיד על עיצוב מרשים שכולל, בין היתר, ריהוט משרדי יוקרתי מוקפד ומלא חן. הריהוט המשרדי הנו מרכיב חשוב ובלתי נפרד מעיצוב תדמיתה של חברה והמסרים שלה, ועל כן כדאי להשקיע בתחום זה, ובפרט כשמדובר בחברה המספקת שירות ייחודי או מותג יוקרתי המהווה כמעין סמל סטטוס ונוטים לשייך אותו לבני המעמד הגבוה.

 

אנשי המקצוע מבית חברת סופר דסק, המתמחה בייצור, ייבוא ושיווק של ריהוט משרדי, מסבירים שמשרדים מרשימים אשר עוצבו בסטנדרט גבוה, מקרינים אל החלל אווירה מכובדת המועברת הן לצוות העובדים של החברה והן לשותפיה העסקיים וללקוחותיה המבקרים ומתארחים במשרדיה. עיצוב יוקרתי בא לביטוי ברהיטים באיכות גבוהה שעוצבו בהתאמה אישית אל מרחבי העבודה, להבדיל מהריהוט הסטנדרטי שמיוצר בפס ייצור.

 

אפקט ה"וואו" המשדר יוקרה

משרדים המסווגים כיוקרתיים מכילים בדרך כלל כסאות מנהלים ארגונומיים רחבים וגבוהים המתאפיינים במנגנון סנכרוני מתקדם המאפשר שליטה בזוויות המושב והגב, שולחנות מנהלים מהודרים בגימור מוקפד, דלפקים בסגנונות החדישים והאפנתיים ביותר להרשמת הלקוחות וכדומה.

 

ואולם, מבית חברת סופר דסק מדגישים שריהוט משרדי יוקרתי יכול, אמנם, לבוא לביטוי בחומרי הגלם שממנו הוא עשוי, אך לא בהכרח, ובמקרים רבים ניתן לעשות שימוש בחומרים בסיסיים ופשוטים שעברו עיבוד טכנולוגי מתקדם, או ליצור שילוב נדיר, קונטרסטי ובלתי שגרתי של כמה חומרים שונים שבדרך כללם לא נהוג לשלבם יחדיו.

 

את אפקט ה"וואו" המשדר יוקרה ניתן להשלים באמצעות חלוקת חלל נכונה ותאורה המאפשרת למבקרים במקום להתרכז באותם הפריטים שאליהם מעוניינים לכוון את אור הזרקורים.

 

ריהוט משרדי יוקרתי מציינים עוד מוסיפים

היוקרה משחקת, כאמור, תפקיד מרכזי בכל חברה מכל סוג שהוא, שמעוניינת להעניק ללקוחותיה את הרושם והתחושה שהגיעו אל מקום הנכון, שמסוגל לספק להם שירות מקצועי ואיכותי, זאת מיד עם היכנסם לצורך בירור כלשהו או הגעתם לפגישה ראשונה.

 

בהיבט הזה, ריהוט משרדי יוקרתי משרת לא רק את צוות העובדים מהזווית הפרקטית, אלא גם תורם תרומה ניכרת מבחינה שיווקית. עולם הריהוט המשרדי מציע פריטי ריהוט שונים, שעשויים להשתנות ממשרד למשרד בהתאם למגוון רחב של פרמטרים, החל מאופי המשרד, סוג השירות שהוא מציע והתדמית שבמטרתו ליצור בקרב הלקוחות, ועד לגודל החלל וצרכיו הספציפיים.

 

לדוגמה, במידה ומדובר במשרד עורכי דין, אזי מומלץ להשקיע בריהוט המעניק אווירה של יוקרה סולידית ומאופקת, בעוד שכשהדבר נוגע לחברות הייטק או סטארט-אפ למיניהן, כדאי להעדיף ריהוט התואם את ההתנהלות הדינמית והלך הרוח החדשני, שבעזרתו ניתן לשוות לחלל רוח צעירה, נועזת ובועטת.

לקטלוג ריהוט משרדי>>