סופר דסק - ריהוט משרדי איכותי במגוון ענק של רהיטים למשרד שלכם
ריהוט משרדי יוקרתי

ריהוט משרדי יוקרתיריהוט משרדי יוקרתיפותחים משרד עורכי דין? חברת סטארט-אפ? חברת הייטק? מחפשים ריהוט משרדי יוקרתי? הריהוט המשרדי מהווה כיום מרכיב חשוב וכמעט בלתי נפרד מעיצוב תדמיתם ומסריהם של ארגונים, חברות ומשרדים שונים.

 

לפיכך, כל בית עסק שמכבד את עצמו יקפיד לשים דגש רב על עיצוב מרשים ומלא חן התואם את אופיו ושירותיו, ובפרט כשהדבר נוגע לחברה או משרד המציעים ללקוחותיהם שירותי בוטיק או מותגי יוקרה, הנחשבים לסמל סטטוס ויש נטייה לשייכם לעשירון העליון.

 

מחקרים שנעשו בתחום מוכיחים שמשרדים שעוצבו בסטנדרטים גבוהים, תורמים להקרנת אווירה של מכובדות, שמועברת לכל באי המשרד ומבקריו, החל מצוות העובדים ושותפיו העסקיים של בית העסק, וכלה בספקיו ולקוחותיו, הן הקבועים והן המזדמנים.

 

אפקט ה-wow  

אנשי המקצוע של חברת סופר דסק מציינים שריהוט משרדי יוקרתי נבדל מהריהוט הסטנדרטי שמיוצר בדרך כלל בפס ייצור הן בהקפדה היתרה על חומרי גלם מאיכות גבוהה והן בהתאמה האישית של העיצוב אל אופיו של בית העסק, תדמיתו, מוצריו ומרחבי העבודה שלו.

 

עם זאת, מבית סופר דסק מדגישים שחומרי הגלם המשמשים לייצור הריהוט היוקרתי אינם בהכרח יקרים יותר, ולעתים קרובות נעשה שימוש בחומרים בסיסיים אשר עברו תהליך של עיבוד טכנולוגי מתקדם, ואו משולבים בתהליך הייצור כמה חומרים שונים שלא נהוג בדרך לשלבם יחדיו, מה שמעניק להם את הטאץ" הייחודי, הקונטרסטי והמאוד בלתי שגרתי.

ניתן להעצים את אפקט ה-wow  בעזרת כמה אמצעים שונים כמו חלוקת חלל נכונה ואו תאורה המתמקדת בפריטים שאליהם להסב את תשומת הלב של המבקרים במקום.

 

שימת דגש על ההיבט הארגונומי, על העיצוב המהודר והגימור מוקפד

כיום כבר ברור שריהוט משרדי יוקרתי נועד לא רק לשרת את צוות העובדים מההיבט הפרקטי, אלא משחק תפקיד מרכזי גם בהיבט השיווקי, וחברות רבות כיום מרבות לעשות שימוש בכלים מתחום העיצוב כדי להעניק ללקוחות שלהן את הרושם הראשוני הנכון והתחושה שהם אכן הגיעו אל מקום שמסוגל לספק שירות מקצועי, מוקפד ואיכותי.

 

באופן כללי, ריהוט משרדי יוקרתי שם דגש על ההיבט הארגונומי, על העיצוב המהודר והגימור מוקפד, בין אם מדובר בסגנון עיצובי סולידי ושמרני ובין אם מדובר בסגנון מודרני וחדשני. ואולם, במהלך בחירתו של הקו העיצובי, חשוב להתייחס למגוון רחב של גורמים, כגון סוג השירות שהמשרד מציע, התדמית שהוא מעוניין ליצור בקרב הלקוחות, כמו גם התאמתו של הריהוט לגודל החלל והצרכים הפרטניים.

המדריך לרכישה נבונה: שולחנות עבודה עבור ריהוט משרדי

עוברים למשרד חדש ומחפשים ריהוט משרדי? מעוניינים לרענן את המשרד הקיים ולהחליף ריהוט משרדי? להפוך אותו למזמין יותר? אנשי הצוות המקצועי מבית חברת סופר דסק מציינים שבנסיבות הללו, אחד מהנושאים שתצטרכו לשים עליו את הדעת נוגע לבחירת השולחנות המשרדיים. ניתן למנות כיום מגוון לא מבוטל של שולחנות עבודה למשרד, החל משולחנות המיועדים לסביבות עבודה בקונספט של "Open space", כמו במוקדים טלפוניים, טלמרקטינג, ולעתים גם בחברות פרסום, הייטק וסטארט אפ. מדובר בסביבות עבודה שבהן כל העובדים יושבים יחד בחלל פתוח אבל לכל אחד מהם חלל אישי משלו, דרך

ושולחנות לפקידות והמזכירות, וכלה בשולחנות לחדרי ישיבות, שולחנות מחשב, וכן שולחנות לדלפקי קבלה, לפינות ההמתנה וכן הלאה.

 

התאמת השולחן למותג החברה ולאופי פעילותה

מחברת סופר דסק, המתמחה בריהוט משרדי, מסבירים שבהגיענו לבחור שולחנות עבודה למשרד, יש להתייחס לכמה פרמטרים, שחלקם נוגעים להיבט הפונקציונלי ואחרים מתייחסים להיבט העיצובי. מטבע הדברים, השולחנות המשרדיים הם פרטי ריהוט גדולים, התופסים נפח גדול מחלל החדר ולפיכך צדים מיד את העין בעת הכניסה אל המשרד.

 

יתירה מכך, כל שולחן ניחן באופי מיוחד משלו עם אמירה אישית, כך שחשוב להתאים את השולחן הן למותג החברה ולאופי פעילותה והן למי שעתיד לעשות בו שימוש ולצרכיו הספציפיים. ישנם שולחנות עבודה למשרד בעיצובים מודרניים, קלסיים, בסגנון כפרי, וינטאג', עתיק ועוד. למשרדים של עורכי דין, רואי חשבון, ומשרדים בתחומי הביטוח, המיסוי, נדל"ן וכדומה, יתאימו שולחנות משרדיים בעיצובים קלסיים סולידיים, המקרינים יוקרה מוקפדת ומאופקת.

 

ריהוט משרדי מותאם לשיטת התנהלות העבודה במקום ולצרכים הפרטניים של בעל המשרה

עם זאת, למשרדי פרסום וחברות הייטק וסטארט אפ צעירות, יתאימו שולחנות עבודה למשרד בעיצובים חדשניים ואו ססגוניים, העשויים משילוב של חומרים בלתי שגרתי ובעלי אמירה מסוימת כמו תעוזה, שבירת מוסכמות וחשיבה מחוץ לקופסה. בהיבט הפונקציונלי, חשוב להתאים את השולחנות לשיטת התנהלות העבודה במקום ולצרכים הפרטניים של בעל המשרה.

 

לדוגמה, שולחן מנהלים נדרש מחד להיות מעוצב בקפידה ותואם הן את סגנון החברה והן את מעמדו של בעל המשרה, ומאידך עליו להיות מרווח באופן המאפשר לעבוד בנוחות רבה, זאת במטרה ליצור סינרגיה מושלמת בין הפרקטיקה להיבט העיצובי. בחירת שולחן למזכירה, לעומת זאת, דורש בעיקרו המתמקדות בהיבט הפונקציונלי ומצריך התאמה אופטימלית לצרכיה, כמו לדוגמה מגירות אחסון, מרחב שמאפשר לה לעבוד בצורה נוחה וכדומה.

 

ריהוט משרדי יוקרתי כאמצעי עוצמתי ליצירת הרושם הנכון

פותחים חברת הייטק? סטארט-אפ? חברת פרסום? משרד עורכי דין? מתעניינים בריהוט משרדי יוקרתי? אין עוררין כיום שמשרד המעוצב בטוב טעם ומקרין אלגנטיות ויוקרה, משמש כמעין חלון ראווה, כרטיס ביקור ואמצעי עוצמתי ליצירת הרושם הנכון בקרב העובדים, הלקוחות, האורחים הספקים, ולמעשה עבור כל מי שמזדמן אליו.

 

העיצוב המשרדי מהווה גם מרכיב חשוב ובלתי נפרד כמעט מעיצוב התדמית והמסרים השונים של משרדים, חברות וארגונים. אי לכך, בתי עסק שמכבדים את עצמם ישימו דגש רב על האספקט העיצובי ויקפידו לעשות שימוש בריהוט משרדי מרשים, אלגנטי ומלא חן, תוך התאמתו לאופיו של המשרד והשירותים שהוא מעניק, ובפרט כשמדובר במשרד או בית עסק המציע ללקוחותיו מותגי יוקרה או שירותי בוטיק שנהוג לשייכם לעשירון העליון.

 

הקניית אווירה של מכובדות בקרב כל באי המקום

מחקרים בתחום מראים שמשרדים אשר עוצבו על פי סטנדרטים גבוהים מוקפדים, תוך כדי עשיית שימוש בריהוט משרדי יוקרתי ואיכותי, תורמים משמעותית להקניית אווירה של מכובדות בקרב כל באי המקום, החל מהשותפים העסקיים וצוות העובדים של בית העסק, ועד ללקוחות, הספקים והאורחים.

 

אנשי הצוות המקצועי מבית חברת סופר דסק מסבירים שקיימים כמה הבדלים בין ריהוט סטנדרטי לבין ריהוט משרדי יוקרתי, שאחד מהם מתייחס לאיכות חומרי הגלם המשמשים לייצור הרהיטים. הבדל נוסף נוגע לעובדה שרהיטים סטנדרטיים מעוצבים ומיוצר על פי רוב במתכונת של פס ייצור, בעוד שהריהוט המשרדי היוקרתי מעוצב לעתים קרובות בהתאמה אישית אל אופיו, תדמיתו, שירותיו ומוצריו של בית העסק.

 

טאץ' ייחודי, מאוד קונטרסטי ובלתי שגרתי

עם זאת, ראוי להדגיש שאיכות ויוקרה אינן חייבות לבוא לביטוי במחירים גבוהים מרקיעי שחקים. לעתים קרובות מיוצר ריהוט משרדי יוקרתי תוך כדי עשיית שימוש בחומרי גלם בסיסיים שעברו עיבוד טכנולוגי ייחודי, או שבמהלך הייצור משולבים מספר חומרים שונים שבדרך כלל לא מקובל לשלבם יחד, שילוב שמעניק להם טאץ' ייחודי, מאוד קונטרסטי ובלתי שגרתי.

יתירה מכך, שימוש בכלים נוספים מתחום העיצוב כגון חלוקת חלל נכונה, הסתייעות בתאורה לצורך הסבת תשומת לבם של באי המקום אל עבר פריטים ספציפיים וכן הלאה, כל אלו אמצעים שיכולים להעצים עד מאוד את אפקט ה-wow . כיום כבר ברור לכול שהריהוט המשרדי לא נועד רק לשרת מהזווית הפרקטית, כי אם להוות שחקן מרכזי גם מהזווית השיווקית, ולא מעט חברות כיום מסתייעות בכלים מעולם העיצוב כדי לטעת בקרב לקוחותיהן רושם ראשוני חיובי.